Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1161719212240

Komentarz

  • No to po tej wymianie uprzejmości, podejrzeń i hipotez mozemy wyrazic nadzieję,ze panstwo stanie na wysokosci zadania i udowodni , ze nie jest panstwem teoretycznym i pokaze,jak powinno funkcjonowac panstwo prawa i sprawiedliwosci spolecznej czyli doglebnie wyjasni sprawe
    Czego i sobie i Wam zycze
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Jeszcze raz powtórzę moje zdanie - gdyby były jakieś oszustwa i przekręty  już dawno w obecnych realiach miałby co najmniej zarzuty prokuratorskie. W aktualnym układzie politycznym, na 100 procent. Myślę  że prostu nie ma się do czego doczepic  
  • Albo układ rządzący jest taki że swoich nie ruszamy. I oszukujemy że to nie są swoi. Ktoś w ogóle jakieś zarzuty prokuratorskie usłyszał?  Cokolwiek zostało wyczyszczone i wyjaśnione za obecnej władzy? Bo jeśli jestem w błędzie to proszę mnie wyprostować.  Jedynie płotki jakieś i jakieś słupy. 
  • edytowano styczeń 2019
    Tu muszę uczciwe przyznać że w Polsce w dużej mierze zlikwidowano szkoły dla głuchych. Z racji tego że noworodki są przesiewowo badane i każde dziecko z podejrzeniem wady słuchu jest natychmiast kierowane pod opiekę specjalistów. Dzieci dostają aparaty i w okolicach roku są implantowane co daje im szansę nabycia naturalnie kompetencji językowych. Jak 15 lat temu kończyłam logopedię było w moim mieście kilka szkół dla głuchych , teraz nie ma już tyłu uczniów z takimi potrzebami,  napewno jeden wielki ośrodek przekształcono dla autystyków. Więc tu widać konkretny pozytywny skutek na szeroką skalę .

    Podziękowali 3beatak Nika76 Stokrotka
  • @Małgorzata zgadzam się dla mnie ten pan jest skreślony. Jego poglądy prywatne mi zwisają ale popieranie zabijania dzieci które są w wieku tych które ratują w inkubatorach ofiarowanych fundację, jest jakąś totalną hipokryzją.
    Co z tego wynika że jak matka chce dziecko to jest człowiekiem  a jak nie chce to zlepkiem komórek, tak? 

    Podziękowali 3In Spe argento Rogalikowa
  • Chyba właśnie w 2008 NFZ zaczął refundować. Wcześniej było ciężko i były dość drogie. Na endokrynologii dziecięcej prof. 
    opowiadała że WOŚP kupił dużo tych pomp ale z uwagi na koszty dawali dzieciom poniżej 10 r.z bo powikłania rozwinięte w dzieciństwie są najgorsze. A starsze dzieci prościej nauczyć samokontroli bez pompy. Teraz rzeczywiście wszystkie do 18 r.ż dostają 
    Podziękowali 1Aga85
  • mam tak samo
  • Ale nikt nikogo tu nie zmusza, żeby wyrażał zachwyt WOŚP. To była mowa o grubych przekretach i zdziwienie  że Owsiak  nie dostał zarzutów. Nieważne za co konkretnie, ale wiadomo  , że jakiś paragraf musi się znaleźć. Bo gościu był na czarnym marszu i zarabia na prowadzeniu fundacji. Wręcz kazano się w tym wątku tłumaczyć, co niby dobrego Owsiak, czy jego fundacja  zrobił. Skąd tyle nienawiści? 
  • @ Odrobinka,, Owsiak obecnemu obozoeu władzy jest solą w oku, nie rozumiem twojego wpisu,, że swoich się nie rusza. 
  • Komitet Noblowski przyjął nominację do nagrody dla Owsiaka.
    Podziękowali 1argento
  • Jak ci powiem że mi się twoje buty nie podobają to znaczy że cię nienawidzę!

