Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Owsiak przegrał

1141517192040

Komentarz

  • Malgorzata powiedział(a):
    Proszę przestać robić ofiare z Owsiaka.

    Kogo konkretnie prosisz?
  • kociara powiedział(a):
    A jakich konkretnie wyroków sądowych nie respektuje Owsiak?
    Sąd nakazał mu przedstawienie dokumentów finansowych WOŚP, Złotego Melona, Mrówki Całej i innych spółek córek...I jak myślisz przedstawił? 
    Podziękowali 1Aniela
  • Nie miejsce tu na niskie przepychanki ,ale trudno mi się oprzeć wrażeniu ,że to bardzo podobnie jak obecny Minister Sprawiedliwości -sąd nakazał mu (w dwóch instancjach) ujawnić listy poparcia do neo KRS - a on do tej pory nie ujawnił ...
  • I jak zrozumiałam , to Owsiak zrezygnował z prezesury , ale Orkiestra gra nadal. Chyba , że coś błędnie do mnie dotarło .
  • podły manipulant
    wyczuł moment, zeby "odsunąć się" od koryta

    Podziękowali 3argento Rogalikowa Aniela
  • Nawet jeżeli odejdzie, w co wątpię, będzie wyznaczony inny misiu. Nie znikną powiązania z mrówkami i itp. Więc czym się tu podniecać. 
    I nie za bardzo wiem czemu czepiają się Pawlowicz.
    Gość swoimi atakami przyczyniał się do podziałów, a teraz zgrywa Matkę Teresę.
  • Po pierwsze, to nie została zgłoszona impreza masowa, z tego co policja mówiła, a po drugie zawsze były protesty, że za dużo wymaga państwo od Owsiaka względem bezpieczeństwa.
    Podziękowali 2Rogalikowa draconessa
  • Owsiak jak Owsiak ale ta akcja fb "murem za Owsiakiem " ..nawet nie wiem jak skomentować wpisy ludzi na FB
    Co za niebywała wrażliwość w narodzie 
    Czekam aż zrobią zbiórkę na Owsiaka żeby nie rezygnował 
  • O już jest pomysł
    "Moja propozycja jest prosta. JUREK MUSISZ ZORGANIZOWAĆ DODATKOWY FINAŁ DLA PAWŁA ADAMOWICZA I ŚRODKI PRZEKAŻEMY DLA SZPITALA KTÓRY GO RATOWAŁ."
    Podziękowali 1draconessa
  • Znajoma zaprosiła mnie do polubienia grupy "murem za Owsiakiem"
    Nic nie polubiłam a mam wyświetlane wpisy z tej grupy 
    Czemu tak?
  • Trzeba poprostu zmienić ustawę dotyczącą wyposażania placówek medycznych w sprzęt medyczny i wogole nie będzie potrzeby organizowania zbiórek charytatywnych na sprzęt 
    Nie bywałe że od tylu lat tego nie zrobili ...

  • Niechby były zbiórki. Ale sprzęt powinien być nabywany zgodnie z procedurą przetargową. Inaczej mamy do czynienia z sytuacjami, gdzie szpital zostaje uszczęśliwiony sprzętem, którego koszty eksploatacji są wielokrotnie większe niż dla innego sprzętu.

    To tak jak z drukarkami, niektórych nie chciałbym za darmo, ze względu na koszt tonerów.

    Niestety jak szpital odmawiał przyjęcia sprzętu od WOŚP to od razu była afera, że dyrektor do d* i tym szantażem emocjonalnym placówki były zmuszone do brania co dają.


    Podziękowali 3asiao draconessa Gosia5
  • Procedury przetargowe sa tak zapisane żeby robić przekręty 

  • Ale dlaczego was w ogóle tak martwi , czy Owsiak jest , czy nie jest na czele Orkiestry , skoro i tak na niego nie dajecie ?
  • Paprotka powiedział(a):
    W takich chwilach dobrze jest sobie zrobić przerwę od serwisów informacyjnych i komentarzy na fb. Z jednej strony komentarze, że to skutek nienawiści sianej przez PiS, z drugiej koszmarne teksty  Pawłowicz. Ten wątek z uśmieszkiem w tytule też teraz trochę nie na miejscu.
    Też uważam że uśmieszek jest nie na miejscu , choć sama zatytułowałam wątek. Ale zakładałam go jak przegrał w sądzie, wtedy liczyłam że przegrana sprawi że uporządkuje sprawy finansowe fundacji, będzie wszytko czarno na białym i cieszyła się z tego.
    Teraz proszę @Maciek_bs ; jeśli możesz edytuj tytuł i skasuj uśmieszek. Bo to co się dzieje absolutnie nie jest śmieszne.


  • Mnie wogole nie martwi, że zrezygnowal.
    Wszystko mija nawet najdłuższa żmija 
    Podziękowali 1draconessa
  • mader powiedział(a):


    Z Europą sobie poradzimy, ale jak skomentowac te rzesze plujących na własny kraj na jej komendę?????
    :(
    Własnie o to chodziło. Wg mnie to była prowokacja, a ten psychicznie chory człowiek zbyt daleko się posunął i stało się nieszczęście.
    Podziękowali 1In Spe
  • Z tego co wiem , niedawno był zarzut i nawet orzeczenie. Nie dotyczyło to akurat ujawnienia lub nie dokumentów fundacji. A co stoi na przeszkodzie , żeby był zarzut prokuratorski w sytuacji , gdy Prokuratura jest od 3,5 roku kierowana przez Ziobrę ??? Gdyby naprawdę były podstawy ?
    Podziękowali 3Aga85 stephanos Stokrotka
  • Ja daję na Orkiestrę ale nie oceniam ludzi pod tym katem czy dają , czy nie. Ich pieniądze , ich wybór .
  • Malgorzata powiedział(a):
    Serio każdy  chory  psychicznie zna ofiarę z nazwiska ??
    Dość wyraźnie mowi i " ogarnia " sobie mikrofon ??

    Chory psychicznie człowiek niekoniecznie oznacza kogos kto bełkocze od rzeczy... Może to być np osoba z mania prześladowcza. To czy facet był poczytalny ustala specjaliści.
    Podziękowali 2draconessa joanna_1991
  • Pisz do Prokuratury .

    Podziękowali 1Stokrotka
  • Wydaje mi się, że za to mógłby co najwyżej odpowiadać szef gdańskiego sztabu WOŚP.
    Podziękowali 2Subiektywna Stokrotka
  • Jednak jeśli ktoś uważa, że powinien Owsiak osobiście odpowiadać karnie , to ciąży na nim obywatelski obowiązek zawiadomienia Prokuratury właśnie.
  • Tylko, kto powinien zgłosić masową imprezę  miasto, czy Owsiak, on nie organizuje tego w każdym mieście. Na pewno dużo więcej wtedy kosztuje impreza, ale są też inne przepisy dotyczące ochrony.
  • Prezydent już nie odpowie , nie wiem po co ta uwaga ...
  • Małgorzata , a pisząc te płomienne wpisy sprawdziłaś na kim ten obowiązek ciążył ?
  • Jacy specjaliści? Psychiatrzy którzy go badali? Przecież nie pisze o przypadkowych komentujących w necie.
  • Na pewno już nic nie będzie ciążyło na Owsiaku bo opuścił pokład 
  • Ale w dacie finału był na pokładzie.
  • To już chyba tradycja narodowa że ofiary nie żyją ale nikt nie ponosi odpowiedzialności 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.