Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

pilnie - poszukujemy domku lub mieszkania 3 pokojowego do wynajęcia!!!

1234568»

Komentarz

  • niedługo się okaże, że na orgu mamy silną frakcję podhalańską, co to się tajniaczy.
  • i to tak długo się tajniaczy 2 lata ! :)
  • edytowano stycznia 2013
    Dziś dostałam informację, że mieszkanie, w którym mieszkaliśmy do tej pory jest wciąż do wynajęcia.
    Podobno Ci ludzie, którzy byli zdecydowani na 100% (zresztą bardzo nas naciskali na szybką przeprowadzkę) ostatecznie rezygnują. Nieoficjalnie wiem, że chodzi o jakiś poważny konflikt w rodzinie.
    Mieszkanie to piętro domu jednorodzinnego- poddasze. Mieszkanie jest dość specyficzne- na pewno trzeba obejrzeć. 100m- trzy duże pokoje, kuchnia, maleńka jadalnia, duża łazienka, wc, garderoba...
    Pod spodem aktualnie mieszkamy my.
    Dom w Warszawie -Radości. Z możliwością korzystania z działki.
    Dotychczas mieszkały to tu przejściowo same rodziny "sternikowe".
    Atuty to niewątpliwie okazyjna cena, dobre połączenie komunikacyjne z centrum i...właściciel. Baaaardzo wyrozumiały  i ogólnie bezkonfliktowy.

    Może znacie kogoś, kto zdecydował by się tu zamieszkać.

  • Małgorzata32,jaka cena?
  • Mam informacje od wlasciciela, ze mieszkanie zostalo wynajete.
    Juz wkrotce wprowadzi sie tu...

















    bezdzietne mlode malzenstwo.


    Chyba przezyja szok, jak sie skonfrontuja z nami.
    :D
  • Mam informacje od wlasciciela, ze mieszkanie zostalo wynajete.
    Juz wkrotce wprowadzi sie tu...

















    bezdzietne mlode malzenstwo.


    Chyba przezyja szok, jak sie skonfrontuja z nami.
    :D
    Jak zobaczą taką rodzinę fajną ,powinni za rok już mieć swoje dziecko  :P
  • edytowano kwietnia 2014
    A miasteczko mniejsze w małopolsce? Mogłabym zapytać właścicieli. Dom z ogrodem.
  • Agnieszka, prawdopodobnie będę miała do wynajęcia mieszkanie w Gdyni
  • Ja mogę zaproponować Limanową, pytałam rodziców sprawa otwarta, jedyna trudność to trzeba będzie pomyśleć jak zabezpieczyć schody dla malucha. Miasteczko fajne, a w razie czego busy do Krk co 15 min jeżdżą. Dom blisko centrum reszta na prv.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.