Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ichthys - znak (na samochodach i innych)

1567810

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2015
    A co ma sobie nalepic kaplan-wedkarz? Jak rzyc?


    BTW,dyskusja dla mnie ciekawa,z checia czytam.
  • edytowano czerwiec 2015
    Pojechałoby się na wczasy Iks Szóstką...

    image

    Tylko nie ma gdzie jechać...

    @OlaOdPawla , dziś Ci tego resoraka nie przywieze, bo drobnych nie mam...
  • Nie ma sensu kupować 911stki bo drogi krótkie, kabrioletu bo za dużo pada albo zimno, Hammerem się nie zaparkuje, brak perspektyw normalnie :)
  • edytowano czerwiec 2015
    ,,wózek świadczy o matce"

    O, to to! Z mężem prowadziłam zażartą dyskusję o tych rybkach i potwierdziło sie, że mało kto traktuje swój pojazd, jako...pojazd. Zdecydowana wiekszość ma stosunek emocjonalny do swojego pojazdu (nie dotyczy komunikacji miejskiej, zapewne...) i uznaje samochód za przedłuzenie... (he,he) swojej osobowosci. Kopniak w kostkę nie wzbudzi takiej agresji, jak kopniak w auto!
    Stereotypy (BMW dla abs-ów, volvo dla prawników, audi-osiedlowych dilerów, honda-szpanerów i gadżeciarzy, a czerwone ferrari... ;) itd. ) maja się nadal dobrze ;)

    Niniejszym zaspokoiłam swoja ciekawośc, co do celów nalepiania czegokolwiek na czymkolwiek.

    :-B
  • edytowano czerwiec 2015
    a stary mercedes ? I VW T4, ciekawe jaką psychoanalizę robi się ich właścicielom
  • edytowano czerwiec 2015
    ,,wózek świadczy o matce" i większość się z nią zgadzała.


    Mi też podobają się wysokie wózki z dużymi kołami, posrebrzanymi szprychami i najlepiej granatowe. Ale jak stwierdziłałam, że to kupę kasy kosztuje, nawet używane( no można by było zaszaleć ale po co?) i trochę się boję kłuć ludzi w oczy, to z kamieniem z serca wzięłam czerwony wózek po dzieciach kuzynki. Może to źle świadczy o nas jako rodzicach, że dziecko nie jest dla nas najważniejsze....
  • Do takiej retro Inglesiny to trzeba mieć od razu cały strój dopasowany perły, kapelutek, no i mieszkanie w kamienicy, albo całą kamienicę. A tam windy niet, i tachać Inglesinę na pięterko już nie fajnie więc Inglesina uległa samoskreśleniu :)
  • A naklejka pandy to jakaś formacja roszczeniowa, bo nie jestem biegła w polityce?
  • Z darów może ten SUV i dlatego naklejają PanDę żeby na snobów nie wyszli?
  • Pandy zezarly ryby =))
  • Daleko mi do romantyzmu :))
    Auto traktuje jako środek transportu, ma przewieźć mnie z punktu A do punktu B, nie rozsypując sie po drodze.
    Ma byc bezpieczne.
    I komfortowe, bo służy mi do tez do pracy, a praca taka ze czasem trzeba wsiąść pojechać spod czeskiej granicy - gdzie mieszkam do np Słupska, zeby pooglądać maszyny, obfocic je, obgadać o cenach i po 30 min droga powrotna na Śląsk.
    Nie wyobrażam sobie gnieść sie w cinkusiu ;)
    Cinkus jest dobry na podjechanie do galeri na zakupy czy innego Lidla.
    Gdyby było mnie stać pewnie zmieniłabym samochód na nowszy, bo jak wiadomo auto sie zużywa, jeździć wiecznie nie będzie.
    Ale mnie nie stać :) póki co
    kredytu na auto brać nie zamierzam, uważam ze w naszym przypadku byłoby to głupota totalna (zreszta ja unikam kredytów i rat ) - ogólnie nie uważam za dobru pomysł brać w ogóle kredyt na auto :)
    Ale wiem, ze czasem i tak trzeba i sa tacy ktorzy tak robią, mnie nic do tego wszak to nie ja pracuje na ich kredyty :)

  • Idę zaraz zrobić risercz naklejek muszę poznać swoje środowisko lepiej, u nas to głównie rdzę zalepiają...
  • wózek świadczy o matce, dlatego nie może być brudny ani obszarpany :D
  • Dobra, dobra, wypiere.
    Od chrupek zasyfiony
  • Koptowie chyba takie robią?
  • edytowano czerwiec 2015
    A co myślicie o dziarach z motywami chrześcijańskimi?


