Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1181182184186187370

Komentarz

  • Agnicha powiedział(a):
    Z wykładów pamiętam że szkodliwe jest używanie czy nadużywanie kremów... 
    Skład jak dla mnie zabójczy 
    Skład tej isany med?
  • Koleżanki ojciec miał znamię cale życie.
    Dopiero jak pojechał do afryki do pracy i pracował na sloncu bez koszuli uaktywnił się czerniak.
    W finale zmarł,chyba ok.roku chorował i odszedł.
    Pewnie prawada jest gdzieś posrodku.
    My też prawie nie używamy kremów ale też nie wychodzimy na ostre słońce.
    Podziękowali 1tymka
  • W ciagu calego lata smaruje dzieci tylko kilka razy. Lataja kolo domu na sloncu zazwyczaj bez kapeluszy i na pewno bez zadnych filtrow. Ale czasem w jakims lipcu na wycieczce zdarza sie bardzo mocne slonce i przebywanie na sloncu przez kilka h grozi oparzeniami wiec ja zakladam kapelusz i koszule lniana z rekawem a dzieci smaruje czyms z wzglednym skladem. Jeden kosmetyk starcza czasem na dwa lata bo to doslownie kilka razy sie przydaje. Katarzyna kiedys pisala czego ma w tych kremach nie byc.
    Podziękowali 1Wela
  • @Małgorzata32 w porządku już go nie boli , dają mu kroplówki nawadniające. Dziś powtórzyli wyniki krwi , jutro rano zrobią USG kontrolne i jak będzie dobre to jutro do domu. Dzięki za zainteresowanie <3
  • A że się tak zapytam jeśli można ,co ile robicie cytologię , ja ostatnio byłam 1,5 roku temu wcześniej 2 lata . Trzy ostatnie dobre dwa razy 2 i ostatnio 1 grupa. Chociaż dwa razy zdażyło mi się 3 i As-cus w 5 stopniowej skali , ale to chyba dlatego że miałam robioną przy silnym stanie zapalnym , niewiem po co.
  • Mialam wczoraj migrene. Jak zaczelam zle widziec i dretwiec wzielam nurofen i bol nie rozwinal sie tragicznie, ale pozniej nie moglam opanowac spania, przysnelam na kanapie korzystajac z netu, a dzis rano nadal czulam sennosc mocna, pomimo ze spalam dosc dlugo. Czy ta sennosc moze byc od migreny, czy to tylko zbieg okolicznosci?
  • edytowano czerwca 2017
    Ja jestem po ślubie dwa lata i mam 1 ,moja siostra też więc jak najbardziej miewają. .
    A i tak cytologie robie co rok,półtora tak na wszelki wypadek...
  • Przy tej jedynce to ostatnia ,ale naprawdę przygotowana byłam idealnie wyleczony stan zapalny , bez współżycia przez parę dni ;), i wszystko inne tak jak mi mówiła położna przez telefon. Uczciwość analityka myślę że dobra , mąż nawet dzwonił do instytutu że już dwa lata nie miałam robionej i miła pani laborantka powiedziała że zrobią na Cito.I drugi raz pobierana szczoteczką a nie patyczkiem. A jak dowiedziałam się że 1 to jeszcze dzwoniłam się upewnić czy napewno było wystarczająco materiału , to pani się śmiała że wszystko było w porządku i żebym cieszyła się z wyniku.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Jak odzyskać głos? Musi mi wrócić do środa, to w ogóle możliwe?
  • edytowano czerwca 2017
    .dubel
  • edytowano czerwca 2017
    Podziękowali 1Hope
  • Moja mama ma cale życie 1 grupę. Teraz ma 67, ostatnio robiła pol roku temu.
    Podziękowali 2Katarzyna Kika39
  • @Hope , ale jaki głos do mówienia czy śpiewania? Bo jak chrypa to nawilżaj (tymianek i podbiał, isla), ale jak angina to zapomnij :o
    Podziękowali 1Hope
  • @ola_g - jest tak, że u kobiet aktywnych sekdualnue II grupa jest powszechna i nie jest powodem do niepokoju. Ale I też nie jest jakimś szczególnym wyjątkiem.
  • @madzikg śpiewać nie muszę, muszę mówić normalnie. Teraz mam problem jedno zdanie wykrztusić. Odebrało mi mowę i nawet nie wiem czemu. Trochę mnie pobolało gardło, chwilę miałam niecałe 38 i nagle nie mogłam już mówić. Tylko trochę kaszlę, żadnych innych objawów :(

