Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1131416181940

Komentarz

  • Nie mam problemu z tym ze coś jest lub nie z serduszkiem z cZego wszyscy korzystają,moje dzieci tez .Wiadomo ze jak jest z serduszkiem innego nie kupią, sama nieraz w ramach szkoły muzycznej występowałam na tych imprezach i moje dzieci tez jak zespół tańczy ludowy np. Kiedyś tez rzucałam. I nie żałuje tym co nie rzucali bo rozumiem dobrze.Akurat uważam ze sprzęt dobrze ze kupują tylko myśle ze z tych zrzutek mogliby więcej. :-) Tez nie lubię tego wrzasku w tv i kreacji. 
  • Elunia powiedział(a):
     Ja nie dałam grosza Rydzykowi i może sobie jeździć czym chce i pławić w luksusie jaki chce. Na to, że państwo dotuje go milionami nie mam wpływu i też mnie to nie rusza.



    @Elunia, powtarzasz kłamstwa czyli kłamiesz.
    Podziękowali 1MAFJa
  • Jeszcze wcale nie tak dawno zdarzały się przypadki, że dzieci niedoslyszace były diagnozowane jako upośledzone.
     Inaczej tez zupełnie funkcjonują dzieci, które są zaimplementowane jako niemowlaki,  niż duzo starsze.
    Rozumiem, że jeśli kogoś nie dotyczy to osobiście, to nie ma czego doceniać
  • Jak już to można pisac chwała ludziom zaangażowanym w Orkiestrę - co by Owsiak sam zrobił ? nic 
    Przepraszam ale denerwuje mnie gdy nie dostrzega sie ile osob jest zaangażowanych w takie akcje i pomija sie ich gadając tylko o jednej konkretnej osobie (jakby ta odwaliła cała prace) 
    Podziękowali 2Malia Nika76
  • Owsiak dzisiaj przegrał z Pawłowicz. Jakkolwiek nie szanuję tego człowieka, to nie powinno być takich wyroków. Polityk musi być gotowy nawet na prymitywne docinki, a już na pewno na opinie, bo inaczej następuje autocenzura i zanik wolności słowa. Niestety sądy szafują od zawsze takimi wyrokami, co niejeden raz groziło bankructwem pozwanego, np. proces wytyczony przez Bolka.
    Podziękowali 1Malia
  • Zgadzam się z PawelK. Ten wyrok może się nam odbić czkawką.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Malia powiedział(a):
    Zgadzam się z PawelK. Ten wyrok może się nam odbić czkawką.
    Czemu?
  • O to, że zaczątek cenzury pt mowa nienawiści, pod którą można wciągnąć wszystko.
    Owsiak może powiedzieć, że jej mowa jest dla niego jak mowa sowiecka - to opinia, do której każdy ma prawo. 

  • Kwestia PRowa, że Owsiak generalnie skorzysta to jedno. Ale ważniejsze jest co innego, to co napisał PawełK. 
    Nie pamiętam dokłądnie z jakiego powództwa to była sprawa: cywilnego o zniesławienie czy z KK paragraf 212, wsio ryba w sumie. Generalnie chodzi o to, że w żadnej z opcji nie widzę podstawy do skazania owsiaka. Bo nie podał żadnych fałszywych faktów, które by narażały na szwank prof. Pawłowicz czy to jako osoby prywatnej czy jako funkcjonariusza publicznego. Wyraził swoją opinię, chamską bo chamską, w końcu jest chamem, ale opinię. Co innego jakby powiedział jakiś zmyślony fakt, np, że prof Pawłowicz jest alkoholiczką.
    Pamiętacie proces z paragrafu 212 Wanda Nowicka kontra Joanna Najfeld? Właśnie wtedy chodziło o podanie rzekomo fałszywego faktu. Jednak sąd wtedy stanął na wysokości zadania i uniewinnił Najfeld.


    Podziękowali 2PawelK Rogalikowa
  • Zdaje się jednak, że to zabójstwo nie bylo aktem nienawisci wobec Owsiaka i WOŚP,  tylko ewentualnie wobec PO, a tak naprawdę było aktem chorego psychicznie człowieka. Nie wiem, jak Owsiak wywnioskowal, to co wywnioskowal...
  • Wywnioskowal, bo tak CHCIAL wywnioskowac. Moge sie zalozyc, ze teraz spora czesc przeciwnikow obecnej wladzy bedzie starala sie zdyskontowac tragedie  w Gdansku politycznie. Juz sie to zaczyna dziac.

    I jeszcze jedno - wplywy z WOSP przekazywane na sprzet medyczny sa rowne nieco mniej wiecej polowie promila wydatkow budzetu na sluzbe zdrowia - czyli de facto sa bez znaczenia w skali makro. Tak do przemyslenia.
  •  Oburzało mnie jak Owsiak kpił z wyroków sądów, jak nie starał się nawet wyjaśniać rozbieżności finansowych,  nie podoba mi się Woodstock , całkowicie straciłam sympatię tak ten obrońca wcześniaków poparł czarny protest.


    Ale to co się stało jest tak ogromna tragedia , że wszyscy na jakiś czas powinni zamilknąć.
    Tu nie chodzi Owsiaka, chodzi o szacunek do zmarłego i jego rodziny, w drugiej kolejności chodzi o tych wszystkich młodych wolontariuszy którzy radością pomagali wierząc że naprawiają świat,  chodzi Gdańszczan świadków tragedi, potem o tych  ci wszystkich  chorych którzy wierzą że WOŚP przyczynia się do poprawy ich zdrowia , I wiele wiele innych osób typu lekarze którzy walczyli o życie a dopiero na samym końcu o samego Owsiaka. 