  • To się jeszcze ustali,  ;) narazie wiemy że cię nienawidzę ;)
    Podziękowali 1palusia
  • Małgorzato ,może rzeczywiście trochę na wyrost napisałam o nienawiści , ale ja w takim podejściu - nie tylko u ciebie ,to zdaje się dominujące podejście na tym forum - wyczuwam jakąś zaciekłość , duży ładunek zaangażowania emocjonalnego o zabarwieniu negatywnym. Mam nadzieję , że się mylę ;)
  • @Monika73, jaka firma mająca nieprawidłowości księgowe, zbierająca pieniądze na taką skalę, mogłaby dalej funkcjonować bez kłopotu? Ja też czytałam wyroki i pamiętam, co było o tej księgowości, typu faktury z takimi samymi numerami. Główna księgowa nie potrafiła nic wyjaśnić dlaczego tak jest. Do tego dostarczano wydruki w róznych systemach księgowych które powodowały, ze nie dało się tego złożyć w całość. Gdzie tu nienawiść? Przecież jak piszesz coś takiego, o tej nienawiści, to jakbyś dosłownie powtarzała to, co chwalące go media opisują (jak nie chwalisz, Owsiaka, to jesteś nienawistny i koniec). Ja piszę o konkretach. Jeśli w księgowości, tak wielkiej fundacji, są takie rzeczy i główna księgowa nic nie wie i nie pamięta, to chyba coś mocno śmierdzi.
    Podziękowali 3Monika73 Rogalikowa Elf77
  • E, bez przesady. Każdy może sam zgłosić nawet swoją własną osobę.
    Podziękowali 1Barbasia
  • "A po-okój dajcie mi" na melodię "Chwała na wysokości "- jak to moj syn niegdyś śpiewał.
  • Już kiedyś Owsiaka nominowali narazie to nic wielkiego.
    Dla mnie nagroda Nobla już dawno straciła na wartości szczególnie gdy Obama dostał pokojową nagrodę prowadząc interwencję zbrojną w Iraku.
  • Taka zadyma w kraju tylko pomoże mu dostać tego Nobla
  • Nobel za zadymę 
    Podziękowali 2draconessa palusia
  • Miała tu być emotka, ale się nie wkleila.w czarnych okularach) 
  • A nazywanie tych, z którymi się nie zgadzamy w dyskusji np lemingami to czym jest ?? chrześcijańska troską ? To akurat nie do ciebie Małgorzato :) 
  • Chyba zadymka  B)
  • Monika73 powiedział(a):
    Małgorzato ,może rzeczywiście trochę na wyrost napisałam o nienawiści , ale ja w takim podejściu - nie tylko u ciebie ,to zdaje się dominujące podejście na tym forum - wyczuwam jakąś zaciekłość , duży ładunek zaangażowania emocjonalnego o zabarwieniu negatywnym. Mam nadzieję , że się mylę ;)
    To ja tez nie wiem,jak to nazwac.
    I tu na forum bylo mnóstwo wpisów, jaki to Owsiak oszust i przekręt. 
    Konkrety?
    Tylko to,co ktos gdzies komus
    Nie wypełnia postanowienia sądu --no to @Elunia sie zlitowala,przeczytala,strescila...i dalej to samo
    Teraz na nowo,ze cholercia-osmiela sie mieszkac nie w lepiance...tez Elunia mowi,zakladaj fundacje
    To potem Malgosia,ze ona juz wtedy wiedziala,ze bedzie robil przekręty i w czarnych marszach występował 
    Owsiakowi dają ludzie,Rydzykowi daje państwo...ile osob korzysta z owocow Owsiaka,ile z Rydzykowych???
    Podziękowali 1Stokrotka
  • O przekretach napisała min. AniaD dość konkretnie.
    Ale tego się nie widzi. 
    Mnie wkurza  że  przy okazji cudzej śmierci robi z siebie ofiarę. 

  • Monika73 powiedział(a):
    Taka zadyma w kraju tylko pomoże mu dostać tego Nobla
    No przepraszam, ale ja tej zadymy nie robię. Robią ją media typu TVN czy GazWyb.
    Podziękowali 2maliwiju Barbasia

  • kociara powiedział(a):

    Owsiakowi dają ludzie,Rydzykowi daje państwo...ile osob korzysta z owocow Owsiaka,ile z Rydzykowych???
    @kociara, nie powtarzaj kłamstw jak papużka. O. Rydzykowi państwo nie daje pieniędzy, tak jak i Tobie nie daje.
    Podziękowali 2Rogalikowa Barbasia
  • Ojciec Rydzyk zagospodarował rzesze starych, często samotnych i schorowanych ludzi, o których społeczeństwo już dawno zapomniało. 
  • Owsiak może żyć z fundacji 
    Rydzyk może żyć ze swojej dzialalnosci
    Nie róbmy podwojnych standardów ;)
  • edytowano styczeń 2019
    Elunia powiedział(a):
    Ja z zasady nie mówię słowa o Rydzyku bo nie daję i nie zamierzam dać ani złotówki. Może ci, co nie dają grosza WOŚP-owi kierowaliby się podobna zasadą? Polecam.
    Można nie dawać Rydzikowi , Dymnej, Błaszczyk, Prześladowanym chrześcijanom, Sybirakom i z tym nikt nie dyskutuje.
    Aby nie dawać na WOŚP trzeba mieć mocne nerwy i spro argumentów  aby odpierać ataki.
    Nie można powiedzieć ,że nie daję bo nie mam zaufania do tego kolesia w czerwonych okularach. No nie można wyobraźcie sobie celebrytę który ma takie stanowisko i mówi o tym otwarcie.
    Natomiast ten sam celebrytki jeśli zadeklaruje że nie daje Rydzykowi to większość będzie go chwalić.
  • @Elunia ale tu na tej stronie napisała konkrety. Nie przekopuje wątka. Mnie w sumie pan Owsiak ani ziębi ani grzeje. Nie daję. Nie wnikam z czego się utrzymuje. Denerwuje mnie promocja Owsiaka po trupie Adamowicza, bo nie on tu jest ofiarą. W sensie nie Owsiak. Ale widać wszystko można wykorzystać do promocji.
    Owsiak ma podwójną moralność i nie lubię go za to. 
    Nie lubię nachalności WOŚPu. Teraz jest trochę jej mniej, ale kiedyś jak nie wrzuciles do puszki to byłeś ten zły.
    Nie lubię histerii i krzykaczy. On od początku wrzeszczal na antenie i nie dało się tego oglądać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.