    Czyli po prostu ciągle pić i powinno być lepiej?
  • Dzięki @Kika39! Trochę tam tego jest :) 
  • @Katarzyna przepraszam że znowu Cię wzywam ale dzisiaj na wizycie ginekolog pobrał córze cytologię i ona bardzo mocno krwawi tak jak przy okresie ,on mówi że tak może być . Naprawdę tak może być , córka jutro wyjeżdża nad morze na dwa tygodnie i się trochę martwimy
  • Nie powinno tak być. Ale szyjka w ciąży może być rozpulchniona i łatwo nabłonek uszkodzić. Mimo to, obfite krwawienie bym skonsultowała niezwłocznie. Gdyby to było plamienie tylko, to bym się nie przejmowała.
    Podziękowali 2Skatarzyna Kika39
  • Na wizycie byliśmy o 17 i odrazu na fotelu krwawiła powiedział żeby się nie przejmować że to przejdzie do 3 dni :'(. Kurcze zawsze coś...
  • @Kika39 jak z Córką?
    Podziękowali 1Kika39
  • Dzisiaj już plami na brązowo, więc chyba będzie dobrze ,z córką i jej córeczką  <3
  • Ufff
    Właśnie miałam pytać @Kika39 ;
    Podziękowali 1Kika39
  • @Katarzyna, czy kosc ogonowa przestanie mnie kiedyś bolec? Juz bylo lepiej, ale od dwoch dni jest dramat 

    Co robić, by sobie ulżyć? Czego nie robic? Jestem juz 3,5 miesiaca po porodzie.
  • No i następne do kolekcji :/ Syn młodszy wziął moją chusteczkę do demakijażu z aloesem bez alkoholu i wytarł sobie buzię . Jest cały czerwony gorący ,lekko spuchnięty i piecze go i boli . Wapno wystarczy??
  • umyj woda i sie nie martw. Alergia kontaktowa, nic groźnego. Byle nie zjadal tych chusteczek.
  • MonikaN powiedział(a):
    @Katarzyna, czy kosc ogonowa przestanie mnie kiedyś bolec? Juz bylo lepiej, ale od dwoch dni jest dramat 

    Co robić, by sobie ulżyć? Czego nie robic? Jestem juz 3,5 miesiaca po porodzie.
    Idź do fizjoterapeuty.
    Podziękowali 1MonikaN
  • Wszyscy od kilku tygodni kaszlemy. Babcia, ja, mąż, dzieci. Dwie szwagierki. Kataru, goraczki brak. Zaczynam podejrzewać krztusiec choć rodzinna twierdzi ze to nie to. Bada sie to jak? Zeby potwiwrdzic. Bo czytam i nie wiem czy w fazie napadowej to wymaz powinnismy na posiew czy inne metody, z krwi?
    Czy dobrze mi sie wydaje ze bioracef nie działa na te bakterie? Wszyscy dorosli dostali bioracef tylko w różnym czasie, srednio co tydzień.
    Dzieci dostaly klacid, sunamed i azitromycine tylko tez nie obaj jednocześnie tylko najpierw jeden, potem za kilka dni drugi i potem pierwszy powtórka. Te leki chyba skuteczne na krztusiec tylko przebywając z chorymi mogli sie zarazić ponownie? Bo jak brali to byla poprawa Dobrze czytam że nie powinniśmy wychodzić? Dziś bylismy na r e habilitacji bo skończyło nam sie zwolnienie... czy jeszcze zarazamy
  • nie wiem czy zaraz lekarz.. od ciazy z 3 mam takie pypcie na jezyku ze umieram. tym razem taka landara urosla ze wymiekam zupelnie.. wiem2-4 dni i pusci ale poki co mam dosc.. doraznie pomaga a moll albo inny ostry spiryt
  • A aftin nie pomaga?
    Podziękowali 1MAFJa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.