Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1333436383958

Komentarz

  • Brawo dla Młodego @hipolit !
  • Dziękuje  :*
  • @hipolit  Brawo dla syna!!! Oby zdał za pierwszym.
    @Hope  Jak pomyśle o egzaminie to też ma ciarki:(
    Podziękowali 1hipolit
  • @Leli Ja myślałam że po drodze jeździsz..dużo mi tak doradza by jeździć autem bez prawka po drogach i skrzyżowaniach.
    Jutro jadę na dwie godziny na Wrocław 
  • @Hope ja też już coś koło roku od egzaminu i niestety nie jeżdżę, bo się boję... 
  • Do boju, dziewczyny!
    Mam prawo jazdy od końca września i już 2 tygodnie później jechałam odebrać męża z lotniska.
    Może teraz, gdy śnieg i ślisko nie jest najlepszy moment, ale poczekajcie chwilkę i zacznijcie jeździć! 
    Ja już sobie nie wyobrażam nie mieć prawa jazdy i żałuję, że czekałam z tym tyle lat!
    Powodzenia!
  • Felicyta powiedział(a):
    Do boju, dziewczyny!
    Mam prawo jazdy od końca września i już 2 tygodnie później jechałam odebrać męża z lotniska.
    Może teraz, gdy śnieg i ślisko nie jest najlepszy moment, ale poczekajcie chwilkę i zacznijcie jeździć! 
    Ja już sobie nie wyobrażam nie mieć prawa jazdy i żałuję, że czekałam z tym tyle lat!
    Powodzenia!
    To ja ty sobie rade w.uk dalas? Tutaj komunikacja miejska jest tragiczna, no poza duzymi miastami. 
  • W  UK mieszkaliśmy w maleńkim miasteczku, gdzie był kościół, basen, kino, nauczycielka pianina, balet ( na egzaminy przyjeżdżała pani z Krolewskiej Szkoły Baletowej),sekcja piłki nożnej,  place zabaw, rzeczka,szkoła, praca i przyjaciele i sklepy.
    Tutaj wszędzie muszę dojeżdżać,bo mieszkam na wsi.
  • Ale omijały mnie przyjemności, np. przyjaciółki jechały na wycieczkę, a ja z czwórką dzieci nie mogłam zabrać się z nimi.
  • Dziś jadę na jazdy..miesiąc nie jeździłam..ciekawe jak mi pójdzie
  • @AB Ja jak widzę WORD to mnie skręca..nie wiem jak to opanować, nie pomagają herbatki, krople i leki uspakajające..
    Ja nawet sobie nie wyobrażam jak to jest jeździć tak samemu.
  • Ja tez mam prawko rok czasu. Co prawda nie śmigam tak dlugodystansowo jak @AB ktora chyba z pól Polski zjeździła - moja idolka! Ale jeżdżę. Na krótkich trasach ale jeżdżę. Nadal u nas głównym kierowca jest mąż i jak jedziemy wszyscy razem to on prowadzi. Ale jak się dziecię nr osiem urodzi to juz nie ma siły, na dwa auta trzeba będzie jeździć bo w jedno sie nie zmieścimy wszyscy. Jak juz wsiądę to jest ok ale wczesniej mam stresa ogromnego zwłaszcza jak mam jechac po nieznanej trasie. Ale ogromnie sie cieszę ze udalo mi sie zdać i ze jeżdżę choc z tym jezdzeniem to bylo trudno bo balam sie jezdzic.
    Podziękowali 3Felicyta AgaMaria Aneczka08
  • @Felicyta ; no wlasnie, jal mieszkam w uk ponad 12 lat to 4 razy jechalam komunikacja miejska. Dla mnie to porazka. 
  • Agnieszka82 powiedział(a):
    Ja tez mam prawko rok czasu. Co prawda nie śmigam tak dlugodystansowo jak @AB ktora chyba z pól Polski zjeździła - moja idolka! Ale jeżdżę. Na krótkich trasach ale jeżdżę. Nadal u nas głównym kierowca jest mąż i jak jedziemy wszyscy razem to on prowadzi. Ale jak się dziecię nr osiem urodzi to juz nie ma siły, na dwa auta trzeba będzie jeździć bo w jedno sie nie zmieścimy wszyscy. Jak juz wsiądę to jest ok ale wczesniej mam stresa ogromnego zwłaszcza jak mam jechac po nieznanej trasie. Ale ogromnie sie cieszę ze udalo mi sie zdać i ze jeżdżę choc z tym jezdzeniem to bylo trudno bo balam sie jezdzic.
    Agnieszka, a masz aplikacje google map? Dla mnie to odkrycie roku. Pracę mam taką, że dużo jeżdżę, niby po swoim mieście, ale czasem bladzilam, a teraz bez problemu docieram wszędzie 
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • Uf i po jazdach.. Powiem tak dziś mi się super jeździło..oby tak za egzaminie. Jeździłam trasami i parkowałam tam gdzie zawaliłam i idealnie zrobiłam.
    Jak to stres pokonać..
    W poniedziałek tylko na godzinę na placek i górkę.
    Podziękowali 3hipolit AgaMaria Leli
  • Ja juz po egzaminie, ktory zdalam. Nerwy byly wieksze niz sie spodziewalam, ale to juz za mna :) 
  • Gratulacje! 
  • Gratulacje!!!
  • gratulacja @Leli ;
    A stres jest ogromny i jak opanować :(
  • Gratulacje
  • Do nawigacji genialny jest Yanosik. Pokazuje też korki i gdzie aktualnie policja stoi
  • Maż używa do nawigacji google map i wszystko fajnie pokazuje. Ale trzeba mieć telefon z internetem..
  • do Yanosika też. Google maps nie pokazuje aktualnych wypadków (chyba) policji i utrudnię w ruchu. Jak stoję w mega korku i widze, że 2 km dalej jest wypadek to mam szanse zrobić jakis objazd.
  • A tego nie wiem czy pokazuje wypadki... tak szybko chyba żadna nawigacja nie pokarzę. korki to pokazuje
  • Yanosik pokazuje bo tam ludzie zgłaszają na bieżąco, jak jedziesz i widzisz wypadek nie oznaczony na mapie to zgałszasz jednym prawie kliknięciem. Podobnie z policja czy innymi zagrożeniami . Dlatego tak lubię Yanosika w dłuższe trasy.
  • a widzisz nawet nie wiedziałam..to faktycznie o wiele lepsze :)
  • Mnie kuzyn zwolnił w ten weekend z umówionej jazdy z powodu warunków pogodowych.
  • Tylko Yanosik jak dla mnie słaby trochę jest w miastach... :#
    Podziękowali 1Barbasia
  • madzikg powiedział(a):
    Tylko Yanosik jak dla mnie słaby trochę jest w miastach... :#
    serio? może jakoś super często w mieście nie używam ale czasem się zdarza, zwykle jest ok,
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.