Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ełrowybióry za pasem a tu żadnego aktywnego wywłąta politycznego?

15791011

Komentarz

  • psycholozkom i pedagozkom najlepiej w ogole odebrac prawo wykonywania zawodu
    ---------------------
    Nie, niech pedagożki i psycholożki wykonują sobie swoje zawody, ale nie za publiczne pieniądze, tylko na własny rachunek. Szybko by poszły z torbami, he, he.
  • edytowano maj 2014
    A Michał Kamiński?
    ____________
    na aucie

    image
  • Naczelny Frondy pisze że Jaruzelski przyjął sakramenty przez śmiercią. Cieszmy się chociaż z tego.
    Szkoda jednak że do końca życia nie miał zamiaru mówić jak było naprawdę.

  • @Prayboy

    Szkoda że Jurek nie wystartuje do normalnych wyborów parlamentarnych. 
    __________

    natomiast
    Mikke już zapowiedział że będzie startował w Polsce za rok. W Brukseli
    wśród 750 posłów nie będzie miał okazji do błaznowania, wie o tym. Ale
    co eurasków sobie natrzepie dzięki frajerom to jego:-)

    Hmm... gdyby chodziło o pieniądze, to chyba lepiej dostawać więcej niż mniej przez kilka lat a nie tylko przez rok. Gdyby chodziło o to, żeby się wygłupiać, to po co startować tam, gdzie wygłupiać się trudniej? Przyznałeś, że nie lubisz JKM i to jest tak naprawdę jedyny Twój argument przeciwko.
  • Starałam się nie zabierać głosu nt. JKM, ale dłużej nie mogę...
    Spotkaliśmy się na sali sądowej, gdzie był oskarżonym w procesie karnym.
    Więcej nie będę pisać, bo mi sie nie chce do tego wracać, ale facet ma poglądy realnie niebezpieczne dla życia i zdrowia, czego osobiście doświadczyłam.
  • @Winda_do_Nieba

    Oj, jak to fajnie przywalić z grubej rury i nie podać konkretów. Czuję się w pełni przekonany. Brzydki Korwin ;-PPPPP
  • >Szkoda jednak że do końca życia nie miał zamiaru mówić jak było naprawdę.

    Przypuszczam, że on powiedział prawdę.
    Tyle, że w wyniku tego, że kłamstwo powtarzane 1000x staje się prawdą, on sam w nie uwierzył.
  • edytowano maj 2014
    @Torquemada rozumiem, że insynuujesz mi kłamstwo. Uściślę zatem, że rzecz działa się podczas kampanii na prezydenta Warszawy, w której JKM startował, a na sali sądowej pojawił się w białym garniturze.
    Poza tym, z innych konkretów bylismy "sąsiadami z osiedla", choć akurat w tamtej sprawie nie miało to znaczenia. Dodam także, że mój małżonek był jego zwolennikiem, a i mnie odpowiadało to co pisał np. w "Vademecum ojca" i sądziłam, że facet z klasą wybrnie z tego, co narozrabiał. No ale on sie pogrążył i odpowiedzialnie mogę powtórzyć - JEGO POGLĄDY SĄ NIEBEZPIECZNE, w swoim nonszalanckim sposobie bycia nie liczy się z bezpieczeństwem ludzi wkoło.
  • @Winda ... dawaj! Chetnie poznamy prawdę!
  • Też podrzucam dziećmi. Na ogół wzbudzam tym histeryczną reakcję nadopiekuńczych kobiet dla których bezpieczeństwo jest najważniejsze w życiu.
  • @Spioch Szkoda gadać, "linia obrony" (bronił się sam) była pełna myśli podobnie złotych, jak już przytaczane. JKM próbował stworzyć na swój użytek nowe zasady logiki praktycznej. Niedosłowny cytat z wywiadu w tej sprawie:
    - Czy to prawda, że jechał Pan po mieście ponad 170 km/h?
    - Nie wiem, ile jechałem. Jeżdżę bezpiecznie, dlatego jak jadę, to patrzę na drogę, a nie na prędkościomierz.
    Dowodem w sprawie było nagranie wideo.
  • A został ukarany?
  • edytowano maj 2014
    Czyli jechał zgodnie z tym co mówi rzecznik policji. Dostosował prędkość do warunków jazdy.

