Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co dziś jedliście na obiad?

1246247249251252265

Komentarz

  • Jaglonezem
  • Sos z miksowanej jaglanki na podobieństwo majonezu- podobieństwo bardziej w kolorze niz smaku, ale sos jadalny ;)
    Podziękowali 1MAFJa
  • edytowano lipiec 2018
    Sos pyszny , ja dodaję wodę, trochę  musztardy, sok z cytryny, olej *nierafinowany, się zważył, ale nam to z mężem nie przeszkadza
    Jak robiłam z rafinowanego to byli dobrze

    Kotlety z kaszy gryczanej nieprazonej są pyszne
    Zapytano mnie z jakiego to mięsa  :)
  • Jeszcze nic.
    Jade do pracy obiad gotowac .
  • Pałki z kury
  • edytowano lipiec 2018


    mąż ugotował :smiley: 
  • Do kotletów podsmażoną cebulkę i tymianek, oregano  i do zlepienia  jogurtu naturalnego trochę , (ostatnio dodałam podsmażone pieczarki) i potem obtaczam w jajku i bułce tartej
  • edytowano lipiec 2018
    Co za niedziela! U nas też obiad mężowski- zrazy wołowe, fasolka, buraczki,marchew, ogórki kiszone i ziemniaki.
  • U mnie by teściowa:
    Zupa owocowa
    Klopsy
    Ziemniaki
    Buraczki
    Golabki 
    Do wyboru, do koloru
  • A sasino..znam tylko. Opowiadań ale takich Ze się Zasliniam na mysl
  • @Agnicha - Sasino, to mi domki do wynajęcia wyskakują  :)
  • @Agnicha śledzie powiadasz...? B)
    Podziękowali 1madzikg
  • A u nas dzis "wielka improwizacja" z powodu pustej lodówki po powrocie. No nic nie było...

    Znalazlam jedynie pol wiaderka .lodych ziemniaków. Byla wiec zapiekanka ziemniaczana "na winie" :)
    A nawinely sie dwie cebule, główka czosnku, zwiedła marchewka, niewiele lepsza papryka, kilka oliwek, kawalek podwawelskiej, ktora przezyła podroz i duzo ziół.
    Nawet zjadliwe było.
    A ja cala z siebie dumna byłam, ze w ogóle udało sie coś wyczarowac 
  • Pierogi z biedry
  • Makaron z sosem własnym pomidorowym. Pomidory w tym roku obłędne ❤
    Podziękowali 2madzikg Bridget
  • Kupiłam kurki i mam je w śmietanie, bo sosem bym tego nie nazwała ;)
  • edytowano lipiec 2018
    Cukinia cebulą pomidor resztki wędliny sól pieprz czosnek papryka w proszku i chyba wsio 
    W garnku kolejno dokładane do duszenia 1 wędlina 2 cebulą 3 cukinia 4 pomidory i na koniec przyprawy sól pieprz czosnek niedźwiedzi papryka czerwona słodka w proszku Czosnek zwykły koncentrat pomidorowy 
  • Strogonow 

    Lody + espresso
    Podziękowali 1In Spe
  • asia powiedział(a):
    ziemniaczki wielkości kasztanów z kefirem i koperkiem :)

    Mmm, ale bym zjadła....
    A u nas dziś kupna pizza i surówka z kubka( żeby jakieś warzywo było;-)) ,bo tyle czasu spędziłam u okulisty i w ''prądowni'', że nie miałam ani czasu ani sił, nic przygotować ambitniejszego.
  • @MonikaN - taki zestaw mi się podoba  :)
    Podziękowali 2In Spe MonikaN
  • placki z cukinii

  • matka6 powiedział(a):
    @MonikaN - taki zestaw mi się podoba  :)
    Najlepszy deser ;)

    Latem, to najchętniej się zywie kawą, owocami i lodami.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • edytowano lipiec 2018
    Własnorecznie wykopane ziemniaczki z koperkiem i kefirem.
    A dla dzieci spagethi
  • A ja dzisiaj zaszalalam bo mam domowe przedszkole. Są naggetsy z piekarnika, ziemniaki, fasolka z bułeczka. Do tego kompot porzeczkowy przepyszny, porzeczka czarna po 3zl. Do tego tarta z budyniem i borówkami i sorbety truskawkowo bananowe. I ja jestem z siebie dumna ale patrząc na M36 to jak dzień codzienny.
    Podziękowali 3Małgorzata32 In Spe kluska
  • pierogi z truskawkami
    co prawda przywiezione ze stołówki, ale za to ręcznie robione
    zniknęły w mig
  • edytowano lipiec 2018
    "Warzywa na patelnie" z Biedronki na patelni z Rossmana.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/7/24/12440369_1532459422898-735504165.jpg
    Ktoś chce? Tu leży ich tak ze 12 a na polu też pewnie są 
  • Kurka bylo wcześniej byś mi do sera dopakowała. My cukinie na tony jemy, do każdej prawie zupy daje
  • Zapraszam do mnie @Aneczka08 adres masz w torbę weźmiesz więcej niż bym w paczce wysłała
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.