Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1176177179181182370

Komentarz

  • minka powiedział(a):
    A może to alergiczne? Zaobserwowałaś związek z porą roku/wyjściami na dwór/zmianą otoczenia etc.?
    Niestety ciągnie się nam to od września. Czasem się pogarsza gdy np. za dużo biega po polu a powietrze chłodniejsze.
  • może być alergia na kurz i roztocza wtedy jesienią się pogarsza
  • Przy antybiotyku szlaban na przedszkole to dla mnie jasne,  a co ze spamerami?  Własnym ogródkiem? Wyjściem do lasu,  na rowery?   (Antybol na ucho jak zwykle)
  • Uja, ja moich jak nie mają gorączki (lub niska i im nie przeszkadza) i innych dolegliwości wypuszczam na powietrze ale nie do ludzi. Żeby nie zarazali i sami się nie zarazili. ;)
  • Ktoś może był z alergią u immunologa? @Haku ? Warto? Lekarz mówił, że przy tak nasilonej alergii, to nie alergolog, tylko już immunolog.
  • Ja jako dziecko leczylam astme i alergie w poradni immunologicznej. Tez wedlug mnie u immunologa lepiej.
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Jaki minimalny czas niespania jest potrzebny 2-latkowi przed badaniem EEG we śnie,badanie ma 31 maja na 10,planuję obudzić o 4 ale to będzie masakra jakaś, on 2 lata kończy 14 czerwca
  • W pon nosilam malego i potem zaczelo mnie bolec ramie. Ciezko mi nim ruszac. Czyms to smarowac? Po nurofenie jest lepiej, ale zupelnie bolec nie przestaje. Cos chyba nadwyrezylam. Moze tylko czasu potrzeba?
  • Okazało się, że mąż, który ma od jakiegoś czasu "zatkany nos",ma polipa w nosie. Laryngolog mówi, że należy go wyciąć. Czy ktoś ma doświadczenie w temacie?
  • edytowano maja 2017
    Corka ma do zabiegu 2 tyg byc zdrowa i nie miec kontaktu z chorobami zakaznymi, a mlodsza ma zapalenie uszu. Do zabiegu niecale 3 tyg, jak jeszcze ktores sie rozchoruje to mam odwolywac, czy te choroby zakazne, to chodzi o ospy i inne?

    Edit: zabieg to drenaz uszu i wyciecie migdala.
  • @asia leukocytów i bakterii nie ma?
  • @Patia, ja mam, ale oprocz polipow mialam inne róznosci w nosie i zatokach. Czyscili mi operacyjne i nos i zatoki. Pełna narkoza.
    Skończyły się moje choroby zatokowe totalnie. 
    Podziękowali 2Patia madzikg
  • @mamuma , moja Madzia miała usuwanie i podcinanie migdałów niedawno. Lekarz zalecił unikanie wszelkich infekcji. Dostawala probiotyk miesiąc wcześniej, nie chodziła do przedszkola. Dzień przed zabiegiem była u lekarza na kontroli, czy wszystko w porządku.. Nie odwolywalabym na zapas, ale jednak trzeba uważać.
    Mam nadzieję że choć trochę pomoglam...
    Podziękowali 1mamuma
  • To jej dam probiotyk, moze nie zlapie nic. 
  • @asia dla lekarza sportowego?
    To może to jest białko powysiłkowe jeśli syn trenował?
    Samo białko nie musi znaczyć nic groźnego.
    Po gorączce,dużym wysiłku też może być przejściowo.
  • A ja ma takie pytanie, obcinałam dzisiaj róże na działce i parę razy się wbił mi się kolec ,nie mam ran tylko bolące ukłucia ,jak na złość wchodząc do klatki schodowej dotknęłam klamki zabrudzonej krwią (ktoś stłukł butelkę po piwie) ilość krwi widoczna gołym okiem . Zdezynfekowałam dokładnie ręce , woda z mydłem ,octenisept i perfum . Mam się czego obawiać?
  • @Katarzyna może Ty odpowiesz :(
  • jak skora nie jest przerwana to raczej nie. Jeżeli jest przerwa to jakieś prawdopodobieństwo istnieje ale moim zdaniem niewielke. A wiesz czyja to moglaby być krew? Moze da sie ustalis właściciela i wtedy byłabyś spokojniejsza?
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Zapewne któregoś młodzika z naszego bloku.  Teoretycznie wszystkich znam więc powinnam być spokojna ale ja z tych przewrażliwionych :# Mam ukłucia po tych różach ,krew mi się z tego puściłam więc coś tam przerwane jest choć gołym okiem tego nie widać.
  • Kika no generalnie musilabys mieć ogromnego pecha. Trzeba wierzyć ze wszystko będzie ok. Za jakiś czas poprostu przestaniesz o tym myśleć.
  • Dzięki @andora , mój mąż jak i zapewne cała większość ludzi zakończyła by to na etapie umycia rąk i zapomniała o wydarzeniu , a ze mnie taka panikara.
  • rozumiem, ja dzisaj jestemwkrecona bo wczoraj zjadłam noedopieczonego kurczaka. Nawet mnie brzuch rozbolał. Ale rozbolał mnie jak sobie przypomniałam rano
  • Ktoś miał u dziecka osłabioną trzustkę (powód alergie pokarmowe)?
  • @wielorybek a robaki wykluczyliście?
     alergie + osłabiona trzustka mogą min. na to właśnie wskazywać.
  • Ile dni można probiotyk brać częściej niż dwa razy dziennie ? Przy jelitowce? 
  • mam do was pytanie, już kiedyś pisałam ale nadal nie mam rozwiązania...córka (prawie 6 lat) od prawie 3 miesięcy ma mdłości i ucisk w brzuchu (okolice pępka i pod mostkiem). Najbardziej po jedzeniu i wieczorem. Je lekkostrawnie, nie pije mleka/jogurtów. Miała robione badania krwi + mocz + kał +helicobacter +usg i cały czas brak wyników. Brała Vivomix, Ultop, Iberogast i nie ma poprawy. Jak przychodzi kolejny moment w ciągu dnia że zaczyna się źle czuć albo mówi że nie chce jeść bo nie ma apetytu to chce mi się ryczeć.... Może macie jeszcze jakiś pomysł. Idziemy jeszcze do alergologa i zbadać kał w kierunku lambli.
  • @kasha tak...sam wielki Ozimek ją oglądał. Badania nic nie wykazały. Kiepskie kupy miała od małego.
  • @awia może nerwica?
    Podziękowali 2aqq Nika76
  • @wielorybek też mi to przeleciało przez głowę ( naczytałam się w internecie :) ) ale u nas brak stresowych sytuacji, do przedszkola nie chodzi, nic międzyczasie się nie wydażyło. Sprawdzałam np. robiąc z moją M. miły podwieczorek i inne takie a i tak po jedzeniu i wieczorem źle się czuła - czasem też zasypia u mnie ale to nic nie zmienia.
    Podziękowali 1wielorybek
  • Chcę dzieci przepisac do innej przychodni, czy kartoteki powinni mi dac do ręki, czy przesyłaja do nowej przychodni?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.