Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ełrowybióry za pasem a tu żadnego aktywnego wywłąta politycznego?

15681011

Komentarz

  • @Prayboy - no fajnie, przeszedł, możesz się cieszyć. Jestem daleka od popierania kpin z zamordowanego Przemyka, chodzi mi o Twoje wpisy w ogóle. 

    A jaka partia, która "bez znanego nazwiska" ma więcej niż 1% robi coś dla naprawienia (realnego) sytuacji w Polsce? Na kogo wtedy oddasz głos?
  • edytowano maj 2014
    To inaczej - nie mówię że grupy które są wewnątrz Nowej Prawicy - Republikanie, Koliber są złe  - znam je i ich programy są dobre, natomiast błędem było że się przytuliły to takiego pajaca. To je skompromituje no ale na własną prośbę.

  • teraz będzie tak że jak ktoś pomuyśli -  Nowa Prawica to od razu skojarzy - Mikke. Szczytna idea upadnie, media w tym pomogą. 
    Co trzeba było zrobić? Tak jak Prawica RP )MArek Jurek) iść na listy razem z Pis.


  • Możliwe. Tylko gdzie indziej nie mogą realizować swoich założeń, bo jednak partie odpowiadające na potrzebę "daj, daj, daj" (czyli praktycznie wszystkie liczące się) prowadzą inną politykę.
  • Co trzeba było zrobić? Tak jak Prawica RP )MArek Jurek) iść na listy razem z Pis.

    Właśnie Wipler tak próbował i nie wyszło.
  • przepraszam cię ale Tusk mi nic nie dał tylko zabrał :-( Ty czujesz że ci ktoś coś daje???

    Dał mi za to Pis  (obniżył składkę rentową) dzięki temu wzrosła konsumpcja i nastąpił wzrost gospodarczy. 


  • edytowano maj 2014
    • Właśnie Wipler tak próbował i nie wyszło.


    • ten imprezowicz?
  • Powiem tak, JKM o Przemyku nędza. Ale mamy ugrupowania, które się o sprawiedliwość upominają i walczą.

    W osobie JKM widzę plusy pt. wyraźna walka z homo - w świetny, skuteczny sposób, konserwatyzm i umiłowanie wolności. Wg mnie tego w naszej polityce brakuje i ugrupowanie JKM świeteni to uzupełnia.

    Obawiam się jedynie, że dla kasy dogadają się z władzą i tyle  z tego będzie.

  • Napisałam, że odpowiadają na potrzebę "daj", co nie znaczy, że dają. Tylko stwarzają pozory. Jak karta dużej rodziny, ciekawe, kto zauważy realną różnicę w wydatkach. No ale "dają". Dają zasiłki, pseudoulgi itd., oczywiście zabierając znacznie więcej. Ja o tym wiem, ale ludzie się nabierają. Co poza tym zrobił PiS? Wiem, że od 7 lat nie rządzą, ale jednak ich program nadal jest socjalny. Wipler zrobił siebie głupa, onety to rozdmuchały, a Ty też się na to nabierasz (czyli: jakie znaczenie dla jego działalności ma jakaś akcja pod klubem). Robi kawał dobrej roboty i to mi się podoba.
  • Mi się taka wykoślawioność podoba.

    Może 170 nie, ale pasy i marycha dlaczego nie.

     

  • edytowano maj 2014
    a czy założycielowi wątku nie przeszkadza że Korwin Mikke jest agnostykiem? sam tak się określa. Przed marszem niepodległości (dwa lata temu chyba) była msza w kościele. Korwin tam wszedł jak gwiazdor, jakieś przydupasy za nim biegały po kościele i coś tam szeptali. Przecież on wprost powiedział kiedyś, że jest agnostykiem. Ja nie mam nic przeciwko agnostykom, ale jak już jest to niech do kościoła nie chodzi.
  • Właśnie o tym bez sensu pisałaś. Dlaczego bez sensu? Ja nie chcę spędzić życia w Szwajcarii. Wolałabym żyć w Polsce i wolałabym żeby Polska pozwoliła mi żyć na podobnym poziomie jak Szwajcaria. Wyjechaliśmy dwa lata temu i chciałabym mieć po co wracać albo żeby miały po co wracać tam moje dzieci. 
  • no i co z tego? Też mieszkając w Krakowie glosowalismy w naszej wsi 150 km dalej mimo zameldowania czasowego. Sugerujesz że powinniśmy pojechać do swojej wsi żeby głosować? Czy stracić zameldowanie przu wyjeździe?
  • jestem urodzoną Wrocławianką, mieszkałam tam ponad 30 lat,

    Witaj w klubie :)
  • edytowano maj 2014
    Ludzie włączcie myślenie, nie chcecie ponosić kosztów leczenia nałogów, a używki chcecie dopuszczać

    Nie, nie chcemy ponosić kosztów leczenia czyichś nałogów, w które ludzie wpędzają się na własne życzenie. Czy pijaczków spod sklepu ktoś siłą tam doprowadza i zmusza do picia? Używki takie jak alkohol i papierosy JUŻ są dopuszczone, więc o co chodzi?
  • Wyniki wyborów w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych (projekt Młodzi Głosują, w którym uczestniczyłem):
    Wybory przeprowadziło 1077 szkół.Głosowało 151 271 uczniów
    Partie, które przekroczyły próg:

