Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1191192194196197370

Komentarz

  • @mamlu, jeszcze ten czynnik bym zrobiła. Ale generalnie, warto się przejść po skierowanie do hematologa. Czasem powyższe wyjdą ok, hematolog da jeszcze zlecenie na parę innych bajerów (też z krwi) i się dowiesz na pewno, a kasy tyle nie wysypiesz.
  • Wszystko ok. Może być nadwyrezenie albo początek zapalenia wtedy za parę dni powtorka
  • Aha ;) to szkoda...
  • Mojego malucha pogryzly komary (chyba), ma male jakby pryszcze z ropa, zaognione. Zdezynfekowac jakos to, czy zostawic? Tylko jak u siostry nocowalam, to taki odczyn mial. Moze to nie komary? Ale latalo ich wtedy sporo.
  • Mieliśmy jechać z J. w piątek na cystoskopię, dziś odebrałam wynik posiewu - bakteria :(
    Znów trzeba przesunąć termin zabiegu. Poprzednio odwoływaliśmy, bo był przeziębiony...
  • Mam pytanie. Ketonal mi kiedyś lekarz przepisał w parze z ozzionem.
    Zapomniałam jak się to łyka w takim duecie. Pamięta ktoś?

  • Ale żeby wziąć Ketonal pierwszy raz to po ozzionie czy przed?
  • Najpierw osłona,a potem Ketonal-im mniej tym lepiej, bo to paskud dla żołądka...
    Podziękowali 1Nika76
  • Wiem... dlatego pytam bo mam słaby żołądek...

    A mam nadzieje ze ten Ketonal tez mi na oko pomoze dotrwać do wizyty lekarskiej
  • Mojemu dwulatkowi wyszlo cos takiego na oczku https://goo.gl/images/ZVwJmm

    to zdjecie akurat z internetu ale wyglada tak samo. Gradowka? Cons tym zrobic?
  • No wlasnie najpierw myslalam ze cos ugryzlo ale minal tydzien i bez zmian. A prostopadle na dolnej powiece jeczmien ktory dzis jakby pekl bo cos bialego wyszlo. 
  • @annabe
    raczej gradówka,
    wizyta u okulisty raczej
    okłady z ciepłego rumianku nie zaszkodzą
  • Albo z jajka...
    Podziękowali 1Karolinka
  • Macie jakieś sprawdzone sposoby na odklejenie napletka? Nasz syn ma jeszcze cześciowo przyklejony i niestety na penisie pojawiła się zgrubienie z płynem. Chirurg kazał odciągać żeby nie powstał tan stan zapalny ale rezultatów nie widać.
  • Dziewczyny możecie mi pomóc? wyniki trójki tarczycowej mam ale ni w ząb nie rozumiem co oni mi tam piszą....komuś mogę podesłać albo tu wkleić?
  • @Megan, ale chirurg kobieta, czy facet? 
    Zgrubienie z płynem, czy mastką?
    Cokolwiek się napletek odsłania, czy ani-ani? 
    Jak chcesz, to na priv dawaj, 
    k.
  • ma ktoś do czynienie z uczuleniem na pszczoły? Co stosujecie? Mojego syna użądliła pszczoła dwa dni temu w rękę i ma strasznie spuchniętą. Nie działa serwatka, zsiadłe mleko ani fenistil. Wapno też daję- wczoraj wypił 4- nie wiem czy można dać więcej. 
  • Fenistil w kroplach?
  • kowalka chirurg mężczyzna, zgrubienie z mastką,napletek się odsłania, ale jeszcze nie całkowicie, tak do dwóch trzecich.
  • Chyba się poparzyłam w rękę takim środkiem do grillu i rusztow.. Czyli orzypalenizny... Jest świetny ale zapomniałam rękawice założyć.. Nie bolało tylko mrówi trochę..zaraz pukalam i płukałam...  I białkiem trochę mnie ta ręka sadzi palonym..  Będę żyć,,? 
  • tymka powiedział(a):
    Fenistil w kroplach?
    w maści

  • Agnicha powiedział(a):
    Tata pszczelarz to miałam to na codzień. Tą sode i cebulę 
    No właśnie on poszedł z tatą na przegląd uli :). Miał strój ale jakoś jedna weszła mu pod rękawiczkę.
  • Ja mam uczulenie na jad i jak mnie coś użadli, to niestety jest słabo, ręka puchnie, boli i ciągnie sie to z tydzień, dwa. Łykam wapno, smaruję czym sie da, kiedyś kupiłam nawet jakiś mocniejszy srodek w tabletkach, ale jak przeczytałam uboczne to w końcu nie wzięłam. I tak dobrze, ze "tylko" dłoń np. wygląda jak nadmuchana, a nie mam jakiegoś wstrząsu. A np. mojego M. przedwczoraj użądlił szerszeń, podobno od razu wyssał sobie jad z dziury po ządle, az poszła krew i dziś troche go oczywiscie boli, ale opuchnizny nie ma.
    Podziękowali 2mamasara Nika76
  • @mamasara, to możecie też w kroplach spróbować własnie
    Podziękowali 1mamasara
  • Moja 6latka ma czerwone oczy ale nie na galce tylko powieki tam gdzie dorosle kobiety rysuja kreske i przy rzesach pojawia jej sie takie biale cos co wyglada jak lupiez
    Co to moze byc? 
  • Juz ja raz zapisalam ale akurat wtedy jej zniknelo a teraz znow sie pojawilo  :/
  • Natomiast ja mam na powiece czerwona swedzaca plame.wczesniej mialam na drugim oku.zniklo i pojawilo sie na drugiej.
    Czy to rak? 
  • Komar? 
    @asiao mspanc  :D
    Podziękowali 1asiao
  • Taka plama na powiece.jak odparzenie.swedzace.przykladam sobie czarna herbate i smaruje linomagiem ale nie znika. Tzn po trzech, czterech tygodniach zniknelo z jednej powieki to teraz jest na drugiej :(
  • Gdzieś tak koło 19. Kajtek skoczył z blatu i fatalnie zdarł z piszczeli kawał naskórka i może co więcej, tak rana na 5-6 cm długa, pół cm, szeroka i podobnie głeboka, taki równy rowek wydarł. Zalałam woda utleniona i zalepiliśmy dużym plastrem, nie krwawiło strasznie, do tej pory plaster nawet sie krwia nie przebarwił, co dalej droga redakcjo? odkleić, nie odklejać?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.