Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Marsz Niepodległości 2012

1679111215

Komentarz

  • @Maciek potwierdzasz relację?

    "- Ja wczoraj zasnąłem w poczuciu dobrze
    spełnionego obowiązku - mówił prezydent odnosząc się do marszu, który
    sam zainicjował, a który wczoraj przeszedł ulicami Warszawy. - Problem,
    który legł u podstaw mojej decyzji i tego, że ja postanowiłem maszerować
    na czele pochodu wynikał z problemów, które miały miejsce w ubiegłym
    roku. Problem pozostał i w dalszym ciągu jest aktualny. Obserwowałem z
    bólem i z niepokojem to, co się działo wczoraj wieczorem - dodał.


    Komorowski podzielił się swoimi wrażeniami z marszu, który sam
    zaproponował. - Na mnie największe wrażenie zrobiło to, że ogromna ilość
    ludzi witała ten marsz. Ludzie machali z balkonów i z okien. Dużo osób
    się dołączyło - mówił. - Mimo wszystkich różnic chcieliśmy zaznaczyć, że
    jesteśmy razem. Udało się to dzięki różnym ludziom z różnych środowisk
    politycznych. Dokonało się coś niebywałego - powiedział."

  • zawsze było i będzie tak że jak się pojawia sfrustrowana młodzież to politycy będą próbowali ją kupić... ale chleba z tego nie będzie, nowy ruch narodowy będzie zwasalizowany przez Rosję zresztą już i tak wszystko stracone za daleko to poszło
  • edytowano listopad 2012
    kto widział dziś u LIsa jak Szczuka powiedziała do byłego posła Zawiszy:
    "niech pan nie wyciera sobie faszystkowskiej mordy moim ojcem?"

    i jak Zawisza rzekł do Lisa"
    "pana relacja z marszu jest taka jakby, ja bardzo przepraszam,  jakby ktoś zainstalował kamerę w toalecie do której pan wchodzi i puścił do tego nagrania napis "Lis na żywo"




  • Prowokacja czy głupota dowodzących policją, teraz nie dojdziemy.
    Klarcia zwąchała interes - można zarobić i to niemałą kasę.
    Osoby, które ucierpiały w Marszu składają zbiorowy pozew o odszkodowanie za nieudolność Służb Prewencji - duży stres, tortury, itp; można ściągnąć od matki"Agaty", czyli skopiować to na co ona się skarżyła.
    Przechodzimy w Polsce odpowiednie instancje, jak nie uzyskamy kasy - a znając życie, nic nam nie zapłacą - to walimy Skargę do ETPC.
    Będzie co najmniej po 15 tys. eu na głowę, a rząd dostanie nauczkę i następnym razem policja już będzie grzeczna. :)
  • Jest dokładnie tak jak pisze Agnieszka63 !!!

     

    Inne marsze - to marsze STARYCH !!!! to marsze wapniaków! Wiec jaki jest przekaz - pokazac starych, wleczących się ledwo, na ustach z hasłem "Ty żydzie"

     

    Marsz Niepodleglości - to Marsz Młodych!!! Jakim cudem może być ktoś młody, piękny, mądry i być przeciwko władzy ?????????????????????????????????

     

    no jakim ?????????????????

     

    aaaaa chyba, że jest bandziorem. A to przepraszam!

    W Marszu Niepodlgłości mogą iść tylko młodzi bandyci.

     

    Proszę Was Kochani, nie sprzedwajcie bajek, że jest inaczej. Ludzie, no bez jaj.

  • czekam na tą młodą siłę. Na zmianę. Bo z PiS u steru zmian nie widzę. Cieszę się że są młodzi gniewni, bo to jest przyszłość naszego kraju. Czasem zastanawiam się o co chodzi tym wszystkim gownianym politykom. Bo moim zdaniem tylko o władzę. Czekam z niecierpliwością na taki czas kiedy m.n będzie świętem niepodległości a nie demonstracją partyjną.Wtedy chętnie pójdę na marsz. Póki co nie widzę w Pl takiej siły politycznej której warto zaufać.

  • edytowano listopad 2012
    kto widział dziś u LIsa jak Szczuka powiedziała do byłego posła Zawiszy:
    "niech pan nie wyciera sobie faszystkowskiej mordy moim ojcem?"
    Wypowiedziała to "eł" dwa razy?
  • jeszcze Zawisza powiedział jej "gdyby pani była tak mądra jak jest ładna" - faktycznie się odstawiła
  • Wódz hajluje.
  • Kupić, zwasalizować (a niby dlaczego akurat). Na pewno się nie uda. Lepiej się powiesić.

