Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1195196198200201370

Komentarz

  • Hej takie pytanie ,rozłała mi się bateria paluszek , na ręce , trochę do zlewu i na ubrania, umyłam ręce i zlew wodą z płynem do naczyń ,wypłukałam naczynia stojące na suszarce ,młodemu który chwilę wcześniej trzymał pilota ,też na wszelki wypadek ręce umyłam. Za to mój beztroski mąż wziął te rozlane baterie ,wrzucił do woreczka żeby wynieść do pojemnika i nie myjąc rąk zrobił sobie kawę i zmył resztę naczyń olewając sprawę,bo twierdzi że choćby to polizał to teraz baterie nie są z kwasem i nic nam od tego nie będzie . Znacie się ,ma rację a ja przesadzam?
  • edytowano października 2017
    Co to może być, jak po posiłku, czuje się głód? Nie jakiś straszny głód, ale ssanie w żołądku, jakby się nie jadło jakiś czas. I wcale nie chce mi się wtedy sięgac po jedzenie, nie mam apetytu, w końcu jadłam dopiero co, ale to ssanie męczy....

    Rano nie jestem w ogóle głodna, dopiero jak coś zjem.

    Nic mnie nie boli, nie piecze, żadnej zgagi nie mam.
    Podziękowali 1saga
  • 29 września nadprodukcja gluta
    1-2 października ból zatok
    2dni ibuprofenu 3x 200g
    4ząbki czczosnku
    grzanie zatok solą, płukanie roztworem do 4 października.

    Wczoraj zapomniałam nawet o smarkaniu a dentysta 2 zęby mi zrobił, bez problemu z oddechem.

    Czy mogę skonsultować moje wyniki z dziś? Chyba jednak za szybko zrobiłam.
    Jeśli czuję się prawie fantastycznie to czy wysoki poziom limfocytów i monocytów może być po infekcji?
    Zakładam, że od nowa też mnie mogło coś zakazić, ale chyba wyżej by stały te parametry?




  • Ta morfologia jest ok.
    Podziękowali 1wiesia
  • Zmiany w rozmazie nieznaczące,wszystko na granicy,a tym bardziej jesli jesteś po infekcji i dentyście.
    Podziękowali 1wiesia
  • @olgal dziękuję Ci :) od razu lepiej się poczułam :)
  • edytowano października 2017
    "Erozja rogówki" - czy ktoś może miał? Lekarz mówił, że dolegliwość może wracać sama, ale oko boli mnie dość często, przy naciśnięciu na powiekę np., choćby przez przypadek. Czy da się temu jeszcze jakoś pomóc, żeby się dogoiło? Ma sens wizyta u okulisty czy trzeba przetrwać? Ostatnio na wizycie parę miesięcy temu  już nic nie było widać :(
  • edytowano października 2017
    Mi nawraca od kilku lat. Wystarczy wietrzna pogoda lub chociaz mniejsze nawodnienie organizmu i wraca. Jak czuje, ze jest gorzej, to wsadzam masc z wit A, pomaga (VitApos), a na noc krople nawilzajace. Mi konserwanty pogarszaja, wiec krople kupuje bez konserwantow.

    Edit: u mnie w badaniu jest zawsze ok.
    Podziękowali 3Hope Zuzapola annabe
  • kuria domowa powiedział(a):
    Boli boli. Nie da się dotknąć "po dobroci". 
    Siniak już prawie schodzi ale guz nie wygląda dobrze
    Mojej mamie się kiedyś po urazie zrobiło zapalenie kości jak nic nie robiła.... lepiej smarować takie coś... np. Arcalen. Rewelacja
  • Bez pytania na forum się nie obejdzie... 

    Dwa tyg temu u 6 latka dojrzałam uwypuklenie na klatce piersiowej- taki wzgórek na lewo od mostka. 
    Poszłam po tyg z tym do lekarza bo nie znikało, zastanawiałam się czy miał to wcześniej ale pierwszy raz rzuciło mi się w oczy, starsza doktor kazała przez tydzień obserwować i przyjść gdy nie zniknie- może to zbite. Poszłam dzisiaj bo nie znika. Chciała dać skier na rtg
    ale potem stwierdziła ze nie wyjdzie jeśli coś z tkankami miękkimi. Pomyślała o usg ale zaczęła szukać odpowiedniego kodu do skier i stwierdziła ze jest usg serca brzucha itd ale na to nie ma.... i nie może dac. Mamy zrobić morfo i crp a potem zobaczymy..

    czy nie można po prostu wpisać ogólnego usg i wskazać konkretne miejsce do obejrzenia? Nie chce robić niepotrzebnie rtg, jeśli i tak może nic nie wyjść. 
    Absurdalne dla mnie ze nie może zlecić bo nie ma odpowiedniej terminologii..


