Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ełrowybióry za pasem a tu żadnego aktywnego wywłąta politycznego?

1356711

Komentarz

  • Ja Cię obrażam Adalbert? Sam się pozwalasz obrażać przez człowieka, ktory wszystkich już chyba w kraju poobrażal, takze swych wyborców, za co został nagrodzony.
    Ale to nie mój problem, to nie ja głosowałam na niego
    Powodzenia mu życzę
  • @kociara - zapoznaj się proszę z oryginalnymi wypowiedziami i wystąpieniami JKM (nie tymi pociętymi i skomentowanymi przez media). Jest dość specyficzny, ale znam gorszych pajaców, którzy nieźle się mają i nikt ich nie krytykuje. Też obrażają i nikt po nich nie jeździ jak po łysej kobyle (np. Niesiołowski).

    Dawne UPR i teraz KNP miało najsensowniejszy program wg mnie. Jedyne, co mi nie pasuje, to postulat dostępu do broni. Mało tego, Wipler faktycznie coś robił w tym kierunku (wprowadzania programu), próbował, kiedy dostał się do Sejmu z list PiS. KNP ma wiele innych działaczy poza JKM i mam nadzieję, że zobaczymy ich w Sejmie.
  • edytowano maj 2014
    Akurat pomysł z legalnością broni mi się podoba i to chyba jedyna moim ( przepraszam z góry zwolenników tego pana) słuszna propozycja. Jedyny problem to chyba taki, że obywatele nie są nauczeni jak i kiedy mogą się bronić. Ogólnie nie zgadzam się z JKM, choć faktycznie też wnerwia mnie ZUS i podatki. Moi teściowie mają też swoich ulubionych znajomych, którzy są wiernymi fanami JKM a niestety dla mnie są to źli ludzie. Nie jestem inwalidką ( a nawet gdybym była to co ? ) ani nie wyciągam pieniędzy z MOPS, mimo to dla nich ja i moje dzieci powinniśmy nie istnieć bo przeczymy prawom natury...i jesteśmy niezbyt bogaci, niewysocy i nie potrafimy się wkręcić w karierę. Nie za fajne to.
  • Czy faktycznie ta wypowiedź świadczy o pogardzie dla inwalidów? Może być tak interpretowana, poza tym fakt, JKM powinien bardziej uważać na słowa, bo często jego metafory są niezrozumiałe i można z nich wyciągnąć, co się chce. Wiesz, @prowincjuszka, wyborcy i ich poziom nie świadczą o danym ugrupowaniu, wszędzie znajdą się podli ludzie. Znam świetnych ludzi głosujących na PO z kolei i co? I tak na takich szkodników nie zagłosuję.
  • No, faktycznie rozsadzi ten eurokołchoz, na 100%
    z czterema mandatami
    poprzyglądamy się działalności, poprzyglądamy-zobaczymy
  • Powtarzasz dokładnie to, co non stop wałkują krytykanci JKM. Jeszcze o tym, że chce upodlić kobiety itp...jakim cudem z list KNP startowało tyle kobiet? W czasie referendum głosowałam przeciwko dołączeniu Polski do UE i nie będę płakać, jak się rozpadnie. Już dawno przestała być wspólnotą gospodarczą ułatwiającą handel w Europie czy zniesienie granic...teraz dławi rozwój gospodarczy, za to promuje megazadłużanie, "gender mainstreaming" i inne wynalazki.
  • A jeśli chodzi o program (nie do PE): http://nowaprawicajkm.pl/info/program-wyborczy/program-kongresu-nowej-prawicy

    Jak ktoś chce krytykować, to konkrety.
  • Jak konkretnie krytykować coś, co jest wodolejstwem, ogólnikami i pobożnymi życzeniami, bazującymi na dobrych skojarzeniach, a minimalnej wiedzy?
  • Cieszę się, że palikociarnia dostała kopa w cztery litery.

    @Berenika, u nas też Gräfin von Thun und Hohenstein wygrała. No jest świetnie... jedna pani z komisji, która na nią głosowała usiłowała mi wmówić, że nie ma bezrobocia, ani zarobkowej emigracji w Polsce. Takich ta Gräfin von Thun und Hohensteinma ma wyborców, he, he.
  • edytowano maj 2014
    pochwal się @Kociara na kogo oddałaś swój cenny głos - niech też mamy szansę pokpic trochę
  • edytowano maj 2014
    @Adalbert, kociary nie wolno obrażać! absolutnie! Żebyś się nie ważył!!!
  • Ja nie kpię, nie zamierzam i nie miałam zamiaru.

