Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

15152545657370

Komentarz

  • @Kobieta ja termin mam na jutro,cała moja czwórka urodzona przed terminem,a ten uparciuszek siedzi i ani myśli wychodzić. A wcześniej męczyło,straszyło,tabletki łykałam żeby wcześniaczek nie był. Też byłam pewna że w październiku urodzę. ;-)
  • Ale październik się jeszcze nie skończył :)
  • @mamiNJBPD

    u mnie podobnie. tez brałam leki na podtrzymanie. córkę urodzilam w 32 t.c. a ten uparcie siedzi. tymbardziej, że mialam kilka falszywych alarmów, gdzie myślalam ze to już. a tutaj nic z tego.
    Tobie tez zycze powodzenia!
  • edytowano października 2015
    @Sylwunia

    jako, że zyję w Irlandii to wolałabym dzisiejszą datę ominąc jednak :bz
  • @czekolada

    pocieszylas mnie trochę:)
  • Możesz mieć niedomogę lutealną, czyli niewydolne ciałko żółte w jajniku po owulacji. Jeśli jesteś w stanie, to warto poobserwować cykle. Porządnie, z mierzeniem temperatury. I zrobić notatki.
    Albo od razu na Dąbrowską ;-)
  • Nie przypominam sobie,aby było to tak nasilone podczas karmienia starszej trójki.
  • No...ledwo skończone 35
  • Cykle bardzo regularne Od początku,nigdy żadnych kłopotów z zajściem w ciążę:|
  • Jak dlugo czlowiek trawi cos w zoladku? Wiem, pierdola. Ale kurde mam dosc po 6h mdlosci zwracania posilku w formie tylko pogryzionej. Jakby moj zoladek powiedzial, ze ma wolne, sorki. Kwasow tam jakichs nie powinno byc? No ludzie, 6 godzin?
    Rzuca mi sie to na wszystko, bol glowy ciagle plus wlasciwie sie nie wyprozniam... Bo niby czym...

    To na pewno wina tylko bycia w dwupaku i hormonow?
  • Przed operacją uznaje się, ze
    żołądek jest pusty po 6 h.
  • No, moj jest. Tylko nie w te strone idzie.

    W 3tyg dobilam do 60kg. Mam apetyt, jestem glodna. I figa.
  • Ja jestem w 6 miesiącu, u biegłam dziś do centrum kultury, bo kiepsko wymiotiwac w parku bez liści.
  • To jest moje ostatnie dziecko, z kazda kolejna gorzej. Wiecej tego nie przezyje, pikole:-(
  • będziesz starsza, mądrzejsza, cierpliwsza (he, he) dasz radę!
  • @Dorotak, ja przez pierwsze trzy miesiące wyobrażałam sobie, co czują chorzy onkologiczni fantazjujacy o eutanazji :(
    Choć dopuszczam myśl, że z dziewczynkami jest gorzej, bo zoo dwóch chlopcach druga panna.
    Ja w chwilach desperacji lykalam torecan. Dopuszczony w ciąży.
  • @MartynaN, na recepte? Ten prevomit g.warty, w ogole nie dziala na mnie...
    Dostalam 8tabl na sprobowanie od poloznej
    @Skatarzyna, P.dzis mnie podsumowal, ze wszystko by gralo, tylko ja nie moge miec w ciazy dzieci. Hm. No, to jakby niewypal.
    Funkcjonuje ok od 3 nad ranem do 12.
  • kawał czasu - gratulacje :)
  • No, wtedy tez moj zoladek trawi gotowane. Szkoda, ze dzieci sie nie dostosowuja i nie spia od 12 do 3...
  • @Dorotak, a ktory to tydzien? w drugim trymestrze Ci troche ulzy, dobrze, ze wymiotujesz jedzeniem, a nie zoltym czyms, niewiadomoczym, albo woda.

    Mi sie przydarzylo w I trymestrze schudnac 6 kg, potem 4 utylam finalnie.

    :)
  • żólte to żółc, po prostu, gorzkie i paskudne, fuuuuuuuuuuuuu
  • Ja mam wszystkie atrakcje chyba, lacznie z krwia.
    Wymiekam i juz nie chce.
  • No fuuu, ale jak sie rzyga po 10 do 13 razy w ciagu kilku godzin, to nie ma czym rzygac, nie?

    ;)

    a i tak juz moglabym byc w ciazy....

    moze na dziewczynke te pawie nie sa takie okropne, chociaz po wpisie MartynyN, nie mam zludzen.
  • @Dorotak, tez mialam z krwia.
    duzo mi dawal watek o dolegliwosciach ciazowych, tam sobie pisalam o strasznych rzygach.

    Najgorsze dla mnie w czasie tego wymiotowania bylo wychodzenie z lazienki na czworaka... dol i nie wiem ile metrow mulu.

    Psycha strasznie mi sie zmeczyla w ciazy z drugim synem.
  • Juz sobie stad ide;-) dzieci do lozek, mam jakas godz snu do rzyga. Dobrej nocy!:-)
  • edytowano października 2015
    Zrobiłam sobie morfologię dziś, niestety nie na czczo bo to o 11 było, ale 3h po posiłku.
    Byłam ciekawa jakie wyniki będą po moich walkach z wirusami. Jest coś poza normą ( hemoglobina jak zwykle) ale nie znam się.. @MartynaN nie chciałoby Ci się zerknąć ? PLease.....

    Krwinki białe (WBC)
    8,04 G/l
    3,50 - 10,00
    Krwinki czerwone (RBC)
    4,24 T/l
    3,50 - 5,00
    Hemoglobina
    11,4 g/dl
    12,0 - 16,0
    Hematokryt
    34,9 %
    37,0 - 47,0
    MCV
    82,3 fl
    83,0 - 103,0
    MCH
    26,9 pg
    28,0 - 34,0
    MCHC
    32,7 g/dl
    31,0 - 35,0
    Płytki krwi
    289 G/l
    125 - 400
    RDW-CV
    17,4 %
    11,5 - 14,5
    MPV
    11,4 fl
    9,0 - 12,6
    % neutrocytów
    68,7 %
    45 - 70
    % limfocytów
    19,4 %
    20 - 45
    % Monocytów
    7,1 %
    4,0 - 12,0
    % Eozynocytów
    4,2 %
    < 5,0
    % bazocytów
    0,6 %
    < 1,0
    Liczba neutrocytów
    5,52 G/l
    1,80 - 7,70
    Liczba limfocytów
    1,56 G/l
    1 - 5
    Liczba Monocytów
    0,57 G/l
    <0,8
    Liczba eozynocytów
    0,34 G/l
    <0,45
    Liczba bazocytów
    0,05 G/l
    <0,2
  • @annabe, po infekcji całkiem spoko. Tylko niedokrwistość z niedoboru żelaza.
  • Ech, chyba muszę sprawdzić sobie wreszcie poziom ferrytyny. Może te moje dolegliwości to nie żadna tarczyca a już anemia..:( Jakoś tak błaho mi zawsze ta niedokrwistość brzmiała. Tylko w ciąży pilnowałam się z suplementacją a tak to jakoś machnęłam ręką..
  • Różnie ludzie znoszą, ale niektórych to trzepie jak tarczyca.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.