    Ojczyzna jest w stanie, do jakiego miliony wyborców ją przez 23 lata doprowadziły. W Korei Północnej mają gorzej, w Syrii mają gorzej. Dzień, w którym się nie da nic zrobić to dzień końca świata, póki nie nadszedł, znaczy, da się zrobić.

    Dziesiątki czy tam 100 tys ludzi idzie w endeckiej demonstracji, zupełnie a-kaczystowskiej, z drugiej strony silny akcent endecki na obchodach rządowych. Iluż się na ten akcent oburza, a mnie on jak najbardziej cieszy. I porównajmy to do sytuacji sprzed 20 lat, kiedy narodowców było paru na Warszawę, a ogół łacznie z ogółem pseudopatriotycznej prawicy miał nas za extremę. Siąść i płakać, nie?

    Może być za późno. Ale to sie dopiero okaże. Jedno jest pewne. Wcześniej się od czekania nie zrobi.


  • edytowano listopad 2012
    e.. nie - piwo zamawia
    :))

    a propos - widziałeś okładkę Uwarzam Rze?

    image
  • Wódz hajluje.

    =))
  • edytowano listopad 2012
    uczy się od najlepszych

  • edytowano listopad 2012
    pan z chińską flagą

    image
  • Ładna okładka.
  • radość aż bije z twarzy
    image
  • za rok też idę z Bronkiem

    image

  • Wódz hajluje.
    to raczej wuc.
  • kto widział dziś u LIsa jak Szczuka powiedziała do byłego posła Zawiszy:
    "niech pan nie wyciera sobie faszystkowskiej mordy moim ojcem?"

    i jak Zawisza rzekł do Lisa"
    "pana relacja z marszu jest taka jakby, ja bardzo przepraszam,  jakby ktoś zainstalował kamerę w toalecie do której pan wchodzi i puścił do tego nagrania napis "Lis na żywo"




    Widziałem i nerwowo nie zdzierżyłem. Z tymi ludźmi dyskusja nie ma sensu. Oni są nieprzemakalni. Czerwona zaraza.

    Nie ma co się z nimi dogadywać.  Mają swoją wizję rzeczywistości. Swoją wizję historii. Nałęcz komunistyczny historyk. Szczuka zdemoralizowana feministka.

    ONR to dla nich zło wcielone. MW również. Wg nich to faszyści. Szufladka i szlus!

    Szczuka nawołuje do czytania. Oby się nie zddziwiła jakie wnoski wyciągną młodzi patrioci czytając życiorysy narodowców - najbardziej prześladowanej grupy Polaków podczas i tuż po II WŚ. Pamięć o Wyklętych nie zginie :)
  • Zapomniałem dodać jakie wnioski wyciągną młodzi czytając życiorysy rodziców "opozycjonistów" Michnika, Geremka, Kuronia i wielu innych postaci ze współczesnego życia politycznego i kulturalnego.
  • edytowano listopad 2012
    A ja wkleję dowód na mieszanie się Kościoła (no bo niby to kogo kard. przedstawia?) do polityki:

    image
  • Dlaczego na marszach PiSu nie ma burd?





    ´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´





    Bo maszeruja sami byli milicjanci?
    chcesz wpierdziel prowokatorze ???
    ;)
  • edytowano listopad 2012
    Marsz Bronia był czerstwy jak pochód pierwszomajowy generała Jaruzelskiego w 1985 roku. Sami funkcjonariusze i działacze.

    Zdjęcie Grega przedstawia miny oficjeli, kiedy ujrzeli plakaty Fundacji Pro pod pomnikiem kard. Wyszyńskiego. Kard. Nycz poprowadził tam modlitwę. W tłumie gapiów, w którym staliśmy, nikt jej poza naszą rodziną nie podjął. Podobnie, jak nikt inny nie śpiewał "Boże coś Polskę", kiedy orkiestra wojskowa grała melodię. Dobrze, że w tym ateistycznym środowisku było choć kilku katolików.
  • edytowano listopad 2012
    Dobrze, że w tym ateistycznym środowisku było choć kilku katolików.
    Dlaczego dobrze?
  • Właśnie chciałem dodać aby odjęli kilka z tych kropek, bo Admin szedł, ale się nie zgadzał.
  • Bo taka jest nasza rola w świecie, aby dawać świadectwo?
  • na rebelii więcej zdjęć marsz + Fundacja Pro, warto zajrzeć.
    http://rebelya.pl/forum/watek/56264/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.