Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

15960626465370

Komentarz

  • @Taja - nie wiem,c zy nei za pozno - Elocom tylko na recepte.
  • @asiao a może do lekarza jednak byś się przeszła albo zamówiła go do domu??
  • Możecie rozwiązać temat wpływu wit D a raczej jej niedoboru i otyłości
    Jak zacząć dawkować wit D, czy to moze być "pierwsza lepsza apteczna w kropelkach", czy jakaś konkretna ma zwiekszona dawkę
    Jakie dawki.
    Będę wdzięczna za objaśnienia
  • A i proszę o linka gdzie kupić ta wit c lewoskrętna
    I jak to dawkować
  • @asiao to pierwszy etap umierania. Wytrzymaj, za niedługo będzie lepszy świat ;)

    Mspanc >:)

    Cała moja czwórka chłopaków ma zaczerwieniony odbyt i płaczą ze ich boli. Co ja mam z tym zrobić?
  • Koszmar ten bol kosci
    Wieczorem jade na ostry dyżur bo nie wytrzymam z tym jeszcze jednej nocy
  • @asiao daj znać jak Cię lekarz obejrzy. I+ ode mnie
  • A propos Witaminy D, rozmawiałam z mamą i się dowiedziałam, że są preparaty z Witaminą D bez recepty, ktoś wie czemu tak jest? Czemu akurat np. Vigantol czy Vigantoletten jest na receptę? Jak się kupi zwykłą witaminę D bez recepty to efekty mogą być gorsze?
  • zwłaszcza w portmonetce.
  • edytowano listopada 2015
    ale np. Vigantoletten też tani jest za zapas na miesiąc zapłaciłam koło 40 zł.

    edit: miało być tani nie jest, ale i tak już wszystko jasne :)
  • Dawka, pani kochana! Dawka, to podstawowy klucz. Jeśli kupisz bez recepty coś, czego bez problemu łykniesz na raz 7000 j. m., to bierz i się nie oglądaj na receptę na Vigantol.
  • @asiao , a ty aby kobieto nie masz prawdziwej, najprawdziwszej grypy?
  • Podobno najlepsza witamina d to vigantol w kroplach. Ja biore jakos inna ale po miesiacu brania znacznoe lepiej sie czuje. Na pewno noe bola mnie kosci stawy.
  • @annabe ja leczę objawowo tzn. smaruję alantanem i przechodzi.
  • co do tej wit D, to bierzecie taka duza dawke jednorazowo czy dzielicie na rano i wieczor?
  • Ja im smarowałam najpierw sudokremem potem linomagiem i nic nie pomaga. Najmłodszemu to takie rany sie porobiły jakbym mu skore zdarła... Alantan będzie dobry na takie rany?
  • Czyli co?
    Nie bawić sie w jakieś tam wit D z reklam ;)
    Ino od raz do lekarza po receptę?
    Myślicie ze stomatolog moze wypisać?
    (Na heviran wypisał)
    Nie mam kartoteki w przychodni odkąd tu mieszkam :))
    A prywatnie iść gdzieś po receptę to mało opłacalne :(
  • Może wypisać stomatolog. Mi wypisał.
  • w poniedziałek mam wizytę, może da sie namówić :)
  • Wracam od lekarza.grypa z zapaleniem gardła i dlatego tak mnie kosci bolą.
    Antybiotyk dostalam i nie zawacham sie go użyć
  • @asiao na grypę antybiotyk? toż to wirusówka jest...
  • Moze antybiotyk na bakteryjne zap gardła?
  • @asiao używaj używaj i w pon widzimy sie na Zamku :)
  • Obawiam się ze nie dam rady pozbierać sie do pon :(
  • @joanna36 , niestety te wszczepy posądza się również o powodowanie chorób z autoagresji.
  • Tak było napisane to też w tym artykule.
  • @asiao w czwartek zeszły miałam z rana 38,5 a w niedzielę gości, pomogły mi lody malinowe i sok z cytryny co godzina łyżeczka. Ale jak cholernie te kości bolały to nie mogłam myśli sklecić żeby był podmiot orzeczenie itp. Nurofen trochę pomagał.
  • Tak.tez mi nurofen pomaga a jak przestaje działać i zaczyna sie ten ból to ja fiksuje.to juz będzie trzecia doba tego bólu. Nigdy czegos takiego nie mialam.nie mam kaszlu ani kataru tylko cos mi kości rozrywa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.