  • ale na kogo plizzz - chyba się nie wstydzisz
  • nie wstydzę się :P
  • Dla mnie przejście JKM do PE to bardzo dobra wiadomość, chociaż na niego nie głosowałam. To jak miód na serce po zwycięstwie PO w Krk. No, dzięki JKM nie wpadłam w powyborczą depresję.
  • Nie ma powodów do depresji: owszem PO ma zdecydowanie mocną pozycję, ale inne, przyzwoite partie też dostały nie tak mało głosów.
  • Faktem jest rozbicie tzw. prawej strony sceny politycznej. To stawia te środowiska na przegranej pozycji w zestawieniu ze scentralizowaną Platformą.
  • Platforma to partia technokratów. W socjalistyczno-etatystycznej Polsce liczba ludzi uzależnionych od władzy jest koszmarnie duża ...
  • Dokładnie! Spiochu
  • @kociara - a co konkretnie jest wodolejstwem? Zalinkowałam Ci program, możesz odnieść się do konkretnych propozycji. Co masz na myśli z "bazowaniem na minimalnej wiedzy"? Może porównaj z programem i dokonaniami swojego faworyta (ktokolwiek nim jest)? 
  • Po zliczeniu 30% głosów okazało się, że pis ma 7% przewagi nad PO i coś z tym trzeba zrobić. Więc robią...
  • Skoro na Węgrzech władza niechcący przyznała się do oszukiwania obywateli to czy podobny scenariusz nie jest możliwy również u nas?
  • @Dawid

    Wybacz, ale trochę bredzisz. Jakie 30% głosów?

    Pracowałeś w komisji? Liczyłeś głosy?


  • Śledziłem w nocy stronę PKW. podawała wynik po zliczeniu kolejno 30% 60% oraz 91% raportów z lokali wyborczych.
  • Co może wynikać z tego, że w różnych miejscach ludzie różnie głosują. Poparcie dla PO jest realne. Mimo siedmiu lat rządów i złamanych tylu obietnic.
  • Oszustwa są oczywiście możliwe. Ale irytuje mnie, że wielu pociesza się domniemanymi oszustwami, podczas gdy realny problem jest stale ten sam i aktualny: wielu ludzi nadal popiera partię rządzącą. 
  • I.
    pkt 7: kto?w jaki sposób?jakimi narzędziami?jakimi dokumentami?

    II
    pkt.1 
    b) utopia-zakłada istnienie idealnych rodzin, a gdzie pomoc dla tych, którzy jednak nie potrafią pomóc?

    e), f) : "Inny" ZUS? KRUS?

    pkt 2
    a) tego kompletnie nie rozumiem-co komu prewencja przeszkadza? 
    e) a sfałszowane?albo zawarte ze zła wolą?

    pkt 6, mój "ulubiony" chyba:
     to jest własnie to, co określiłam: bazującymi na dobrych skojarzeniach, a minimalnej wiedzy
    otóż, bardzo wielu osobom wydaje się, ze prywatne znaczy lepsze, myląc pojęcia albo robiąc porównania w stylu:skoro wizyta prywatna X razy w roku za Y zł a moje składki to ileśtamkrotność tej opłaty to prywatna służba zdrowia jest korzystniejsza. Nie jest i nigdy nie będzie. Wiele osób myli podstawowe pojęcia. Takie potęgi, jak USA np. nie mają niemal publicznej służby zdrowia, a wielu weźmie paskudnie płatną pracę, byleby "ubezpieczenie było". Wielu z nas poumierałoby, gdyby miało leczyć się "prywatnie" ale globalnie-od lekarza pierwszego kontakty, poprzez hospitalizację, rekonwalescencję itp.  Ale nie zakładam też, ze to "się nie uda".

    pkt 7)
    a np. refundacja bardzo drogiego leczenia chorób nietypowych, rzadkich itp. to co? Kto sfinansuje, skoro służba zdrowia ma być prywatna?
    czy ten zapis rozumieć jako wolną amerykankę, czy jak?Kupują co chcę, jak chcę? Opiat?morfinę, bo tak uważam?antybiotyk, ile się da?

    pkt 9)
    kolejny, który określiłam bazującym na dobrych skojarzeniach, a minimalnej wiedzy, znowu utożsamienie prywatne=lepsze. Sam bon oświatowy to nie wszystko. On nie opłaci czesnego. I znowu-skoro nie będzie publicznego szkolnictwa, tylko prywatne-to jak zapewnić edukację najuboższym obywatelom? Wiem, ze jKM jest zwolennikiem "odobowiązkowienia" nauki (tu się nawet z nim zgadzam), ale nei bardzo to widzę

    III
    pkt 2)  bardzo ładnie i poprawnie, pobożne życzenia, no bo niby jak?Bo jeśliby tak bardzo "przycisnać" to podpada to pod łamanie nienaruszalnosci umów prywatnych

    IV
    pkt 8)-wolna amerykanka?róbta co chceta?hyhy

    pkt 9) w cuda niewiele kto wierzy-znaczy takie te bardziej polityczno-swieckie

    Jasne, że to tylko zarys, ale jednak pod hasłem program wyborczy.
    Z bardzo wieloma załozeniami się zgadzam, bardzo wiele jest mi bliskich.
    Ale
    To tylko europarlament
    zobaczymy w parlamentarnych
  • edytowano maj 2014
    szkolenia PKW w Moskwie nie na darmo
    zamknięte lotnisko w Warszawie...
    opóżniona konferencja...
    200 tys nieważnych głosów

    ta przewałka - nazwana "błędem ludzkim"

    welcome to Białoruś


    rzyg

    Prayboy.
  • edytowano maj 2014
    a Korwin Mikke to na Marsz wyzwolenia Konopii w Warszawie chodzi (jest za wolnym dostępem do marychy)


    ale co tam , każdy może sobie skręta zapalić na własny użytek, nie?

    nie wkleiłem linka do "przewałki:
    http://niezalezna.pl/55703-inne-wyniki-na-stronie-pkw-inne-na-miejscu-glosowania-mamy-dowod
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.