  • a usg klatki piersiowej? nie może?
  • jak zleciłaby serca, to też raczej całą klatkę specjalista by obaczył, chyba? wołaj @MartynaN ;
  • edytowano października 2017
    To prywatna przychodnia z umowa na NFZ. Myślisz @Agnicha ze może nie mieć usg klatki w "pakiecie"? Nie wiedziałam ze coś takiego jest. 
    A chirurg mógłby mieć większy pakiet na NFZ ?

    To taka starsza dr. Ręce jej się trzesa. Szukała usg, wymienia serce węzły chłonne itd..No nie ma klatki piersiowej i co ja mam zrobić? Pyta się mnie.
  • powinna wypisać usg tkanek miękkich - prawdopodobnie ma to w pakiecie na NFZ właśnie chirurg
    Podziękowali 3annabe tymka wielorybek
  • Na erozję rogówki bardzo mi pomagają krople bepanthen eye. U mnie, z wielu wypróbowanych, najszybciej zmniejszają ból i fajnie nawilżają. Erozja zaczęła się u mnie 6 lat temu, a dzięki tym kroplom jest całkiem dobrze. 
    Podziękowali 1Hope
  • nasz syn ma maleńką gulkę nad łukiem brwiowym, chirurg dał skierowanie na USG tkanek miękkich, nowotwory łagodne tłuszczaki włókniaki tak jakoś było napisane.

    Tyle, że to Lux med był
    Podziękowali 2tymka AgaMaria
  • nam Chirurg podał jeszcze nazwisko gościa od USG u kórego mamy robić i powiedział, że tylko u niego. Ten gość nie mógł tego w ogóle znaleźć na usg bo to takie maleńkie było, coś dopatrzył ale wyszło, że to raczej jakiś tłuszczak mikro jest
  • węzły raczej nie są macalne na klatce piersiowej. idź do chirurga, zrob usg i sie nie martw. Inny lekarz tak samo pomaga, popatrzy i w celu upewnienia sie co to da skierowanie na usg.
    Podziękowali 1tymka
  • Poproszę ją więc o skier do chirurga. Ciekawe ile czasu na NFZ się czeka. Nigdy nie byłam  :s
  • edytowano października 2017
    U mnie się "na poczekaniu" załatwia tylko trzeba posiedzieć
  • edytowano października 2017
    Wywaliłam bo brne w glupote
  • edytowano października 2017
    Powtórzone 
  • Jaki tani probiityk dobry na jelitowke dla dorosłej karmiącej.. 
  • Czteroletni syn dziwnie zachorował. Co to może być? 
    Wczoraj rano zauważyłam niewysoką gorączkę 38,5 leciutki katar i czerwoną ucieploną nieregularną plamę na prawym policzku, skroni, części nosa tak jakby go ktoś spoliczkował. Samopoczucie dobre tylko apetyt zmniejszony.
    Dziś plama na policzku zeszła ale pojawiła się taka sama na prawym ramieniu. 

  • leki jakieś brał? ja podobne objawy miałam po ibuprofenie - to był obrzęk naczynioruchowy.
  • Może rumień zakaźny?
  • Może jakaś inna alergia .... Albo coś zakaźnego ale na tym się nie znam
  • Też podejrzewam rumień zakaźny ale wysypka wygląda trochę inaczej niż na zdjeciach w necie...
  • Proszę o radę. Wczoraj wieczorem rozbolała mnie głowa. To zjadłam kanapkę  z masłem i wypiłam Solpadeina. Położyłam się i zasnęłam. Obudziłam się z silnym bólem żołądka a głowa dalej bolała. A że minęło 4 godziny to mogła wziąć dalej lek, to wstałam wypijałam miętową herbatę i zjadłam tak samo kanapkę i żołądek przestał boleć.Jak się położyłam   do rana nie usnęłam bo jak tylko zrobił się pusty żołądek ból powrócił, aż mnie zatykał. I tak jest do teraz, jak coś zjem ból przechodzi. 
    Co to może być, to od leku? co mogę jeszcze wziąść, głowa już nie boli.
    Pije gorzką herbatę, miętowa i rumianek, brałam krople żołądkowe i nic.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.