Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1353638404158

Komentarz

  • czy tylko ja dalej nie ma prawka...wczoraj miałam egzamin i co dalej na placu oblałam..a wykupowałam godziny i co dalej nie zdałam..nie chce już zdawać..
    Rodzice mnie zmusili zapisałam się na następny
  • Ja też nadal nie mam.6razy nie zdalam i zrobiłam sobie przerwę bo miałam zalamke.Ale już w tym mcu znów jeżdżę z instruktorka.
    Wczoraj mignął mi nagłówek że nie wprowadzają zmian w egzaminach od czerwca.wycofali się z tego 
    Podziękowali 1Katanna
  • A czy probowalyscie.w innym miescie? 
  • @mama_malwina a na czym konkretnie Cie uwalili? Łuk, koperta do tylu, ruszanie pod gore z recznego? Co to bylo?
  • Melduję. Jeżdżę, jeżdżę. Nieźle po wsiach, gdzie nie ma prawie ruchu, gorzej na drodze, gdzie mijały mnie TIRy itp. 
    Jak widzę takiego smoka, to tracę rezon i zaczynam robić błędy. Jak czuję się bezpieczna, patrz nikt nie jedzie, idzie mi lepiej.
    Acha, sporo mam trudności z taką orientacją przestrzenną, typu, w którą stronę kręcić kierownicą, gdy mam na przykład skręcić tyłem tzn. ogonem.
    Ale myślę, że z tym miałabym trudność wszędzie, na przykład przy sterowaniu łodzią itp. Miesza mi się to, w którą stronę mam dać tę kierownicę.
    Mój prywatny instruktor zapowiedział znów slalom między drzewami na kolejnej lekcji. Uff. Dobrze, że mnie tak przećwicza, ale łatwo nie jest  :).
  • 30 lat temu plac na egzaminie nie był obowiązkowy.
  • Miło się jechało po wsiach podmiejskich, wąskich drogach z niewielkim ruchem. Przy okazji podziwiałam budownictwo na wsiach niedaleko naszego miasta, sypialnie zamożniejszych, nie miałam pojęcia, że są takie miejsca.
  • Dwie wiewiórki rude widziałam jak ganiały się po pniu drzewa.
  • Pewnie stres ja zrzera na placu.
    Ja za drugim razem miałam taki stres że zrobiłam łuk na sąsiedni pas  :D
    Potem już z niego szybko wyjeżdżałam..tego placu znaczy 
  • No mnie po placu nie przeczołgali. Podjechaliśmy pod ośrodek, wsiadł pan egzaminator, parę minut jazdy po drobnych uliczkach, moja solenna obietnica, że będę jeździła w okularach i nie będę po zmroku, i koniec.
    Plac miałam może zaliczony przy egzaminie oblanym poprzednim, nie pamiętam już. A może było późno i panom się spieszyło do domu...?
    Piękne lata 80te.
  • edytowano luty 2018
    O, gdybym kiedy dożył tej pociechy,
    Żeby ta technika  trafiła pod strzechy:

    https://youtu.be/cfRqNAhAe6c
    Autonomous Nissan Leaf | Fully Charged

    fullychargedshow
    Published on Mar 30, 2017
    0:49
    https://youtu.be/cfRqNAhAe6c?t=49 

    -niestety, potwornie żre prąd :-1: :-1: 
    Mowa jest o roku ok. 2020, więc może nie warto się śpieszyć z prawem jazdy?
    Ładowanie - po staremu, za darmo:+1: , u Premiera w ogródku.
    Albo w pobliskiej Estonii.
  • @AgaMaria kręcisz kierownicą w tę stronę, w którą chcesz skręcić ogon.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • AB powiedział(a):
    mama_malwina powiedział(a):
    czy tylko ja dalej nie ma prawka...wczoraj miałam egzamin i co dalej na placu oblałam..a wykupowałam godziny i co dalej nie zdałam..nie chce już zdawać..
    Rodzice mnie zmusili zapisałam się na następny
    dlaczego nie wyjeżdżasz z placu?
    Nie wiem, teraz 3 razy nie wyjechałam. Nie ma stresu coś mi nie idzie na łuku. Na jazdach robię idealnie.
    Miasta nie ma sensu zmieniać, na Wrocław ma najbliżej i najlepsza komunikacja
  • TawTaw
    edytowano luty 2018
    Wczoraj bylem  zapisac sie na kurs. 
  • Znajomy zawodowy kierowca robil na ciężarówkę i zdał za 5razem  :|
  • Czy ktoś dziś zdaje...ja dziś jadę. Tak mnie głowa boli..:(
    Podziękowali 3madzikg nowa Leli
  • mama_malwina powiedział(a):
    Czy ktoś dziś zdaje...ja dziś jadę. Tak mnie głowa boli..:(
    Powodzenia. 
  • Trzymaj się  B)
    K
  • Dalej lipa...nie ma już siły..;(
  • Syn zdał!
    pierwsze podejście nieudane ( ale to chyba już pisałam) za wymuszenie pierwszeństwa...
    syn stwierdził, ze gdyby egzaminator zobaczył jak ja wyjeżdżam to nazwał by to samobójem a nie wymuszeniem :D 
    wymuszenie to dość "powszechny błąd" na egzaminie ;) 
    no ale mamy już to za sobą ;) 

    trzyman kciuki za Was!
  • Gratulacje
  • Nie ma za co ,
  • Podziwami odwagę i nerwy, bo patrząc na to jak jezdzą niektórzy Polacy, nóż mi się w kieszeni otwiera, nie miałabym nerwów. Żeby dojść do pracy, jestem zmuszona codziennie przechodzić przez drogę z ogromnym natężeniem ruchu... To jest dramat. Ludzie w ogóle nie szanują innych, nie liczy się dla nich zycie 2 człowieka :( Co z tego, że są pasy a piesi mają zielone? Jadą sobie nie zważając na to. Szczęście, że doszło tam do wypadku. 
  • Gratuluje!!! :)
  • Dziękuje ;) 
    Podziękowali 1persa
  • @hipolit gratulacje dla Syna! Super!
  • Dziękuje @Felicyta :blush: 
  • Gratulacje dla syna.
  • Dziękuje :blush: 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.