Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy jest na sali lekarz?

19091939596370

Komentarz

  • Dałabym im spokój, gdyby usuwanie było jakoś szczególnie uciążliwe. Kiedyś w końcu się wytrą.
  • o widzisz, to potrzebowałam usłyszeć:-)
  • Zawsze do usług! ;-)
  • Weronce kaszaki w końcu starły się, były jakby coraz wyżej i płycej.
  • Jest na sali lekarz?
    Od dwoch dni mam katar od wczoraj niesamowify bol gardła, kazde przelkniecie sliny to koszmar, nie pomaha nawet oxtenisepc;)
    Boli mnie też szyja jak nią ruszam a jak dotykam to po bokach. Teraz czuję ze mi rośnie gorączka. Od wczoraj jestem osłabiona.
    Co to może byc? Dr google mowi ze zapalenie gardła ale wam bardziej wierzę:)
  • No, może być zapalenie gardła. Pozostaje pytanie o etiologię.
  • To znaczy? Czy bakterie czy wirus?
    Jak sobie pomoc by do jutra przetrwać? Co może zmniejszyć ból?
    Musze do lekarza czy przejdzie?
  • Połykanie zimnego nie zmniejsza obrzęku?
    Może przejdzie, a może nie.
  • Chyba nie bo boli jeszcze bardziej, jedyne co wchodzi to lekko ciepłe , płynne i nie ostre.
    No to czekam czy przejdzie. , wyslalam chłopa po Tymsal kiedys go sobie chwalilam.
  • Płukanie szałwia?
    Albo taka szałwia na afty.
    Smakujesz na palec,a potem na gardło.
    Wiem,wiem -bleeee
    Ale jak już powstrzymasz odruch wymiotny,to to niesamowicie skuteczne jest.
  • Ja tam wszędzie widzę mononukleoze ;).
  • O szalwii nie ponyslalam dzięki. Chociac nie uniem plukac gardla a odruch wymiotny potrafie miec przy myciu zębów a co dopiero dalej ale spróbuję.
  • u mnie tak wyglądało zapalenie trąbki
  • a przy momonukleozie nie ma wysokiej gorączki?

    no i ja mam katar to nie wiem czy się go przy niej ma

    a i bolą mnie plecy i głowa mnie boli tak przez całą dobę co kilka dni
    może to to dziadostwo we mnie siedzi?
  • U mnie była 39, 39,5 przez 5 dni....

    Potem spadła, bo juz bylam pod kroplowka, na oddziale ;).
  • aż se zmierzę ;) ale skoro siedzę przed kompem to więcej niż 38 nie może być ;)
  • @uJa u mnie podobne objawy + teperatura do 39 ostatnio oznaczalo klopoty z migdalem (naciek i podejrzenie ropnia). Nie pomagalo nic, zadne przeciwbolowe. Skonczylo się niestety antybiotykiem....
  • @uJa, przy 39,5, lezysz i tepo patrzysz w ścianę i malo co do Ciebie dociera...
  • @MonikaN no wiem właśnie, ja już tak powyżej 38,5 to padam mocno wrażliwa jestem na gorączkę, ale zmierzyłam jest 38 ide się zatem położyć zanim się rozwinie, zobaczymy co jutro

    Laf2011 ale to chyba by było coś w gardle widać nie? ja tam tylko czerwone widzę i nic więcej
    (tymsal trochę załogdził ból, chociaż szczypało jak nie wiem co) ale szyja dalej boli, ehhh ;)
  • @MonikaN - ja przy 39,6 chodzę do szkoły, zdaję egzaminy i dopóki nie pokażę wyniku pomiarów rodzinie, to funkcjonuję całkiem normalnie. Męczę się tylko trochę szybciej niż zwykle. :-)
    Rzecz jest bardzo indywidualna.
  • @Katarzyna, wydaje mi się, ze wiekszosc ludzi wymieka powyżej 39. Ty jestes niezniszczalna :).
  • nawet przy paskudnej anginie nie miewam gorączki, za to łatwo przy byle czym się wychładzam, jakie te ludzie różne ;)
  • M.,lat 3,5-kiedy trzeba pójść do lekarza przy infekcji pęcherza? Wczoraj już narzekala, a dziś doszło ciągle chodzenie do wc, robi po kropelce, od czasu do czasu normalnie. Cały dzień popija sok z żurawiny,choć nie tyle ile ja bym chciała....
    Ponawiam-kiedy lekarz?
  • edytowano marca 2016
    @Skatarzyna - jak pięknie się różnić! ;-)
    @MonikaN - niektóre moje dzieci też to mają, więc chyba nie taka wyjątkowa rzecz.
    EDIT: Za to wymioty mnie wykańczają. Wiele trzeba, żeby mnie przerzygało, ale jak już się to zdarzy, to się czuję ciężko chora. Więc nie potrafię sobie zupełnie wyobrazić, jak Ty funkcjonowałaś rzygając przez całą ciążę. Mi, na wszystkie ciążę, zdarzyło się rzygać przez jeden dzień. I to z powodu rotawirusa.
  • Do jednych rzeczy dobre, do innych nie bardzo... ;-)
  • @Katarzyna
    @MartynaN
    odniesiecie się do mojego posta wyżej?
    prooooszę ^:)^
  • Ja, tam nie wiem jaki pakiet Im serwujecie genetycznie ;).
  • @agnieszkamama - to zależy, czy jesteś zdecydowana leczyć domowymi metodami, czy chcesz antybola. Jak chcesz antybola, to do lekarza niezwłocznie. Choć lepiej by było najpierw mocz na badanie .dać - ogólne i posiew. Bo jak już podasz antybiotyk, bo trochę bez sensu posiew robić.
  • No ja nie chcę antybola, wcale,tylko się boję że moje metody domowe mogą być nieskuteczne.Kiedy widać,że to już czas i tylko antybol? Ileś tam dni?Czy inne objawy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.