Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1313234363758

Komentarz

  • Ja dalej nie zdałam..co raz mnie mam siłę zdawać..:(
  • Nie poddawaj się! Ja zdałam za 6.
    Podziękowali 2madzikg AgaMaria
  • wiem że nie mogę się podać.. tak mi ciężko psychicznie.
    Teraz patrze najbliższy termin to na 19..:(

  • Tak jak ja. Zdalam chyba za 6 razem 30.12 W tym jeden raz byl kitowy bo dowodu nie wzięłam ze sobą. Glowa do góry! Zdasz na pewno za którymś razem!
  • Już idzie się załamać, teraz wyjeżdżam z placu.. Ten egzamin miałam jakiś dziwny. Wylosowałam klakson i światła cofania. No i dobra zrobiła łuk ale za szybko w kopercie się zatrzymałam no ok. druga próba udało się górka bez problemu. No to jedziemy na miasto i tu zawszę stres mi się włącza. dobra wyjechaliśmy minęła wielką ciężarowe i dalej jedziemy. Jedne światła mineła no i dojechaliśmy do drugich a tam jest nakaz w prawko światła plus ta szczała no i ja stała tam któraś, szczałka się zapaliła i tam ruszyli mi auto zgasło ten egzaminator zaczął krzyczeć no i ja odpaliłam i pojechałam nie zobaczyłam że już nie mam tej szczałki i po egzaminie...takie coś i już koniec..tak się załamałam popłakałam..
    Bardzo boje się śniegu..wiem że Wrocław dobrze odśnieżony jest
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Dziś następny Egzamin..bardzo proszę o modlitwę 
    Podziękowali 4nowa madzikg kiwi AgaMaria
  • offca powiedział(a):
    Czy ktoś mógłby polecić dobra szkołę jazdy i instruktora we Wrocławiu?  Dla osoby która boi się jeździć i potrzebuje kogoś cierpliwego kto potrafi na spokojnie tłumaczyć.


    We Wrocławiu nie znam szkół jazdy. Ale za to w Oławie. Ma numer telefonu to super instruktorki. Dużo mnie nauczyła. We wrocku nie polecam kursata  niby tanio, ale mają badzo drogie egzaminy wewnętrzne i bez tego ci nie pozwolą isć do WORD. Dużo osób tak mi mówi..
  • Za dobry kurs we Wrocławiu trzeba z 1450 zł..
    Ja dalej nie zdałam tego 21..zapisana jestem na 23.01 na 11.30
    Trzeba zdążyć do 4 czerwca.
  • Dobry kurs to taki gdzie nauka jazdy odbywa się po trasach egzaminacyjnych!
    Podziękowali 2nowa Felicyta
  •  Patrzę ruch w wątku...
    Myśle pewnie @asiao prwawo jazdy zdała. 
    Wchodzę....i o gastrologach czytam.
    Luuudu!

    Porady lekarzowe w wątku kierowcowym...to możliwe tylko na tym forum!  :D

    Atsd... @asiao ty juz kierowcą jestes? Bo nie sledziłam ostatnio.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Ja wykupiłam kurs okazyjnie w promocji za 900zl. Szkoła jazdy była w centrum wwy. O Objejeździłam całe centrum i trasę na dzielnice gdzie zdawałam egzamin i uważam że to była strata czasu i godzin jazdy z instruktorem.
    Kursanci którzy wyjeździli całe 30godzin po trasach egzaminacyjnych mają większe szanse na szybsze zdanie egzaminu.
    Podziękowali 2AgaMaria Felicyta
  • asiao powiedział(a):
    Dobry kurs to taki gdzie nauka jazdy odbywa się po trasach egzaminacyjnych!


    Też. Mój ostatni egzamin po wrocku i jechałam trasą nie egzaminacyjną. Tylko egzaminator sobie wybrał. To nie tak ze 100% będziesz jeździć tymi trasami, czasem egzaminator chce gdzieś indziej. A 3 razy jechał normalnie jak się uczyłam.
  • Ostatni szósty egzamin miałam na koniec listopada.
    Nie mam jeszcze prawa jazdy  :s
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • @asiao łączę się z tobą..ja już 4 razy oblałam :(  
    trzeba się śpieszyć do 4 czerwca..
  • A co ma być 4czerwca?
  • zmiany w przepisach, kto odbierze prawo jazdy po 4 czerwca praktycznie nie będzie mógł jeździć 
    bo 1 trzeba mieć liść 2 trzeba kurs dodatkowy robić 3 trzeba jeźdzć z osobą która ma prawo jazdy jakiś czas 4 są ograniczenia w pędkości u takiego kierowcy to tak w skrócie 
  • @asiao kurs teoretyczny doszkalający kilkugodzinny trzeba zrobić w ciągu 8 miesięcy koszt 300-400 zł 
  • Coo? Muszę zadzwonić do wordu bo nie chce mi się wierzyć, że takie bzdury zrobią
    Ja i tak wydaje po 500zl mc za egzamin i za jazdy przed egzaminem.
    Oczywiście optymistycznie wierzę że do czerwca zdam  :D
  • proszę bardzo @asiao ;

  • O właśnie tak pisze nowa..to dopiero będzie kicha.. 
  • nowa powiedział(a):
    zmiany w przepisach, kto odbierze prawo jazdy po 4 czerwca praktycznie nie będzie mógł jeździć 
    bo 1 trzeba mieć liść 2 trzeba kurs dodatkowy robić 3 trzeba jeźdzć z osobą która ma prawo jazdy jakiś czas 4 są ograniczenia w pędkości u takiego kierowcy to tak w skrócie 


    3 razy policja złapie. Prawko zabrane. Kurs to na jakies ślizki gdzie jedna godzina to chyba z 300 zł jakoś tak zrozumiałam.
  • Ja tez gonie syna żeby jak najszybciej zrobił ten papier 
  • Jak ja nie zdam do 4 czerwca to już można się pożegnać..podobne jeszcze wzrasta opłata za egzamin..coś jeszcze ma być zdawanie w 4 porach roku.
  • A tak sobie odswiezylam watek, bo mam egzamin w czwartek :) Mam plan, ze zdam za pierwszym podejsciem ... wiele sie zmienilo od mojego wpisu z pazdziernika. Jezdze, parkuje, nawet staram sie jezdzic z dozwolona predkoscia (wczesniej wszystkich blokowalam, bo tak wolno jezdzilam ;)
    Co u Ciebie mama_malwina? Zdalas? 
  • Powodzenia
    Podziękowali 1Leli
  • Wlasnie wrocilam z cwiczen na parkingu pod sklepem. Maz zachwycony, bo za kazdym razem zaparkowalam w liniach :) 
  • Czy ktos tu jeszcze zdaje, abym miala z kim wypic wirtualnego szampana za tydzien? 
  • Leli powiedział(a):
    Czy ktos tu jeszcze zdaje, abym miala z kim wypic wirtualnego szampana za tydzien? 
    Mój syn ;) 
    dorosly jest wiec może  :p
    Podziękowali 1Leli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.