    Nie gadanie, ale głosowania pokażą, kim JKM jest. Sam jestem ciekaw.
  • JEden z lepszych odcinków Maxa Kolonki - dane o UE , o Korwinie i o Eurowizjii:

  • @kociara nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ale @Torquemada może go zapytać i się z nami podzielić tą wiedzą.
  • "Będziemy głośno trąbić..aż UE się rozpadnie..takiego złodziejstwa, takiego marnotrawstwa jakie panuje w Brukseli nie było w dziejach ludzkości"


  • edytowano maj 2014
    Właśnie wysłuchałem wywiadu z Mikkem przeprowadzonego rano przez Skowrońskiego w radiu wnet. Jak będzie w sieci to zalinkuję.

    Wypowiedzi w cudzysłowach to cytaty z Korwina

    Korwin jeszcze raz potwierdzał i rozwijał swoją myśl że Grzegorz Przemyk zginął przypadkiem, bo był pijany i ubliżał milicji bo tak go nauczyła matka która była kompletnie nieznaną działaczką opozycji, Przemyk też był milicji nieznany, a był bity tak jak zwykle milicja bije bandziorów tyle że był słabszy to i zginął.

    (polecam lekturę i zdjęcia z obdukcji Grzegorza gdzie jasno wyjaśnione jest jak bito aby nie zostawiać śladów i zrobiono mu miazgę z wnętrzności - lekarze płakali kiedy go otworzyli)

    Powiedział też że podobnie było z „tym z Krakowa nie pamiętam jak się nazywał” - cytuję Korwina (chodziło o Pyjasa, Skowroński był tak zażenowany że nawet mu nie podpowiadał). To samo powiedział o księdzu Niedzielaku że „kto by zabijał jakiegoś proboszcza”. I jeszcze że system komunistyczny to był okrutny do 1956 roku a potem same przypadkowe śmierci, oprócz księdza Popiełuszki ale to „też był wypadek przy pracy”


    Przepraszam, ale w świetle takich wypowiedzi na miejscu jego wyborców nie spaliłbym się ale zesrał w gacie ze wstydu że mogłem na takie coś głosować.

    Natomiast pan Mikke po takiej wypowiedzi jest dla mnie s... synem. Zwykłym s...synem. Tyle w temacie, życzę satysfakcji z wyboru tego czegoś. 
    Widzę że Winda miała rację. Koleś teraz śmieje się z wyborców i liczy eurosrebrniki.

    Wystarczy dać mu swobodę nieskrępowanej wypowiedzi i pogrąża się sam. Poza tym może i jest inteligentny (szachy, brydż) ale jest po prostu głupi ma jakąś chorą gonitwę myśli.

    Najlepiej jak powiedział że jest za zamachami stanu, na to Skowroński zapytał czy chodzi o zamachy na innych czy na niego też. Zatkało go, więc Skowroński pyta czy on też chciałby być zabity w wyniku zamachu stanu czy tylko chciałby innych zabijać, bo przecież gdyby przykładowo stał na czele rządu to jego też ktoś mógłby zabić i czy nadal mu to odpowiada.

    Takie kwiatki jak wypowiadanie sie o Putinie „jego ekscelencja pan Putin” czy domaganie się honorowego pogrzebu dla Jaruzelskiego bo „zamach stanu z punktu widzienia wojskowego przeprowadził perfekcyjnie” pomijam bo sami sobie posłuchacie.

     Co do kary śmierci za aborcję, to czy określił czy kara śmierci dla lekarza, matki, instrumentariuszki na sali  czy dla wszystkich? 

    Ja natomiast jestem za karą śmierci dla człowieka który jedzie 170 km na godzinę po moście, to tak jakby ktoś biegał ze spluwą i strzelał na oślep.
  • edytowano maj 2014
    czyli w dzisiejszej rozmowie potwierdził i jeszcze rozwinął swoje słowa z tego spotkania w 2008 roku

  • edytowano maj 2014
    no pięknie :( i w tle rechot młodocianych, cynizm porażający nawet jak dla mnie
  • edytowano maj 2014
    podmienili jednego Janusza na drugiego. A ciemny lud to kupił. 

    W tym filmiku tez jest widoczne jak kłamie, ponieważ Przemyk nie przechodził obok komendy na Jezuickiej, zgarnęli go spod Kolumny Zygmunta. Ohydnie okłamuje młodzież na tym spotkaniu. 

    Ten człowiek jest niebezpieczny, współczuję tym którzy nań głosowali.


