Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

1294295297299300370

Komentarz

  • U mnie tak mocno też po 40. Taki ból, że wieczorem już nic nie mogę zrobić. Mam też skier na RTG. A ten test na boreliozę to Elizę?
  • Co zrobic/czym potraktowac kurzajke na wewnetrznej stronie dloni? 9 latka ma.
  • Jaskółcze ziele przykładać lub wymrozic lub brodacid.
    Podziękowali 2madzikg mamuma
  • Brodacid codziennie przez kklka tyg, mc, sciagac biala skore i delikatnie podcinac martwa.
    Podziękowali 2mamuma Agnieszka88
  • edytowano czerwiec 2019
    @mamuma , świeży sok z jaskółczego ziela...
    Wszak teraz sezon...
    Podziękowali 1mamuma
  • Tylko czy gdzies u mnie rosnie, kiedys bylo, ale teraz wszystko zabudowuja. Podworko tez wykoszone. Ale poszukam.

    A ile czasu trzeba tym sokiem? To chyba wieksza ilosc trzeba by miec tych roslinek na podworku?
  • @Bea moja corka miala inhalacje z nebbudu (pulmicortu). To pomoglo praktycznie po 1 dobie.
  • Minie tez to mialam, masakra, teraz mam kompletny bezglos. Mozesz mgielke zablocka kupic do inhalacji, albo na goraco tabletkami emskimi tak mi kiedys laryngolog  kazal. I nie gadac.
  • wiem ze będę nudna ale u nas na krtań najlepszy czarny bez gorący.. często 
  • Bea powiedział(a):
    Jak pomóc sobie przy zapaleniu krtani i nagłośni?
    Laryngolog twierdzi, że minie. Inhalacje z soli zapisał i ssanie czegoś przeciwobrzękowego. Cokolwiek to znaczy.
    Przeszkadza mi. Kaszel boli w gardle, ledwo dycham a mówienie to koszmar
    Dodać chlorchinaldin. 
  • @Bea, sporo pić, nie herbatę , ale soki, wodę, ale żeby to picie nie było ani zimne ani gorące. Takie w sam raz, letnie. 
  • Zauważyłam ostatnio, że 15-miesięczne dziecko czasem przechyla głowę czy też ucho do prawego ramienia, najczęściej w trakcie gdy chodzi. Co to może być?
  • A stopy i kolana są symetryczne? Tylko głowę czy zmienia się cała postawa?
    Może po prostu boli/swędzi uszko...
  • Na pewno są jakieś publikacje. Wiem, że są z tym związane specyficzne trudności, ale też takie dzieci odnoszą szczególne korzyści z naturalnego karmienia.
    Pod ręką nic nie mam, ale mogę spróbować coś znaleźć.
    Ma być po polsku? Może być ciężko. Pewnie po angielsku łatwiej.
  • Tak, spod dużego palca, broszura, która się wydaje przyzwoita. Oczywiście, jest duża część ogólna o korzyściach z karmienia piersią itp. ale jest też sporo o specyficznych trudnościach, jakie mogą się pojawić przy karmieniu dziecka z ZD.
    Chyba, że chodziło Ci o publikacje naukowe?
  • To masz powyżej link do broszury po angielsku.
  • weronika85 powiedział(a):
    Zauważyłam ostatnio, że 15-miesięczne dziecko czasem przechyla głowę czy też ucho do prawego ramienia, najczęściej w trakcie gdy chodzi. Co to może być?
    Jeśli robi tak częściej niż czasem warto sprawdzić oczy, nasza córka tak wyrównywała problem z oczami.
    Podziękowali 1weronika85
  • Czy lokomotive jest homeopatyczny? 
  • Polly powiedział(a):
    A stopy i kolana są symetryczne? Tylko głowę czy zmienia się cała postawa?
    Może po prostu boli/swędzi uszko...
    Tylko głowa.
  • MAFJa powiedział(a):
    Czy lokomotive jest homeopatyczny? 
    Nie. To imbir.
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • MAFJa powiedział(a):
    Czy lokomotive jest homeopatyczny? 
    Nie, to ziołowy suplement, wyciąg z kłącza imbiru. Niektórzy zamiast tego robią sobie do ssania cieniutkie plasterki imbiru obtoczone w cukrze
    Podziękowali 2MAFJa madzikg
  • @weronika85, więc może faktycznie trop z okiem warto sprawdzić.
  • Kiedyś miał napisane że homeopatia jak Z. była malutka. A  teraz że suplement. 
    Podziękowali 1MAFJa
  • No właśnie pamietam ze ja zanegowała wtedy.. a ona teraz jęczy ze lokomotive.. dawałam jej imbir w zimie nie mogła pogryźć bo wiadomo , imbir daje czadu ale reakcji uczuleniowym nie było.. 
  • Czy jeden z dwóch bliźniaków w brzuchu może mieć za mało wód płodowych? 
    Znajoma mi tak pisze o znajomej która siedzi teraz na karowej
    Chyba jej się coś pokręciło ..
  • asiao powiedział(a):
    Czy jeden z dwóch bliźniaków w brzuchu może mieć za mało wód płodowych? 
    Znajoma mi tak pisze o znajomej która siedzi teraz na karowej
    Chyba jej się coś pokręciło ..
    Z tego co wiem bliźnięta dwujajowe mają osobne worki owodniowe..
    Podziękowali 1madzikg
  • Moje tez miały osobne worki Bogu dzięki bo w jednym bliźniaki maja ciężko a trojaczki bardzo małe szanse.. ale mieli jedna kosmowke czyli jedno łożysko wiec byli jednojajowi. Ciąża trojowodniowa jednokosmowkowa dokładnie,  niby każdy w swoim worku ale chyba ?w pęcherzu płodowym jednym tak czy siak. Czy jakby przebijali to 3 wtedy? O wodach niech ktoś mądry jednak niech się wypowiada 
  • MAFJa powiedział(a):
    No właśnie pamietam ze ja zanegowała wtedy.. a ona teraz jęczy ze lokomotive.. dawałam jej imbir w zimie nie mogła pogryźć bo wiadomo , imbir daje czadu ale reakcji uczuleniowym nie było.. 
    Jest jeszcze imbir kandyzowany czy taki jakby suszony w cukrze, fajny na drogę można po kawałeczku zajadać. Ja lubię też trzeć na tarce i dodawać do wody z cytryną i miodem.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Tak koedys nawet im kuracje naturalna na robaki zrobiłam .. trochę prewencyjnie.. ale słabo właśnie z imbirem im wchodziło bo 'ostre'
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.