Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1303133353658

Komentarz

  • @mama_malwina instruktor powiedzial mi w czasie nauki, że jakby miał wymyślić w całym Wrocławiu bardziej trudne trasy na egzamin niz te, które są, to by nie znalazł.
    Mnie wkurzały najbardziej pościerane znaki i pasy na kostce brukowej. Nic nie widać, a trzeba uważać, żeby nie najechać. Jeszcze jak na duzej krzyzówce wyłączyli światła to w ogóle zrobił się klops.
    Jazda tu jest wystarczająco stresująca, nawet bez dołujących komentarzy. Skup się na jazdach i nie gadaj o strachach z mężem przed egzaminem ;) 
  • Kobiety to najlepsi kierowcy.bardzo odpowiedzilane(Panie majace dzieci)a Panie kierowcy zawodowi to juz miod
  • Wczoraj miałam dwie godziny jazdy.
    Robiłam łuk inaczej namalowany jak może być w wordzie, ale tak samo się robi. Pierwsza próba złe, ale następna jak załapałam o co chodzi szły super.
    I tak mam pytania.
    1 Czy warto jechać innym autem i ćwiczyć ten łuk samemu?
    2 Czy jest ktoś kto zdawałam na Toyocie? Bo tam są lusterka elektrycznie ustawiane i moje pytanie brzmi. Jak to jest na egzaminie czy muszę na raz kluczykiem i wtedy ustawiać, czy będa działy bez tego bo są kamery?
  • Nie wiem jak jest w tych samochodach do egzaminu... ale w mojej toyocie  lusterka da sie ustawiac dopiero z kluczykiem. Wydaje mi sie że kamery nie maja nic do lusterek. 
    Podziękowali 1Marcelina
  • @camila no właśnie bez klucza nie ustawi się. Jeszcze dopytam się instruktora..
  • Dziewczyny może macie jakieś rady jak zapamiętać światła..tak mi coś trudno
  • mama_malwina na YT wpisz światła w toyocie
  • mama_malwina powiedział(a):
    Wczoraj miałam dwie godziny jazdy.
    Robiłam łuk inaczej namalowany jak może być w wordzie, ale tak samo się robi. Pierwsza próba złe, ale następna jak załapałam o co chodzi szły super.
    I tak mam pytania.
    1 Czy warto jechać innym autem i ćwiczyć ten łuk samemu?
    2 Czy jest ktoś kto zdawałam na Toyocie? Bo tam są lusterka elektrycznie ustawiane i moje pytanie brzmi. Jak to jest na egzaminie czy muszę na raz kluczykiem i wtedy ustawiać, czy będa działy bez tego bo są kamery?
    Jaki model toyoty
  • Światła już pamiętam. Nauczyłam się ze stroni internetowej.
    Toyota Yaris.
  • We wtorek egzamin a ja co raz mnie wierze w siebie. niby wiem jak łuk, niby co i jak ale jest jakaś wątpilwość
  • coś wymyślisz -ha, ha, ha!
    Podziękowali 3asiao OlaN. Felicyta
  • mama_malwina powiedział(a):
    Światła już pamiętam. Nauczyłam się ze stroni internetowej.
    Toyota Yaris.
    @mama_malwina ;
    ;



  • Skatarzyna powiedział(a):
    coś wymyślisz -ha, ha, ha!
     :D 
  • Bardzo proszę o modlitwę.dziś mam egzamin, o 10 idę na 2 godziny jazdy o 12.30 egzamin..bardzo proszę o wsparcie
    Podziękowali 4nowa kiwi MamaWeroni camille
  • mama_malwina powiedział(a):
    Bardzo proszę o modlitwę.dziś mam egzamin, o 10 idę na 2 godziny jazdy o 12.30 egzamin..bardzo proszę o wsparcie
    I ?
  • @mama_malwina daj znać jak poszło.
  • I nic..nie zdałam na mieście. Przy parkowaniu prostopadły tzw przy wyjeżdżaniu nie ustąpiłam pierwszeństwa..to przez nerwy tak mi nogi chodziły, czerwona na buzi była normalnie taki stres dostałam..Cieszyłam się że  z placu wyjechałam a to już dużo bo 3 lata temu przez 5 razy ani razu  z placu nie wyjeżdżałam...
    Teraz siedzie i płaczę taki błąd i nie mam prawa jazdy i dalej trzeba płacić i zdawać..maż zadowolony tak jak powiedział to tak było..eh normalnie taki mi nogi latały jak nie wiem..
    Podziękowali 1camille
  • mama_malwina powiedział(a):
    I nic..nie zdałam na mieście. Przy parkowaniu prostopadły tzw przy wyjeżdżaniu nie ustąpiłam pierwszeństwa..to przez nerwy tak mi nogi chodziły, czerwona na buzi była normalnie taki stres dostałam..Cieszyłam się że  z placu wyjechałam a to już dużo bo 3 lata temu przez 5 razy ani razu  z placu nie wyjeżdżałam...
    Teraz siedzie i płaczę taki błąd i nie mam prawa jazdy i dalej trzeba płacić i zdawać..maż zadowolony tak jak powiedział to tak było..eh normalnie taki mi nogi latały jak nie wiem..
    Zdasz nastepnym razem
    Podziękowali 1nowa
  • Jak przy drugim podejściu wyjeżdżałam z placu na miasto ( pierwszy oblałam na łuku ), to poprosiłam o chwilkę by opanować nogi. Oczywiście niewiele to dało, dalej drżały. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, chyba tak po prostu reagujemy na stres ...
    K
    Podziękowali 2asiao AgaMaria
  • Nie poddawaj się @mama_malwina , zdasz, tylko szkoda tej kasy ...
    K
    Podziękowali 1nowa
  • Idę za ciosem..zapisałam się na Egzamin na 1.12.17 na 12..Dokupiłam jeszcze 3 godziny w tym tygodniu daje się luz, odpoczywam..
    Podziękowali 3Piotr i Kasia nowa madzikg
  • Jeździłam dziś godzinne. I wszystko mi fajnie wychodziło..
    Tak się fajnie jeździ..kurczę tak bym już chciała autkiem jeździć..Jakoś tak sama bym się nie była..oby zdać, powiem wam jakoś się nie boje..
    Podziękowali 1Piotr i Kasia
  • Tak mi się wczoraj źle szło, aż się załamałam i  w domu płakałam..
    Dokupiłam na szybko jeszcze 1,5 godziny przed egzaminem. Dziś mam o 12 bardzo proszę o modlitwę..
    Podziękowali 1madzikg
  • Dziękuje wam, ale nie udało się...:( już idzie się załamać ileż to można zdawać..
  • @mama_malwina można do oporu, ja zdawałam 6 czy 7 razy, już sama nie jestem pewna ;) moja mama do skutku przez cały rok co 2-3 tyg praktycznie i jeździ spokojnie, bez większych problemów. Nie poddawaj się. 
    Podziękowali 3nowa madzikg AgaMaria
  • @Agnieszka88  Ja wiem że można do oporu zdawać..Ja jestem tak wykończona po każdy egzaminie..Jedyny plus wczorajszego egzaminu nie miała stresu!!! Nic nawet noga mi nie latała a ni nic..Dużo dała mi modlitwa i tabletki na uspokojenia..
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Właśnie patrze na terminy i jest już za tydzień na 12. 30. I jak zawsze piorę dwie godziny przed egzaminem
    Podziękowali 1madzikg
  • Kurczę boje się po śniegu jeździć.. A dziś wstaje śnieg..oby do piątku nie było śniegu..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.