Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Świąteczne Zrób to Sam i Przeżyj Dobrze Święta

1679111234

Komentarz

  • Trochę się marszczą. Można nakładać jak puzzle, po kawałku, ale ja tyle cirrpliwości nie mam. Błyszczący lakier, brokat skutecznie odciągają uwagę:-)
  • Prześliczne po prostu!
  • Moje jesienne okienko i świeżutki wieniec adwentowy.
  • Adwent już od dzisiaj, zatem wieńce adwentowe czas użyć :)
    Więcej na  http://kwiato-stany.blogspot.com/   
  • piękne. Ten w brązach i złocie podoba mi się szczególnie
    ;;)
  • Moje jesienne okienko i świeżutki wieniec adwentowy.
    gdybym miała gdzie takie okienko powiesić;)
  • Może w ramach przygotowań do Świąt ktoś sprząta jakiś składzik albo co? Wiem, że u Was czyściutko, ale a nuż

    jakieś koce,
    narzuty,
    poduszki,
    materacyki,
    ew. zasłony,
    gary
    i LEKI (na granicy przeterminowania)


    się gdzieś znajdą?
    Przypominam i w tym wątku, że przyjmę z wdzięcznością powyższe od warszawiaków i okoliczniaków

    PS.A jak ktoś ma, ale mieszka daleko, to warto się rozejrzeć po słupach ogłoszeniowych - wiele schronisk urządza zbiórki.
  • Jeśli komuś brak pomysłu na ozdoby choinkowe polecam http://www.everythingetsy.com/2011/09/101-handmade-ornament-tutorials/

    pod podanym linkiem, na stronie jest............101 linków do stron z pomysłami na ozdoby ;)
  • Jeśli komuś brak pomysłu na ozdoby choinkowe polecam http://www.everythingetsy.com/2011/09/101-handmade-ornament-tutorials/

    pod podanym linkiem, na stronie jest............101 linków do stron z pomysłami na ozdoby ;)

    Super! Dzięki!
  • Ja na razie takie uszyłam
  • Superaśne! :-)
  • cudeńka- już mi świętami pachnie
  • Nasz wieniec adwentowy. Skromny i właściwie nie wieniec.
  • Skromne ma swój urok, u nas niestety nie ma gdzie postawić takich rzeczy, Tomek wszystko ściąga :(
  • A co robicie z choinką jak w domu jest roczniak ściągający wszystko? wieszacie ją pod sufitem?

    Iwona piękne te filcaki.
  • Stoi w rogu na stoliku i jest przywiązana do karnisza.
  • My mamy kołek w ścianie (taki na zawsze), wkrecamy haczyk u choinke przywiązujemy sznurkiem w połowie.
  • Jeśli komuś brak pomysłu na ozdoby choinkowe polecam http://www.everythingetsy.com/2011/09/101-handmade-ornament-tutorials/

    pod podanym linkiem, na stronie jest............101 linków do stron z pomysłami na ozdoby ;)
    Fantastyczne! Podoba mi się też pomysł Now you just need to set up an ornament party and make some with your friends and family. :D
  • Przedstawiam choinke-osmiornice zwana tez otik, bo to choinka-potwor. Powstala wczoraj podczas porzadkow w materialach (nareszcie mam je posortowane wg. kolorow). Z dwoch resztek materialow uszylam choinke, cala reszte niepotrzenych materialow i scinkow upchalam do srodka. Choinka wazy chyba ponad 5 kg.
    Szyje sie bardzo prosto: trzeba uszyc trzy plaskie choinki (z dwoch kawalkow materialu) zostawiajac nie calkiem zszyty dol na srodku. Kladziemy trzy choinki jedna na drugiej, zszywamy po osi pionowej i juz prawie gotowe (trzeba tylko wypchac).

    image
  • ahhaha śmieszna :) ale przesliczna !
    Maciejko masz talent
  • @Maciejka, też się ostatnio nauczyłam taką szyć. Wygląda skomplikowanie, ale okazała się super prosta :) akurat dla mnie. Ale gabaryt u Ciebie powalający. Super Ci wyszła.
  • Predi ty się choinką nie wymiguj tylko zdjęcie kalendarza poproszę !
  • edytowano grudzień 2012
    @uJa, idę zrobić i wklejam.
    edit: wklejam. Nie jest to super powalająca produkcja, złą podstawę wzięłam (filc), strasznie się marszczy. Woreczki z filcu, polarku i sztruksu. Kalendarz uzupełniam na bieżąco, albowiem szkodnik grasuje i patrzy, co by wydłubać ;)
  • Maciejka ale ogromna ta choinka :D
    Czytając widziałam kawałek choinki i myślałam, że to taka mała choineczka pewno jeszcze postawiona na komodzie, ale ja przewinęłam zdjęcie , wow pierwszy raz widzę taką ogromną choinę z materiału 

    Jest fantastyczna :D

  • edytowano grudzień 2012
    Mój kuchenny parapet "obstawiony" choinkami, drugi parapet obstawiony, więc tam coś na okno pójdzie ( szukam pomysłu jeszcze ).
    Stroik na stół zrobiony, choć nie dokońca, coś musze zmienić w nim ale nie doszłam do tego jeszcze coby to miało byc, prócz świeczek, których znaleźć wczoraj nie umiałam i wsadziałm tylko na chwile "tea lighty", ale coś dziś w dziennym świetle nie wygląda to fajnie ogólnie.
    Stroik poprawiony będzie to fotkę zrobię.
    Okno obfociłam nocą jak obfocę w dzień to tyż postaram się wstawić foto :)


    edit. muszę jeszcze moje "okienko" na drzwi popełnić ;)
  • @Maqciejka, podziwiam Twoją kreatywność !
    W ogóle dziewczyny, jesteście wielkie!
    Te kalendarze itd.!
    Ja mam zamiar w tym tygodniu zrobić wieniec na drzwi, ale coś mi mój małżonek nie może wite dowieźć
    :-w
  • @hipolit bo to miala byc taka choinka na komode wlasnie, ale jakos sie rozrosla ;) Wywalam ja na zewnatrz bo nigdzie nie pasuje, bedzie stala jako ozdoba przed drzwiami wejsciowymi.
    Male choineczki tez uszylam (w innym stylu), pokaze pozniej.
  • Zazdroszcze Wam kreatywności! :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.