Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1190191193195196370

Komentarz

  • No takich upadków to oni mają dwadzieścia dziennie.. Myśmy nawet nie wspomnieliśmy.. Potem doszliśmy że od tego upadku on już w zasadzie się sam nie ruszał...  Myśleliśmy że żeby czy że zmęczenie...  Na razie zasypia.. Mam nadzieję że jutro do ortopedyczne gdzieś się dostaniemy.. Kurcze. Zawsze coś.. Biedak. Znowu on
  • @MAFJa ja bym chyba na dyzur podjechala.
  • zobacze jak po karmieniu.. jak zle to pojade dzis. ale.. nie zrozumcie mnie zle.. bywalam troche w szpitalach z dziecmi.. obawiam sie ze zajma sie nami rano i tak..teraz ladnie spi.. nie chce go meczyc bez sensu... o zwichnieciu stawu czytalam ze to raczej w powaznych wypadkach sie zdarza.. i opuchlizny itp. tu brak czegokolwiek jest..mysle ze cos raczej nadwyrezone.. do popoludnia wogole zeby bardziej podejrzewalismy potem skumalismy ze to cos ruchowo moze jednak..
    Podziękowali 1tymka
  • Ja zrozumialam, ze cos z glowa, a wtedy takie dziwne zachowanie to bym szybko diagnozowala. A jesli to co innego i spi, nie przeszkadza, to moze i lepiej jutro.
  • Ja też zrozumiałam, że ciągle coś go boli i płacze.
  • Nasza pieciolatka co chwilę popuszcza siusiu. Początkowo "cofnęła się" po narodzinach najmłodszej, co przyjęliśmy spokojnie, ale po dwóch latach serie ciągle się zdarzają. Co byscie zrobili?
  • @jan_u a badania moczu są zawsze ok?
    Tutaj dziewczyny pisały,że niektóre dzieci tak mają po kupnych "farbowanych" soczkach albo słodyczach.
    Podziękowali 2tymka madzikg
  • Moja Z musi uważać na soki, szczególnie przedszkolne. Jak popuszczone w gacie, to już wiem, że wody nie piła, tudzież nie tylko wodę 
  • u nas z sokiem pomarańczowym dokładnie to samo, nawet nie to że popuszcza tylko jest mamo chcę siku i zanim zdejmie spodenki to już po wszystkim

    Podziękowali 1E.milia
  • @MAFJa  jedź na dyżur , lepiej się pokazać lekarzowi. I noc spokojniejsza . <3
  • @jan_u mój 6 latek , gdy pije wodę jest ok, jak soki ( z biedry) to co chwilę mówi "mamo posiusiałem się " .
  • Ne.. Raczej jakieś nadwyrezenie czy naciagniete coś koło biodra.. Ale wolałabym by to ortopeda zobaczył i usg.. Chyba że rano zacznie się czolg ac normalnie
    Podziękowali 2Kika39 mamuma
  • @MAFJa  ja z tych przewrażliwionych xd   ;)
    Jak okej z młodym to super.
  • edytowano sierpnia 2017
    Nie wiem czy ok. Zobaczymy czy rano popelznie.   Ja też niewrażliwa nie jestem.. Po prostu jestem po kilku hospitalizacjach z dziećmi i nie wierzę że ah w szpitalu to już bezpiecznie bo wszystko sprawdza.. Raczej mam widmo wybudzenia dziecka po ciężkim dniu, badawcze spojrzenia po co przyjechaliśmy wogole albo czynię skatowalismy a potem nieprzespana noc w szpitalu i niespieszna diagnostykę jutro.  a w domu zostawiłabym 2" przedszkolaki i dwa 11miesieczniaki na piersi.. Wyznaje zasadę iż póki nie muszę nie jadę tam
  • Też mamy wrażenie, że podjada słodkie, ale ciężko tego dopilnować. Po licznych podróżach jakieś pojedyncze cukierki itp. w najdziwniejszych miejscach pozostały. 
  • Moja 3 latka jak zaczyna sikac, to znaczy ze cos uczulajacego zjadla.
  • @Mamlu , są różne leki, wyciąg z arniki, kasztanowca, ktoś na pewno doradzi , mnie się wydaje że jak się rozetrze od razu uderzenie to siniak jest mniejszy, ciekawe czy to ma sens czy tak mi się tylko zdaje?
  • Moze @olgal poradzi co w takim przypadku warto zbadac.
  • edytowano sierpnia 2017
    Też bym pomyślała o krzepliwości. I czynniku von Willebranda konkretniej, u kobiet to dość częsty niedobór. Miesiączki obfite i długie miałaś? Połóg?
  • @MAFJa jak Stefek dziś?
  • Generalnie zadowolony jak Skowronek.. Może się czolgac ale nie chce za bardzo i płacze jak próbuję... Nie wiem czy ortopeda czy sor.. Lewa nóżka coś nie bardzo.. 
    Podziękowali 2madzikg mamuma
  • SOR bardziej kompleksowo...
  • tymka powiedział(a):
    Też bym pomyślała o krzepliwości. I czynniku von Willebranda konkretniej, u kobiet to dość częsty niedobór. Miesiączki obfite i długie miałaś? Połóg?
    @tymka, ten czynnik to w labo? Moje córki, zwłaszcza jedna, bardzo długo i mocno krwawia z nosa, czas krzepnięcia w normie wg labo, a krew tamujemy z emofixem 20min. Może jeszcze ten czynnik bym sprawdzila
  • Na wzmocnienie naczyn dla dzieci mi zalecali rutinoscorbin. A sama na ogromne siniaki mialam chyba heparyne i hirudoid z apteki, ale to bylo dosc dawno, mogę słabo pamietac
  • @mamlu bierzesz jakieś leki?

    Też mam takie ciało,że ledwo dotknąć i już siniak,taka uroda.
    Wszystkie wyniki mam zazwyczaj ok.

  • Czekamy na wyniki krwi wtedy ortopeda.. Zawsze stefus.. Prawdopodobnie zapalenie stawu
    Podziękowali 2mamuma madzikg
  • To nie dziwie sie, ze nie ruszal sie, to bardzo boli. Daj znac po ortopedzie.
  • edytowano sierpnia 2017
    W nocy ładnie spał ale jak chciał pełzac to płakał.. Czekamy.. Jeszcze dziś okulista trójki calej
  • Ściągam w izolatce
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.