Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Prawo Jazdy - wątek dla zdających, odświeżających i marzących aby je mieć! :)

1404143454658

Komentarz

  • Bardzo się cieszę 
  • Super! Dzielna jesteś!
  • A ja właśnie odebrałam powiadomienie że jutro mogę odebrać dokument pj  B)
  • Ostatnio odwołałam jazdę, bo pisałam. Ale Opatrzność pozwoli, to w niedzielę wracam na trasę  :D.
    Podziękowali 1nowa
  • @asiao świetnie! Gratulacje wielkie!
     :) 
  • @asiao Co się nie pochwaliłaś że zdałaś..opisz swój egzamin:)
    Wiecie co mnie wkurza na drogach takie poganianie..jadę sobie przez las z 65 km bo dziury jak nie wiem i jadą za mną i trapią bym szybciej jechała..albo że jadę na głównej i nagle ktoś mi wyjeżdża.
    Wczoraj musiałam hamować z piskiem opon bo jakaś baba wyszła na drogą a parę metrów za nią były pasy. Ile to trzeba do nieszczęścia jak to trzeba uważać!!!!
  • Tak więc dziś odebrałam dokument i dziś trochę sobie pojeździłam.o.
  • @asiao I jak się jechało??
  • Jest dreszczyk emocji.
    Nasze auto to automat więc odpada zmiana biegów.nie ma pedalu sprzęgła. To zupełnie inna bajka niż w manualu 
    Trzeba się trochę przestawić z obsługa. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • @asiao O automat to moje marzenie..Nie raz mi zgasło..A dreszczyk emocji jest..ja też tak ma zależy gdzie jadę..:)
    Ja jeszcze nie mam wspomaganie to nie raz tak się muszę mocno nakręcić.
    A duże autko macie?? A maż ci tak pozwala jeździć jego autem??
  • Automat to jest super sprawa. Uwielbiam :) 
    Podziękowali 1NC500
  • Nie może się doczekać aż przesiądzie się na rower a ja będę ogarniać wszystko co jest do ogarnięcia samochodem.  :D

  • asiao powiedział(a):
    Nie może się doczekać aż przesiądzie się na rower a ja będę ogarniać wszystko co jest do ogarnięcia samochodem.  :D

    U mnie co ty..maż by osiwiał jak bym jego autem jechała..jego auto to jak drugie dziecko zapomnij.
    Zawsze mówi tak masz swojego ''gruchota'' to nim jeździj. Pójdziesz do pracy zarobisz kupisz sobie lepsze z tymi wszystkimi bajerami..
    Auta męża jest dla mnie za duże..wole malutkie..:)
    Jakoś daje radę z biegami :)
  • My mamy 7 os nie jest duże ale w porównaniu z nauką jazdy to jednak inna jakoś jazdy.

  • Hej, a ja się pochwalę, że jeszcze z instruktorem, ale prowadziłam dziś jadąc 100 na autostradzie przez krótki czas.
  • Smutny trochę ten brak zaufania u Twojego męża i jego podejście do kobiety za kółkiem. Ja non stop jeżdżę autem meza i nie jest to nic dziwnego.. 

    @asiao kiedy kawa w ogródku?
  • @annabe właśnie rozpoczynamy akcje przeprowadzka tzn zaczynam się pakować ale na nowym mieszkaniu jeszcze nie da się zamieszkać a musi się dać od 1maja także póki co nie wiem jak żyć  :|
  • Okey okey, pakujcie się! Cudownie ze tak szybko! Poczekam aż będziesz bliżej  ;)
  • @nowa ;
    jak prawko syna, zdał? 
  • Ja się nawet rozbijałam autem męza i co - dalej jeżdze ;)
  • Moze dlatego, ze jemu tez zdarzały sie różne skuchy :)
  • A co to jest "samochod meza"? Wspolnota majatkowa obowiazuje. Strasznie to nieprzyjemne. 
  • My mamy jeden, wiec wspolnie sie uzywa, ale dla mnie to troche jak moj telefon, moja kurtka, moje majtki. A ze wszystko kupione za wspolne.pieniadze, to inna rzecz. Tak jak w.domu kazde z nas.ma ulubiony kubek do kawy, tak samo moze byc z samochodem. 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • U nas samochody są na firmę męza, więc teoretycznie moje nie są.
  • Dziś w wiadomościach słyszałam o kursantce która zdała za trzydziestym którymś razem a po tygodniu straciła bo jechała pod wpływem alkoholu  :o
    Podziękowali 2AgaMaria madzikg
  • Marcelina powiedział(a):
    A co to jest "samochod meza"? Wspolnota majatkowa obowiazuje. Strasznie to nieprzyjemne. 
    Z tego „moje auto/mój rower” robi się potem- ja pracuje, Ty nie, to masz tu monetę i ogarnij zakupy na tydzień, ale resztę przynieś 
    Podziękowali 2Aneczka08 annabe
  • O to chodzi że mąż na ''swoje'' auto ciężko pracował i zbierał. I nie chce bym ktoś inny jeździł, nie ważne czy ja, czy ojciec ,kolega. 
    No może trochę nieprzyjemne, ale męża rozumiem..
  • Przypomniałam sobie - zielony samochód jest bardziej mój - tylko za remonty dalej płaci mąż 
    Podziękowali 2AgaMaria NC500
  • U nas ani auta nie są męża , ani kuchnia nie jest moja.
    Podziękowali 2NC500 AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.