Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

12021232526370

Komentarz

  • @chabrowa nie trzeba. Mleko naprawde nie stanie sie radioaktywne:) nie boj sie, nie bedzie Ci z nagla dziecko swiecic. Beabea juz Ci wszystko napisala i - wlasnei - bardzo mozliwe, ze zle je oceniasz, swoje zrenice:) Tylko spokoj moze nas uratowac:)
  • Ale tak praktycznie - aby @chabrowa nie zbankrutowala - to się kwalifikuje na ostry dyżur i w takim trybie te badania?
  • @Agnicha

    zauwazylam w sobotę,ale nie wiem czy dlatego,ze się pojawilo,czy dlatego,ze to byla inna lazienka,niż moja codzienna.

    Ocenialiśmy z mezem w różny oświetleniu,pilnując jednak by bylo równe.

    Do okulisty sie wybiorę na pewno.
  • @chabrowa, jeśli to zglosisz rodzinnemu, to może ci wystawić tę zieloną kartę jako podejrzanie guza mózgu i wtedy to idzie na cito.
  • @MartynaN

    hmm brzmi nieźle,choc troche slabo mi sie zrobilo.
  • Lepiej się przebadać i nie ignorować.
  • @chabrowa nie ma co sie bac, a za to przyspieszy to diagnostyke, bo pojdziesz krotsza sciezka:) Zapewne okaze sie, ze wszystko OK:)
  • dzis na wieczór pójdę do neurologa.
    rodzinny jest tak niemrawy i beznadziejny,ze pewnie tylko stracę czas i nerwy.

    Najpierw sprobuje tego neurologa-zobaczymy co powie.
    prosze o +
  • Daj znac, bom ciekawa, co wyjdzie. mam nadzieje, ze nic:)
  • Ból nogi, w pachwinie, z przodu, promieniujący do kolana. Zaczęło sie w nocy, dość łagodnie, teraz ledwo jestem w stanie chodzić. Nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem, żadnych urazow, nic mi nie przychodzi do głowy. Gdyby nie przeszło, gdzie sie mogę udać albo jakie badania zrobic?
  • Właściwie to nie mogę juz nawet stanąć pewnie na tej nodze.
  • edytowano czerwca 2015
    SOR - chirurg + ocena przepływów
  • Mogę liczyć na to, ze na SOR-ze mnie nie zbyja? Wzięłam ibuprom i jest trochę lepiej... Zobaczymy, jak noc i jutro.
  • Przestan sie wyglupiac, Kerima. Na SOR i to w dyrdy.
  • Na razie jestem sama z dziecmi, a po ibupromie duzo lepiej. Ale dzięki za troskę. Jeśli sie pogorszy, to pojedziemy do szpitala.
  • No, dużo lepiej, bo podstawowy objaw - ból - zniesiony. Kerima, weź się nie wygłupiaj, brzmi groźnie. +
  • Objaw jest zniesiony, ale przyczyna pozostaje.
  • draconessa,jasne,to mial byc kop w dupe. Jakos sie martwie.
  • Ja tez, bo nie podoba mi sie to...a kerima sama z dziecmi.Nie ma kogos w okolicy, zeby jej jakos pomogl? :( Denerwuje sie.
  • @kerima przypomina mi to co mąż miał: dyskopatia
    -> szpital, operacja kregosłupa.
  • Maz juz w domu, wiec, jeśli sytuacja sie powtórzy, pojedziemy na SOR. Mamy rzut beretem duży szpital o wysokim stopniu referencyjności. Ja mam nadzieje, ze to po prostu przez noszenie 12-kilogramowej R. na lewym biodrze.
  • Kerima, moze byc, ale to trzeba sprawdzic KONIECZNIE!!! I SZYBKO!!!!
  • @Kerima i jak?

    ja mam pytanie - synek lat 6 spadł wczoraj z roweru. Płakał, że boli go noga (stopa) utykał. Obserwowany z ukrycia faktycznie tę stopę trochę oszczędzał, utykał nieznacznie.

    Stopa nie ma ani siniaka ani nie jest obrzęknięta, wygląda całkiem normalnie, boli go okolica i nasada dużego palca. Jak ją stawia to trochę do środka.

    Dziś też mówi, że trochę bili, zabandażowałam mu ją wczoraj.

    Czy jest sens z tym jechać i robić RTG, chyba gdyby było pęknięcie to by go bolało znacznie bardziej i utykałby mocniej oraz byłby jakiś obrzęk czy wylew.

    Przyjęłam, że to jakieś stłuczenie/skręcenie i obserwuję, chodzi prawie normalnie, lekko utykając.
  • Hm. Dwa dni kiedys chodzilam z peknieta koscia w lewej dloni...wiec bym pojechala dla pewnosci,ale ja w takim wypadku zawsze panikuje ;-)

    @Kerima,jak noga?
  • @Aneczka08 ja bym dla pewnosci jednak zrobila RTG, bo u dzieci zlamania mahifestuja sie czasem nieco inaczej. Jest duza szansa, ze tylko skrecil, ale jednak warto sprawdzic.
  • ja swoja z takimi stluczeniami wozilam do lekarza zalecenie bandaz altacet po kilku dniach przechodzilo tak do tygodnia ale ze mnie panikara
  • ale robili RTG @nowa?
  • kiedyś syn utykał na piętę dobry tydzień albo lepiej ale tylko usztywnialiśmy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.