Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1194195197199200370

Komentarz

  • Zęby mam słabe, chociaż na bieżąco leczone, może to od zębów bo raczej nie choruję.

  • edytowano października 2017
    .
  • Wspomorzecie? Zbagatelizowałam katar wirusowy, nie oszczędzałam się za bardzo i po tygodniu przeszedł w zielone, żółte gęste gilony. Z lekkim bólem głowy i chyba zatok (nie wiem to pierwszy raz w życiu) przy zmianie pozycji.
    Jak nie jem czosnku, to wyczuwam delikatny dyskomfort w gardle przy przełykaniu.
    Gilonów codziennie mniej: robię płukanki sinus rinse + czyszczę nos areozolem.
    Ale coraz więcej bolesnych obszarów głowy.
    Czy mam szanse to bez antybola przeżyć?
    Co mogę jeszcze zrobić domowo?
    Karmię 10mczniaka z piersi (z butli nie umie).
    W czw. mam dentystę (i rozgrzebany ząb)... chyba bez szans na wyzdrowienie? :(

    Podziękowali 1AgaMaria
  • @wiesia mi takie stany przechodzą po mocnym wygrzaniu zatok przy szybie kominkowej, osłaniam czymś oczy i jak najbardziej się zbliżam i nagrzewam, przy tym jak są chore zatoki, to az czuć jak pulsują i coś się tam dzieje, a potem jest ulga. Czasami do wyleczenia wystarczało ze 2 razy dobrze wygrzać.
    Podziękowali 1wiesia
  • Też polecam wygrzewanie. Można żarówą 200W zamiast kominka.
    Podziękowali 1wiesia
  • @Zuzapola dzięki! Kominka nie mam, ale jak @Katarzyna radzi poszukam mocnej lampy.
    @ola_g a ibuprofen coś pomoże w sensie na wyleczenie?
    Na razie czuję tylko dyskomfort (niewielki ból, tylko przy zmianie pozycji).
  • Plis co na 3 tygodniowe zielone gilony dla 1,5 rocznego syna?????
    Pomysłów brak a on ciągle zatkany :(
    poza tym żadnych dodatkowych objawów

    Poradźcie proszę
  • może inhalacje, ale z czego???
  • @ola_g, dziękuję! Wziełam o 0:00 200mg (+ okłady z gorącej soli, bo lampy nie było na tyle mocnej), nad ranem czułam się O WIELE lepiej. Jak długo stosować ten ibuprofen? Do ustąpienia (najgorszego) kataru?
    Zakładam, że teraz biorę 3x 200mg: 0:00, 8:00, 16:00.

    Mam zlecone badania krwi, moczu, tarczyca, próba wątrobowa, wit-D, duuużo tego. Chciałam się zdiagnozować popołogowo (np. ginekolog mógłby obejrzeć za tydz. w czw).
    Robić (biorąc ibuprofen)? czy poczekać na pełne wyzdrowienie, jednocześnie może tego akurat ten lekarz (ufam mu) nie zobaczyć?
    Podziękowali 1Bridget
  • Bym poczekała na wyzdrowienie z badaniami.
    Podziękowali 1wiesia
  • Erytrocyty w moczu 15-20? W ciąży? Lekarz straszy kamicą.
  • Po samych leukocytach kamicę wypatrzył?
    Coś jeszcze masz w tym moczu?
    Podziękowali 1weronika85
  • @olgal chodzi o erytrocyty, leukocyty są ok, ciężar właściwy z tego co pamiętam odrobinę przekroczony w górę (nie mam wyników przy sobie, zostały w przychodni) i ciała ketonowe 1,5, reszta wyników ok.
  • Masz jakieś inne dolegliwości?
    To były erytrocyty świeże czy wyługowane?
    Akurat kobiet obecne erytrocyty w moczu to nie jest wynik jednoznaczny.
  • Świeże. Przy oddawaniu moczu czasem boli na wysokości blizny po cc zwłaszcza przy pełnym pęcherzu.
  • Kurcze ja też nerwice chyba... Przed wakacjami miałam takie objawy jak poty gorąco ale to tylko przed wyjściem dziewczyn do przedszkola, przy pośpiechu.. Potem luz... W wakacje zupełnie. Ok było.. Ale teraz przy tych nerwach i spieszę ich a także dorastania chłopaków to i poty i klucia z lewej i przyspieszone bicie serca..  Jak chwyci to boli strasznie...  Słabo sobie radzę z ogarnianiem rzeczywistości ostatnio. Tzn. Jest zrobione co ma być najczęściej w wersji min. ale coraz częściej myślę że skończę w Świeciu.. Ciągle ktoś wyje..  A ja ciagle się dre.. Z resztą nie tylko ja.. 
  • Tez miewam takie kłucia przy stresach(nie na codzień na szczęscie). Jakieś dwadzieścia lat już..czasem trudno się oddycha... ale to mija. Neospasminka i do przodu...
    Podziękowali 1MAFJa
  • O co chodzi z "siecią szpitali" działająca od 1 października? 
    Nie będzie teraz ostrych dyżurów w przychodniach?
  • nocna opieka jest głównie przy SORach teraz, nie przychodniach.
    Podziękowali 1madzikg
  • @kuria domowa mój najstarszy miał kiedyś tak bardzo porządnie podbite oko, całe fioletowe, spuchnięte. Siniak zmieniał kolory i w końcu zniknął, ale pozostało zgrubienie Masowaliśmy mu to dobra kilka tygodni zanim znikło. Nie wiem tylko czy to to samo :confused: 
  • @MAFJa Podobne objawy ja mam. Ziółka nie pomagają. Wypiłam już z 4 buteleczki Nervosolu i nic nie pomaga.
    Ginekologiczne wszystko dobrze. Właśnie pęcherz mnie boli to już się wyjaśniło wyskie 
    Ob. Ma zamiar powtórzyć wyniki za jakieś 2 tygodnie.
  • Jak można szybko odbudować zapasy żelaza?
    Ferrytyna 10 norma 13-150 
    Hemoglobina za to 13.
  • herbata z pokrzywy
  • A ta herbatka to na zapasy też  czy tylko bieżące poziomy? Czekam aż zakwas z buraków mi się zrobi, poprzedni musiałam wyrzucić. Dodam, że karmię piersią i zatwardzenia u dziecka wolałabym uniknąć.
  • Floradix żelazo?
  • Moze zoltka jaj? Spirulina? Choc mnie nic nie pomaga. Wypilam juz litry floradixu i zakwasu buraczanego.
  • Mam w domu ferrum lek 100mg. Ale boję się spróbować ze wzgledu na małą. 
    Czy taki niski poziom ferrytyny może na coś wpływać negatywnie? Bo morfologia bardzo ładna. 
  • @Agnicha poprzednie były kilka lat temu. Wtedy sprawdzałam tarczycę. Wszystko było ok. Ale w ciąży z W. urodzonej w listopadzie zeszłego roku miałam cały czas niską hemoglobinę, może wtedy się zapasy zużyły. 
    Ale teraz zrobię ponownie komplet tarczycowy. Dzięki.

  • @wiesia a emskie? RenoPuren hot zatoki to siekiera jest, ale pomaga. Tylko spytaj tutaj albo w aptece, czy Ty akurat możesz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.