Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1180181183185186370

Komentarz

  • Hania powiedział(a):
    Albo krem z filtrem 50. 
    Podobno w aptekach mozna kupic blokera 100. Ale czy to zdrowe to nie wiem.
  • Bloker 100? Pierwsze słyszę :o Ale ja jeszcze mało w życiu widziałam... B)
  • Są takie mocne sztyfty, smaruję nimi znamiona, może blizny smarować?
    Podziękowali 1madzikg
  • Może czapka z daszkiem wystarczy
  • edytowano czerwca 2017
    Zgadza się sztyfty są, ale najmocniejsze to 50+ :)
    Oczywiście jak najbardziej można je stosować na blizny.
    Podziękowali 1Joanna36
  • isana med 50 (rossman). Świetne filtry, świetna cena, super konsystencja. Starczy za bloker
  • tylko tymi blokerami to raczej tylko blizny/znamiona smarować codziennie, trochę skóry musi nam wit D produkować ;) - ja smaruję dzieci nie codziennie, a wręcz tylko na wakacjach/na plażę/jak wychodzimy na mega słońce.
    Podziękowali 3madzikg Dorotak wielorybek
  • madzikg powiedział(a):
    Bloker 100? Pierwsze słyszę :o Ale ja jeszcze mało w życiu widziałam... B)
    Ja tylko slyszalam jak mnie slonce uczulalo. Nie szukalam.
    Teraz znalazlam cos takiego, ale nie wiem jak sie to ma do oznaczen SPF.
    https://m.ceneo.pl/749573
    Podziękowali 1madzikg
  • edytowano czerwca 2017
    @mamuma ;
    Tego nie ma w ofercie... Ale jak zobaczyłam to się zdziwiłam, bo kiedyś za górami, za lasami były 60 filtry to tak, ale 100 ...? Jak widać byłam ja niedouczona   B)
  • Widziałam 70, 90 i 100 ;) ale nie w PL
    osobiscie polecam Avène 50+ 
  • @Katarzyna syn z silnym bólem po lewej stronie brzucha trafił w nocy na Sor ,teraz na USG narządy niby okej , ale jest 1cm płynu w otrzewnej ,co to oznacza??
  • A jak się syn czuje? Przeszedł mu ten ból? Wykluczono zapalenie trzustki?
    Płyn w otrzewnej (wodobrzusze inaczej) nie jest charakterystyczny dla jakiegoś jednego schorzenia.
  • Ból po kroplówce przeszedł, badania aspat alat i amylaza w normie , trzustka na USG dobrze, więc niewiem ,lekarz też nie wie co robić , zostawił go na obserwację 3 dni
  • Pozostaje obserwować.
    Podziękowali 1Kika39
  • Wszystko w normie crp poniżej 5 , lekarze nie mają pomysłu , jutro powtórzą usg . Czy mogłoby się coś dziać ,jeśli wyniki z krwi są w porządku? Czy uprzeć się na tomografię brzucha ,czy jest bardziej dokładna niż USG?
  • Ja bym się upierala
    Podziękowali 1maliwiju
  • A ja bym się nie upierała.
    Podziękowali 2Kika39 tymka
  • Katarzyna powiedział(a):
    A ja bym się nie upierała.
    tak myślałam:-)
    Podziękowali 2Katarzyna Kika39
  • A jak u Ciebie z żołądkiem? Ja bym Diclofenacum... :smile:
  • mnie kiedyś po 3h ostrego wiosłowania tak bolały nadgarstki i łokcie, że myślałam że oszaleję, spać nie mogłam nastepnego dnia szczęśliwie minęło. Oby u Ciebie też tak było.
  • A u mnie było zapalenie kaletki.
  • a może olfen?
  • Jedz, niech sprawdza. Daj znac co zdiagnozowali. Niech Ci pomoga!!! +++
  • @Aneczka08  ja bylam pierwszy raz na kajakach w zeszle wakacje. Wybralam taką trasę ze wioslowalismy 5h ( choc napisali ze 3h ;) ) Mąż stwierdzil ze dobrze ze ja ją wybralam bo stanelam na wysokosci zad i nawet slowem nie zamarudzilam choc on mial juz dosc...  :D 
    Jak wrocilismy do domku i polozylam sie na chwile to stalo sie cos tak strasznego ze wyłam z bólu... nie bylam w stanie przesunac ręki o 1cm.. leżac w bezruchu czulam taki ogromny ból, nie do wytrzymania. 

    Rano jak ręką odjął :smile: 
    Podziękowali 2Aneczka08 AgaMaria
  • Mam mega dylemat co z tymi kremami przeciw słonecznymi.

    http://www.polishclub.org/2015/06/12/dr-jerzy-jaskowski-opalanie-reklama-strachu/


    Podziękowali 1Hope
  • afryka i murzyni - maja czarna skore i od początku są przywyzczajeni do występowania innego promieniowania. Czerniak występuje zdecydowanie najczęściej w śród białych mieszkańców australi. trochę ten artykuł to sen wariata. Nie jestem zwolennikiem kremów z filtrem używanych non stop. Ale tez nie jestem zwolennikiem bycia murzynem i opalaniem sie jak wariat. Wszystko z rozsądkiem i wybrać dobry filtr.
    Podziękowali 2tymka Katia
  • A mnie odstrasza skład tych kremów z filtrem. Jakoś wolę kapelusz i siedzenie w cieniu.
  • sprawdźcie isana med. Naprawdę dobry skład a i jego cena nie powoduje ze masz poczucie nabicia w butelkę. Ny tez staramy sie siedzie w cieniu w godzinach najbardziej naslonecznionych. Ale są dni kiedy sie nie da i na takie okazje mamy taki krem. W tym roku używałam raz dla młodej, dla siebie jeszcze nie. Generalnie na nasza 3 osobowa rodzinę starcza nam jeden krem 200ml na sezon. A co do okolaeow to ja znam teorie ze te tanie są o tyle kiepskie, ze nie maja filtrow a przez zaciemnienie rozserzaja źrenice (ktora naturalnie sie broni pod wpływem światła i zmniejsz) i przez to są niebezpiecznie. Czyli albo dobre albo wcale. I okulary z dobrym filtrem można kupić za około 20 zl (nom rossman)
    Podziękowali 1wielorybek
  • @annabe rwa barkowa? Czasem mi też się przytrafia, ból w nocy taki, że ruszyć się nie można, w dzień przechodzi ale potem jeszcze kilka nocy miałam powiedzmy dyskomfort zanim całkiem przeszło :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.