Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Papież Franciszek.

1454648505154

Komentarz

  • @Anawim, dzieci robią w klinikach in vitro, w mojej rodzinie przyjmujemy dar i cieszymy się nim.
    O dzieci też się nie staramy, za to staram się je wychować jak najlepiej.
  • edytowano styczeń 2015
    Dokładnie, i powiedział, że optymalną liczbą jest trójka a nie, żeby ludzie nie mieli więcej niż 3.
    Może mu chodzi o to, że gdyby w krajach zachodnich, które wyludniła już sama antykoncepcja stosowana powszechnie ( nie wspomnę o najgorszej cichej zbrodni wobec ludzkości czyli aborcji) gdzie wskaźnik dzietności na kobietę to 1,6 lub mniej, małżeństwa miały by po 3 dzieci, chrześcijaństwo miało by możliwość przetrwania a nie zepchnięcia na margines.
  • Malgorzata, bo tych drugich to po prostu nie obchodzi. Nie sluchaja papieza, najwyzej sie posmieja, jak im prasa jakis smaczek o nim zapoda. A teraz nie reaguja, bo wcale nie zauwazyli, ze papiez moze cos im chce powiedziec.
  • E, szkoda... jeszcze by sie piany nabilo...
  • Tyle już nabiłaś, że wystarczy.
  • Coz, takie czasy, ze trzeba papieza przed "katolikami" bronic.
  • ja chetnie pojade do Rzymu
    dawno nie byłam ..z 30 lat
    ale chyba sie nie kwalifikuje z czworka dzieci
    bo zdaje sie min 7 tak?
    no ale jak mam miec kolejne to raczej sie nie zakwilifikuje na wyjazd bo zle znosze odmienny stan
  • Do Rzymu daleko, chyba, że ta karczma Rzym się nazywa, no i na siódme się nie zanosi!
  • ja w Rzymie nie byłam nigdy :\"> :\"> :\">
  • No i ty @asiao, nie dosyć ze masz tylko czworo to jeszcze chyba bez CC? Czy sie mylę?


    Ja myśle o wyjezdzie do Rzymu, ale tylko w składzie damskim mojej rodziny, wiec nie zrobimy wrażenia.
  • edytowano styczeń 2015
    Jedźmy do Rzymu!

    Tez nigdy nie byłam!

    Nareszcie optymistyczny wniosek.


    Co do demografii: nie płacą mi ministerialnej pensji, nie jestem też biskupem. Nie uratuję ojczyzny przed zapaścią, nawet gdybym dobiła do czternastki, co nie zajdzie. Dlatego nie odzywam się.
  • bez cc
    ale do Rzymu bym pojechala .. 8->
  • jedźmy do Rzymu
    serio :)
  • My jedziemy wszyscy w maju z @Malgorzata w sumie dzieci 19, ktoś się dołączy na Anioł Pański w niedzielę 10.05?
  • @Anka może termin pasuje, to nawet same kobiety by się zdały ;-)
  • a jak jedziecie do tego Rzymu jeśli to nie tajemnica?
  • o widzę, że tajemnica B-)
  • pewnie na majówkę jedziecie? To chyba teoche za wcześnie dla mnie.
    My obstawiamy 1 przedłużony wknd września, kiedy chłopaki mają "męskie plywanie".

    Fajnie by było w większej grupie, ale zeby zachować symetrię z naszymi panami, pwonny byc same kobiety :)
  • "Coz, takie czasy, ze trzeba papieza przed "katolikami" bronic."

    Nie sądzę, abyś kogokolwiek broniła. Wyraziłaś dobitnie swoją niechęć do osób, które miały inne poglądy, nic więcej.
  • Maciek zdecyduj sie w koncu (bo kilka stron wczesniej sam piszesz o obronie papieza) i zacznij merytrorycznie dyskutowac. Na razie nieudolnie probujesz byc uszczypliwy.
  • Nie zamierzam z Tobą dyskutować. Zwróciłem Ci tylko uwagę, że zachowujesz się nieuprzejmie wobec rozmówców.
  • @Maciek, ale po co to?
    Bo @Maciejka ma inne zdanie?

    To co @Malgorzata, wypad do Rzymu? Tylko ty strasznie dużo tych kobiet chyba masz?
  • Anka, też Cię lubię :)
  • Skoro nie zamierzasz, to po co te ciagle zaczepki?
    Najlepiej personalnie pojechac, jak sie nie ma w temacie nic do powiedzenia, co nie?
    Bo tlumaczenie po raz setny, co papiez powiedzial, a co jest wymyslem i nadinterpretacja to juz nieuprzejmosc i bicie piany. Nawalanki na papieza za to bardzo kulturalne i w modzie u prawdziwych katolikow.
    Szkoda klawiatury
    Over.
  • my tylko tsy!
  • Ja bym na pewno jeszcze mojej mamie zaproponowała, w zeszłym roku była przeszczęśliwa jak z nami pojechała, a jakby była jeszcze w takim jak wasze towarzystwo, to juz w ogole pełnia szczęścia :).
    To co @Skatarzyna, kobiecy Rzym na poczatku września? :)
  • ej ja tez ja tez
    ale taki sklad ze caly samolot
    kto ma samolot ? ;))
  • Nooooo, a jakieś przyjemnie tanie bilety?

    Poleciałabym. Sama. O.
    Albo całą rodziną. Bo F. też jeszcze w Rzymie nie był.
  • z Ł i J, nie ma inaczej, same baby i wszystkie baby!
  • ja bym wzięła średnią córkę i niemowlaka, ok?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.