Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pilnie - poszukujemy domku lub mieszkania 3 pokojowego do wynajęcia!!!

edytowano listopad 2012 w Pomagajmy sobie
Poszukujemy domku 2,3 pokojowego lub mieszkania do wynajęcia w okolicach Warszawy, najlepiej okolice Stara Miłosna, Wesoła, Sulejówek, Ząbki, Wołomin, Zielonka do 1300 maksymalnie + opłaty.

jakby ktoś coś gdzieś słyszał to bardzo poprosiłabym o info na priw.

Dzięki.
«1345678

Komentarz

  • Mogę coś polecić koło Pragi, a właściwie między Pragą, a Berlinem i nie dom tylko mieszkanie i nie 2,3 pokoje tylko jeden jeden
  • Aga, nie chcę teraz się tłuc Ulce nad głową, ale mam dla Ciebie świstek z nr telefonu (w portkach co są w szafie) z domkiem do wynajęcia. Jakbym jutro do południa Ci nie napisała na priv to wyślij mi ponaglającego smska, co?
  • Tak tanio tam jest?

    Mogę tylko pokibicować:)
  • nie, nie jest tam wcale tanio - tylko my chcemy wynająć za taką cenę małą.
  • znaleźliśmy piękny dom w sulejówku za 1300....ideał da naszej rodziny...na gumtree......

    ale














    idealne dla dwóch osób...............





    rodzinie takiej jak nasza dziękują uprzejmie....pewnie dlatego, że się boją, że może nasze małe dzieci zburzą im tę chałupę?????


    szlag
    :-((
  • Aga my tez wiele razy to słyszeliśmy...przytulam +++
  • o to to

    Aga przyjedźcie, wykończycie sobie u nas 2-3 pokoje i będziecie mogli mieszkać za free :) podzielimy się kosztami ogrzewania zawsze to będzie łatwiej :) a i roboty dla budowlańców u nas cała masa.
  • ceny są z kosmosu to fakt....


    no my pod wawą chcieliśmy mieszkać.....jakoś póki co w tych rejonach nam dobrze, oprócz problemów z mieszkaniem....
  • zesra sie to bedzie realniej
  • eee, wynajmujący - masakra, właściciele - masakra.
    Nikt nikomu nie ufa - masakra.
    A ja mam naprawdę dosyć moich właścicielek (dziś kolejny smsik był, że dziecię o 7;45 stuknęło)

  • Haku, popatrzcie na Ursynowie, please!
  • @Haku, domyślam się, że na Żoli musi być drogo, ale sprawdzaliście na Marymoncie, Bielanach? Czy tam tez poza zasięgiem?
  • wiecie co - zaczęłam oglądać ceny domków na obrzeżach do wynajęcia i cena jest bardziej dostępna niż cena mieszkań :O niesamowite
    Jutro będę dzwonić
  • czy w ramach obrzeży bierzesz pod uwagę moje strony? wiesz, dobry dojazd do centrum,a my póki co mieszkania nie sprzedaliśmy ;)
  • Wasze za drogie - domek w Sulejówku 50 m od 800zł :P
    Ale Sulejówek za daleko od uczelni
  • ceny są z kosmosu to fakt....


    no my pod wawą chcieliśmy mieszkać.....jakoś póki co w tych rejonach nam dobrze, oprócz problemów z mieszkaniem....
    Aga-u nas taniej jest ;;)
  • @Haku,my w naszym póki co mieszkamy i wynająć nie zamierzamy. Cena wynajmu nie pokryłaby raty kredytu ;) to już wolimy mieszkać i szukać kupca.
  • Wasze za drogie - domek w Sulejówku 50 m od 800zł :P
    Ale Sulejówek za daleko od uczelni
    A u nas, a u nas :). Też dobry dojazd - do Centrum 23 minuty. Wybierz nas, wybierz ;).
  • u nas  z mieszkaniem w Zielonce lypa - niestety mieszkanie z naszych marzeń jest nie na naszą kieszeń. no nic szukamy dalej :)

    @Predi - domek do którego numer mi podałaś jest niestety za mały dla nas :(
  • szkoda, kurcze nie podali spryciarze metrażu w ogłoszeniu. Bo jak podają metraż 50m2 to nawet dla Was nie biorę świstka.
  • @Predi - dla nas bierz świstki na domki 50m :)
  • @Haku, no problemo, u nas mnogo ostatnio świstków
  • Podbijam.
    Jestem szczerze zaskoczona Sulejówkiem. Właśnie odkryłam, że jest BEZPOŚREDNIE połączenie koleją z pkp sulejówek do pkp służewiec, gdzie Haczor ma zajęcia (bardzo blisko stamtąd) - jedzie się ok 49 min. Z Włoch jedzie się w zależności od korków 30-120min więc jakaś bardzo duża różnica by to nie była.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.