    Nie wiem ja postanowiłam kiedyś , że jak zabronią w Polsce ( bo były takie projekty i dyskusje za czsów SLD noszenia symboli religinych, to wydziaram sobie prowokacyjnie krzyż na ręce.
  • TiE to wypadaloby sie ubierac w koszule z wycieciami w miejscu stosownym. Pan Bog dal nam zdolnosc przezywania intymnosci w sposob bardzo wysublimowany a zarazem fizyczny, wiec co ma do tego ewentualny tatuaz? znak wiary. jedni nosza krzyzyk, lub medalik, inni moga sobie miec tatuaz.
  • Swoje też mam zaliczone ;))
  • W USA ludzie nie mają problemu z manifestowaniem chrześcijaństwa niezależnie czy to katolicy czy protestanci.
  • edytowano czerwiec 2015
    Tak. Zbiorowo to owszem protestują w obronie wartości, symboli itd, ale tak z osobna to nikt się wiarą nie chwali bo,, by wyszedł "na świra, katotaliba, mohera i zacofanego wieśniaka. Ale to na pewno nie jest wina ludzi, tylko wielu lat komunizmu i ośmieszania religii, braku wolności.
  • edytowano czerwiec 2015
    I absolutnie nie przeszkadza mi jako katoliczce, że ktoś jest ateistą, może być bardziej prawym człowiekiem ode mnie jeśli ma w sobie ducha Bożego tylko o tym nie wie, albo coś spowodowało, że wiarę stracił ( mam nadzieję chwilowo). Natomiast przykro mi jest gdy spotykam w swym życiu zawziętych, niekulturalnych i agresywnych antydeistów i zaciekłych wrogów wyznawców Chrystusa.
  • Heh, mnie wykreca na nastolatki (czesto starsze nastolatki) z rozancem w formie bizuterii. Widywalam nie raz Turkow z taka "ozdoba". Dla nich to zgryw, manifestacja, porwanie takiego rozanca ich smieszy. Oczywiscie wiem, ze pewnie nieposwiecony, ale i tak cos mnie bierze, jak widze wyzelowanego Adonisa z rozancem na golem klacie. Albo laske z wielkim dekoltem, w legginsach i czyms baaardzo krociutkim, z fajkiem w lapie. I ten rozaniec na piersiach. Dzisiaj taka widzialam, ewidentnie w drodze na dyskoteke z kolezankami, juz sie niezle ubzdryngolily tanim alkoholem z marketu.
  • O wypowiedź w sprawie SUV-ów poprosiliśmy św. Jakuba, apostoła.

    - Drogi Apostole, co sądzisz na temat bogactwa?

    - A teraz wy, bogacze, zapłaczcie wśród narzekań na utrapienia, jakie was czekają. Bogactwo wasze zbutwiało, szaty wasze stały się żerem dla moli, złoto wasze i srebro zardzewiało, a rdza ich będzie świadectwem przeciw wam i toczyć będzie ciała wasze niby ogień. Zebraliście w dniach ostatecznych skarby. Oto woła zapłata robotników, żniwiarzy pól waszych, którą zatrzymaliście, a krzyk ich doszedł do uszu Pana Zastępów. Żyliście beztrosko na ziemi i wśród dostatków tuczyliście serca wasze w dniu rzezi. Potępiliście i zabili sprawiedliwego: nie stawia wam oporu. (Jk 5, 1-6)
  • Jeżdżę tramwajem. Wsyscy za szybą w samochjodach to paskudni bogacze
  • Akurat nowy tramwaj kosztuje osiem milionów złotych, więc jesteś poza konkurencją :)
  • Trzeba być bogatym człowiekiem, żeby mieć codziennie na bilety.
  • @prowicjuszka miesięcznie wydaje niecałe 6 zeta na bilety.
  • A co powiecie na naklejki gdy rekin zjada rybkę ?


    Solidny SUV czyli Merc, BMW, to kwoty 300tys dla 5 osób.
    Znam ludzi ktorzy zarabiają w dolarach nie wiem ile ale powyżej 10tys
    Dla nich to niewielki wydatek.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.