  • edytowano maj 2014
    Jedyne co się facetowi liczy na plus, że nie popiera i nie będzie lansował gejów i ich praw do demoralizacji i adopcji dzieci.
  • Wiesz co @Prayboy, powiem Ci tak - masz rację, te zacytowane wypowiedzi są żenujące. Jak pisałam wcześniej, nie będę bronić tego gościa za wszelką cenę. Nadal jednak zgadzam się z założeniami programu i podoba mi się, że próbował wcielać je w życie Wipler w obecnej kadencji Sejmu. Tak samo jak podoba mi się działalność Stowarzyszenia Republikanie. Jak na razie każda, ale to każda inna partia, która jest w Sejmie, robi coś dokładnie odwrotnego niż te rozwiązania. A mój głos na liście był na kandydata, którego działalność i propozycje sprawdziłam i który nie ma na koncie takich wpadek.
  • edytowano maj 2014
    Ja natomiast jestem za karą śmierci dla człowieka który jedzie 170 km na
    godzinę po moście, to tak jakby ktoś biegał ze spluwą i strzelał na
    oślep.

    Ja nie, za karą śmierci ale dotkliwym mandatem, oraz odebraniem prawa jazdy i immunitetu.
    Jeśli zwykły człowiek za byle co może siedzieć a w tym czasie gehennę przeżyje jego rodzina i wymiaru sprawiedliwości to nie obchodzi, jesli ktoś idzie do więzienia za kradzież wafelka za 0,99 zł a człowiek , który się zlitowal nad nim i wpłacił za niego grzywnę ma być stłamszony karnie i dyscyplinarnie zaś koszty idiotycznych procesów pokrywane z naszych podatków to jest wielka niesprawiedliwość.
    A taki polityk sie lansuje i zero przemyśleń na temat własnej nieodpowiedzialności i zagrożenia dla życia innych.
  • edytowano maj 2014
    żenujące??? wpadką nazywasz powtarzanie w kółko tego samego?  Po sześciu latach mówi to samo. daj spokój. To jego poglądy a nie wpadka. 
    przecież to skurwysyństwo zwykłe. A przeszedł twój kandydat czy - zgodnie z ordynacją - głos twój poszedł po prostu na listę Korwina i popchnął go do Brukseli? Bo trzeba ważyć swój głos. Jak nie przeszedł to głosowałaś na Mikkego i tyle.
  • edytowano maj 2014
    Jedyne co się facetowi liczy na plus, że nie popiera i nie będzie lansował gejów i ich praw do demoralizacji i adopcji dzieci.
    _____
    tak samo jak Marek Jurek, żadne rewelacja, tyle że Mikke będzie to robił w taki sposób że nikt tego nie weżmie na poważnie. Będą to wyśmiewać. A może o to chodziło, aby skompromitować dobrą ideę. Szkoda.
  • edytowano maj 2014
    Tak ale lepsze to niż jakby  przeszli ci od Palikota.
  • @Prayboy, nie przeszedł. W ogóle to nie gorączkuj się tak. Głosowałam przeciwko wstąpieniu Polski do UE w czasie referendum i uważam ten twór za nieprzynoszący Polsce żadnych korzyści, wręcz przeciwnie. Więc te wybory ostatnie to był taki realny sondaż poparcia dla wyborów krajowych. Uprzedzę Twój komentarz - nie jestem wielbicielką Putina ani nie upatruję w Rosji zbawcy Europy przed zepsuciem itd.

    Powiedz mi, czy widzisz jakiekolwiek inne ugrupowanie, które chce lub realizuje politykę, która zatrzyma psucie i rozpad Polski, masowe wyjazdy za chlebem. A nie pitoli tylko PR-owskie hasła.
  • Też głosowalam przeciw wejściu do UE, ale to co wyprawia ten pan to też nie wiadomo czy cyrk czy demoralizacia.
  • Trudno powiedzieć. Jeśli lider prawicowej, konserwatywnej partii zacznie w Brukseli chwalić politykę Putina to będize miało o wiele większą siłęrażenia gdyby robili to ludzi elewicowi pokroju Palikota. A jak się spiknie jeszcze z LePenówną to już się robi słabo. 
  • edytowano maj 2014
    @Prayboy, nie przeszedł. W ogóle to nie gorączkuj się tak.
    _________

    A widzisz. Czyli zmarnowałaś swój głos. Mój kandydat natomiast przeszedł. 
    Mam się nie gorączkować??? Pamiętam jak dziś kiedy zmasakrowali Przemyka - miałem  wtedy 12 lat mieszkałem blisko Starówki. A hasła partyjki która bez znanego nazwiska miałaby 1% głosów mnie nie interesują wogóle o tym nie rozmawiam. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.