Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

1242527293034

Komentarz

  • Chyba źle się skopiował adres. Poprawiony
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/333645a3973260d4
  • te reniferki cudne!
    Podziękowali 2Karolinka kasia24
  • Jakie cudeńka :)
    Piękne :)
    Podziękowali 1kasia24
  • Piękne ozdoby! Ta szopka śliczna!
    Podziękowali 1kasia24
  • edytowano grudzień 2016
    Te renifery <3
    Podziękowali 1kasia24
  • O robiłam takie co roku.. W tym nie mam sily.. Piekne.. Profesjonalne ❤ 
    Podziękowali 2kasia24 karolinamika
  • Dziękuję dziewczyny. Dzięki Kasiu za wstawienie zdjęcia. Ja jestem oczarowana filcem. W poprzednich latach szyłam z innych materiałów i muszę powiedzieć, że filc jest najmniej pracochłonny. Nie trzeba endlować, wywijać na drugą stronę, nie widać ewentualnego krzywego przeszycia, bo nitka wchodzi w głąb materiału, można po zszyciu wyrównać niedoskonałości. Fajny jest też flausz np. ze starego płaszcza. Zachęcam
    Podziękowali 3Skatarzyna Basja zoja
  • ja też w tym roku szyję filcowe serduszka :)
  • @kasia24 przepiekne  <3
    Podziękowali 1kasia24
  • Trzeba jeszcze umieć na maszynie szyc.. Ja robię ręcznie i nie są takie eleganckie.. Nie mogę pojąć tej maszyny no.. Leży od 3 lat nową w szafie... 
  • kiedy filc właśnie ręcznie szyty wygląda najładniej! zamierzamy z Zosią Kajtusiowi na święta uszyć świnkę Peppę :)
  • O ja też szyłam prezenty.. Myszkę na sznurku
  • Filc się ręcznie świetnie szyje! Jak zgram sobie zdjęcia z pracy, to wrzucę trochę tego, co szyłam w tym roku; na maszynie niestety nie umiem szyć, a ręcznie uwielbiam! Szkoda tylko, że nie mam czasu, żeby dla siebie coś uszyć ;) (bo to, co robię, to w trakcie terapii zajęciowej)
    Takie serca na choinkę super wychodzą też z naturalnej bawełny albo lnu, postrzępiony lekko brzeg nie przeszkadza, a dodaje uroku :)
  • samodzielnie?
  • E co to za przyjemność samej robić hybrydę :D.


  • Co to za przyjemność w ogóle robić hybrydę... :yum: 
  • to sio z wątka do innego chwaleniowego :) tu się robi samodzielnie o !! ;);)
  • uJa powiedział(a):
    to sio z wątka do innego chwaleniowego :) tu się robi samodzielnie o !! ;);)
    Mozna samodzielnie pojsc na hybryde ;)
  • U nas już ozdoby zrobione,szopka zrobiona,zakupy po części, nawet świątecznie okna umyłam,firany poprałam w zeszłym tygodniu,tak żeby zachęcić najmłodszą do urodzenia się szybko.I co? I nic,siedzi dalej w brzuchu.A ja dwa dni musiałam poleżeć bo mi nogi popuchły.
    Dzisiaj lepiej wyglądają to chyba się za mycie mebli wezmę. Torba dwa razy przepakowana...
    Hybrydy mnie nie cieszą za to fryzjer zaliczony... :wink: 

  • Ja bym chciała hybrydę ale przy porodzie by mi z paznokciami odrywali ;) 

    Upiekłam dziś pierniki. Ale przyjemna robota w tym roku. Tak sobie świetnie radzili już manualnie, że nic nie musiałam poprawiać, całe ciasto sami powycinali, nie znudzili się po 10min. Uwineliśmy się w godzinę. Okna mi wypalcują więc sobie je przelecę karcherem w 10min w przyszłym tygodniu :-) 

    Miałam mieć panią sprzątającą...i nic z tego nie wyszło. Czuję się świetnie, czasu jakoś sporo, jakoś na wszystko mam czas i stwierdziłam że nie wiem o co mogłabym poprosić taką panią... Łazienki pomyje mi mąż przed świętami. 
    Dziecięce pokoje- wejdę tam sobie w pt. 

    Podziękowali 1Felicyta
  • @annabe, my właśnie tez pierniki robimy :). Synek wyrabia ciasto, mnie brzuch ciągnie.

    Wszystko ogarnelam, ale po wczorajszym kuchennym porządkowaniu trochę mnie brzuch dzis ciągnie. 

    Porządki mam skończone na 100%, zakupy jeszcze zamówię dostawę do domu na nastepny tydzien.

    A tak przyjemnie, spokojnie, dzis Mlodzi slizgali się po zamarznietych kaluzach, a w parku dostatek, mieli super zabawę :). Teraz pierniki. Taki spokój i radość mamy w tym roku. 
  • U nas też spokojnie :smile: 

    Ja sobie ogarniam powoli. Nie ma tego dużo. 

    I już do świąt będziesz miała czysto @MonikaN
  • @annabe, tak jest :)
    Na codzien mam czysto, teraz mam bardzo czysto ;).

    I generalnie poza umyciem takich różnych zakamarków, przewalalam wszystkie zabawki dzieci, wszystkie szafy z ubraniami, książki, cos tak jakbysmy się wyprowadzali ;)

    I cieszę się, ze juz skonczylam.
  • hmm mi od tygodnia nogi puchna.. za szybkie trmpo
    Podziękowali 1babka4
  • się chwalę tymi zawieszkami filcowymi, o których pisałam ostatnio: te co prawda w pracy robiłam, ale mam nadzieję, że i dla siebie uda mi się jeszcze coś zrobić... ;)



  • a te nie filcowe, tylko bawełna:


  • Ręcznie? 
  • Ja porzadki mam do dokonczenia, bo dzieci pochorowane w domu i sajgon ogolnie. Ale jak czegos nie zdaze, to nie jest zle, bo ogolnie posprzatane.

    Powiedzcie zeschizowanej matce na punkcie surowych jajek, jak robicie pierniki, to w jaki sposob maluchy nie oblizuja palcy? Straszny mam lek przed salmonella, nie pozwalam dzieciom nic co ma w sobie surowe jajka dotykac (tym mlodszym dzieciom). A 2,5 latka w dzien rzadko spi, wiec nie ma jak zrobic bez niej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.