    Nowa Prawica JK-M 27,19%
    PiS 21,64%
    Europa Plus Twój Ruch 13,56%
    PO 12,5 %
    Ruch Narodowy 5,33%
  • A ja wam powiem jedno młodzi mają dosyć polityków okrągłostołowych, którzy odpowiadają za obecny stan Polski.
  • Zauważcie, że postkomuna (SLD i PSL) poza nawiasem.
  • edytowano maj 2014
    Wiesz co tych realiów nie zapomina się tak łatwo.
    Poza tym z tego wynika że wyjeżdżając za granicę powinno się tracić prawa obywatelskie, nie można troszczyć się o kraj z dala od niego, nie można choćby głosując w wyborach do europarlamentu, które na naszą rzeczywistość mają żaden wpływ oddać głosu bo??? Bo się nie żyje w kraju urodzenia. 
    Normalnie jak pies ogrodnika.
    Głosowałam na partię eurosceptyczną po to żeby była szansa rozpieprzenia tej unii jaka jest obecnie bo tylko nas wysysa. 
    I mam w d... czy Mikke wprowadzi legalizację marychy, dla dorosłych przecież a nie dla młodzieży. W europarlamencie jej nie wprowadzi.
    Myślę że pewne regulacje mu się nie udadzą, bo to nie jest tak że ludzie mu na wszystko pozwolą. Ja mu szansę daję. 
    Co z nią zrobi zobaczymy. 
    Nie czuję się winna oddanemu głosowi. Nie uważam go za zmarnowany. I będę głosować póki mi to będzie umożliwiać mój kraj. 
    I nie, nie robię sobie jaj.Głosuję od lat zgodnie ze swoimi przekonaniami. Pierwszy raz głosowałam za granicą. Bo, powtórzę:chciałabym móc wróćić do Polski i to do takiej która nam pozwoli żyć godnie.
  • Mnie akurat szczerze bawi mozliwosc glosowania w wyborach do PE przez osoby stale mieszkajace poza UE. Wtedy rzeczywiscie moze ponosic ulanska fantazja i az korci, zeby zaglosowac na jakiegos jajcarza. W koncu to inni beda ponosic konsekwencje.
  • @Maura - fakt, może przyciągać w liderze KNP to, że mówi dosadnie. Może jest i grupa zwolenników wolnych konopii itp. Szkoła ogłupia? Zapewne, w końcu ktoś na tych szkodników w Sejmie zagłosował, a wcześniej ci ludzie skończyli szkoły :) Nie jestem gimbusem, głosowałam wcześniej na UPR i to bynajmniej nie dlatego, że ubóstwiam pana w wieku prawie moich dziadków. 

    Korwin zalegalizuje marihuane i wrocisz do kraju z dopalaczami pod szkolami.

    Pusty śmiech ogarnia...dopalacz nie przeszkadzały PO, dopiero jak nadarzyła się okazja, zrobili pokazówę z ich likwidacją...szeryf Donald robił konferencję za konferencją, że czas z tym skończyć sratatata...a wiesz, czemu nie wracają z zagranicy? Bo własne państwo ich okrada, a głosując ciągle na te same gęby popierasz ten stan.
  • Korwin dopuszcza marihuanę ale pod warunkiem przywrócenia pełni władzy rodzicielskiej.
  • Jak ktoś chce to w dzisiejszych czasach nie ma problemu z dostepem do maryśki. Zakazany owoc smakuje podwójnie. Podobnie jest z alkoholem i papierosami. Przecież nie można sprzedawać osobom poniżej 18 roku życia.
  • ale im wszystkim żal dupę ściska że się Korwin dostał do europarlamentu. ..
    I gdzie te konopia wprowadzi w Unii?
  • @Elunia


    "Może niech Korwin zaproponuje realny sposób na walkę z falą alkoholizmu wśród młodzieży"

    Przecież Ty twierdzisz, że alkoholizm to choroba i trzeba ją leczyć. Po co walczyć z czymś, co Twoim zdaniem jest niezależne od nas?
  • ale im wszystkim żal dupę ściska że się Korwin dostał do europarlamentu. ..
    I gdzie te konopia wprowadzi w Unii?
    -----------------------------
    raptem cztery mandaty, a panikują, że he, he, he
  • Elunia nie jestem obywatelką Szwajcarii i nie zanosi się na to że nią kiedykolwiek zostanę. Szwajcaria już wprowadziła z powrotem kontyngenty dla obywateli całej UE więc być może nie przedłużą nam permitu za cztery lata. I będziemy musieli zjechać do Polski. I jakoś rozumiem że leży w interesie Szwajcarii kontrolowanie wolnego osiedlania się.
    Czuję się obywatelką Polski i czuję się odpowiedzialna za swój kraj. Jak piszę że Unia nas wysysa to mam na myśli Polskę. Czy ci się to podoba czy nie, jestem patriotką. Nie wiesz czemu musieliśmy wyjechać. I gdybyśmy nie musieli to nie zdecydowalibysmy się na ten krok. To była dla nas ostateczność. I ty mi prawa głosu nie możesz odmówić, a mam wrażenie że odmawiasz bo akurat mój wybór nie jest po Twojej myśli.
  • @Maura Szwajcaria jest poza UE. Tu trzeba mieć pozwolenie na pobyt.
  • @Elunia weź mnie nie rozsmieszaj z tą łatwiejszą dostępnością niż teraz. Za moicj czasów licealnych w moim zapyzialym miasteczku pod Nowym Sączem to nie był żaden problem.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.