    Jeśli on jako szef Wośpu czuje się odpowiedzialny i chce się podać do dymisji to chwała mu za to bo tak powinno być . Jednak wiemy że odpowiedzialność nie spoczywa na nim bo nie możliwe jest żeby jedną  osoba była w stanie dopilnować wszystkich formalności przy tylu imprezach.
    Jeśli chciał się podać do dymisji to oczywiście mógł ale nie  10 mini po ogłoszeniu śmierci prezydenta.
    Bo to jest kolejny raz bicie piany.

    Przy tej całej tragedii Pawłowicz pojechała po bandzie, zamiast zamknąć się to dolała oliwy do ognia i upolityczniła całą tragedię. 




  • @maliwiju pięknie to ujelas, nic dodać nic ująć.
    Podziękowali 1maliwiju
  • Jest podobnie,jak bylo po zabójstwie działacza pisu
    Niestety,dalismy sie w to wszyscy wkręcić. 
    Podziękowali 1Monika73
  • A. był uwiklany w różne układy i interesy
    Nie został zamordowany przez przypadek.


    Podziękowali 3Dorotak Rogalikowa Aniela
  • Jakikolwiek by nie był Adamowicz, a moze właśnie ze wzgledu na to, jaki był, trzeba się modlić za jego duszę. 
  • asiao powiedział(a):
    A. był uwiklany w różne układy i interesy
    Nie został zamordowany przez przypadek.


    Skąd wiesz?
  • Bo polityka na wysokich stanowiskach nie jest uczciwa ? 
  • Kilka osób z polityki zginęło i bynajmniej ich śmierć nie była przez przypadek 
  • Czyli domniemujesz?

    Podziękowali 2Subiektywna madzikg
  • Gdyby to mialo byc zabojstwo polityczne wygladaloby inaczej. Ja sobie mysle ze to psychopata żądny slawy. Mocno zaburzony.
  • maliwiju powiedział(a):
    Czyli domniemujesz?

    Ja tez domniemywam. To była perfekcyjnie zagrana scena, pewnie i celnie wbity nóż, dramatyczny monolog pewny skuteczności swoich działań.
    Dziś od samego rana cały Gdańsk trąbił, że A.nie udało się uratować, czekano tylko na żonę ofiary.

    Panie Boże, okaż miłosiernie  zmarłemu i obdarz rodzinę ukojeniem bólu.
  • Wcale bym się nie zdziwiła jakby się okazało ze to był spektakl zarobkowy zorganizowany przez PO, coś w stylu tych oszołomów pod krzyzem. Gra polityczna żeby PIS zdyskredytować

    Wiadomo skąd się wziął ten nozownik?
    Podziękowali 2ewaklara Aniela
  • A ja po raz pierwszy zgadzam się z Owsiakiem... Po konferencji powiedział  że to dziki kraj .. I ma rację ... W normalnym kraju dawno by siedział, za to, że nie wykonuje wyroków sądu... On ma prawo w dupie .. 
  • J2017 powiedział(a):
    @AB Owsiak jest normalnym człowiekiem, mógł tego nie udźwignąć, w końcu on organizował WOŚP i takie coś na tej imprezie się wydarzyło. Nie dziwię się, że w takim momencie zrezygnował, ma facet wszystkiego dość i tyle.
    Mogę się z Tobą założyć, że wróci szybciej niż myślisz... Kasa misiu, kasa... 
    Podziękowali 1draconessa
  • Czytam co piszą na wykopie... 
    otoz ponoć - nie oglądałam, ale chyba włączę TVP (Polonię) żeby sprawdzić czy zgadza się z wpisami, to w TVP podali ze po zdarzeniu zabawa trwała. 
    Natomiadt jeden  z wykopowiczow, będący ma miejscu całkiem inaczej opisuje sprawę.
    mnie nie było, mogę tylko polegać na uczciwości przekazu tych którzy byli pod scena. 
    Zdaje się ze TVP -po akcji graficznego usuwania serduszek w ub roku z kurtek ludzi występujących w wiadomościach, to chyba nie była pod scena i nie relacjonowała... 
    co by nie było, doszło do mordu na oczach wielu. 
    Stalo się coś, co nie powinno się wydarzyć. 


    Podziękowali 2Stokrotka joanna_1991
  • W takich chwilach dobrze jest sobie zrobić przerwę od serwisów informacyjnych i komentarzy na fb. Z jednej strony komentarze, że to skutek nienawiści sianej przez PiS, z drugiej koszmarne teksty  Pawłowicz. Ten wątek z uśmieszkiem w tytule też teraz trochę nie na miejscu.
    Podziękowali 3ewaklara Stokrotka Monika73
  • Rozumiem, że chodzi o to, że zabawa trwała dalej w innych miejscach. Ale +++
  • Ja slyszalam fragment na tvp info ok 22,dokladnie nie pamietam-byl obraz z Gdanska a w tle rozmowy pewnie z komentatorami/politykami.
    Padło, ze to prawdopodobnie nie nóż tylko bron palna, z którą napadal na banki. I ze jesli to prawda to proszę się zastanowić,jak skandaliczny wyrok dostal. 
  • A jakich konkretnie wyroków sądowych nie respektuje Owsiak?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.