Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ichthys - znak (na samochodach i innych)

1567911

Komentarz

  • edytowano czerwiec 2015
    A ja kupowałem pieprz mielony na bazarze i wyszedłem na snoba, bo pan zarzucił:
    "Pan to bogaty jest. Pan nic nie mówi, ja wiem ile to kosztuje. Pan to bogaty jest nie tylko w dzieci, ale i w kasę." (byłem z firmowym zestawem 8,6,4,2)
  • Mnie koleżanka do Clifa wyciągała, mówię, że z moim wózkiem to mi tam dzień dobry nie powiedzą i po co mi stres taki, to mi dała wózek swój i mam teraz lepszy, markowszy :) No i pod szkołą podchodzi mama dziecka i mówi "o widzę że co i rusz nowy wózek" ..No wiadomo.. gondola potem spacerówka - taki dobrobyt.. Długo się czaiłam czy go uprać czy wyglądać licho i pokornie, ale jechałam do Wawy to uprałam..
  • Przecież nie masz suva ;)
    @Joanna36 ja też lubię ubrania pewnych firm bo mi odpowiadają materiałowo, i stylistycznie np uwielbiam Rivers Islands. I zupełnie nie o to chodzi że coś ma metkę. Tylko o stawianie metki wyżej niż to co ładne. Albo nie znam marki (bom za cienka) to nie wezmę mmo że mi się podoba bo nie ma metki np Nike albo nnego adidasa.
    Ja miałam na pęczki takch pań. Albo przyszywanie metek do zwykłych dżinsów, też miałam jedną taką znajomą
  • No to jest hardcore, ale mimo wszystko moi sąsiedzi swingersi są bardziej hardcorowi...
  • Mój pan od pieprzu mielonego jakiś mniej wylewny jest.
  • Też snoby w każdym razie.
  • @Odrobinka jedna strona niemiecka tak klasyfikuje moje auto no i w szoku jestem ;)
    Okazuje sie, ze mam wsrod znajomych samych suvarzy :-B
  • Czyli nie starasz się wyróżniać a więc snobem nie jesteś :)
  • nie wiem, nie wiem, zaraz wrogowie się znajdą ;)
  • edytowano czerwiec 2015
    Jest coś złego w byciu snobem ? Bo ja jestem. Nie mam też nic do bogatszych, bo jeśli ktoś zapracował to przecież ma prawo kupić co chce. Rażą mnie tylko nowobagaccy, którzy lubują się w upokarzaniu słabszych czy biedniejszych jakby nie wystarczyło im cieszyć sie swoją świeżą  zamożnościa. Jednocześnie boją sie, żeby ich ktoś przypadkiem nie dogonił.
  • @Malgorzata no pewnie bede kupic musiala, chociaz Odrobinka twierdzi, ze to nie suv, wiec nie wiem, czy sie inwestycja oplaca ;)
  • Wiki: Wyraz "snob" pochodzi od łacińskiego skrótu, który był stosowany w XVIII i XIX wieku na angielskich uniwersytetach dla odróżnienia studentów posiadających tytuł szlachecki od tych, którzy go nie posiadali: S. Nob. = sine nobilitate = bez szlachectwa (sine - bez, nobilitas - szlachectwo). W wyniku dalszej ewolucji terminu dziś za snoba uważa się kogoś, kto naśladuje klasę społeczną wyższą od swojej[1]. To ja tylko na wakacjach mogę snobować tu mnie wszyscy znają.
  • Co do kierowców SUVów, mój mąż dużo jeździ i ma swoje spostrzeżenia....na ten typ, ale nie można generalizować.
  • edytowano czerwiec 2015
    Ale jakbym była przy kasie i miała kupić SUV a to bym nie kupiła , wolę stare Land Rovery.
  • i Jeepy willisy
  • Ale to indyjskie auta a w dodatku Range Rover ich jest SUVem..
  • Ale mi się podoba prawdziwa terenówka a nie taka bryła
  • Land Rover został wykupiony przez Tatę. Ale nie tego od Mamy :)
  • Wiem, dlalego ja bym odkupiła znowu jakiego grata ;) no po prostu taki swoisty snobizm
  • Ewentualnie Jeep Wrangler...
  • rozmarzyłam się....tylko to wszystko strasznie dużo pali
  • Wyguglałam, bardzo fajna! :)
  • A po co własciwie ta rybka jest? Zastąpi prośbę o kapłana w razie wypadku? Uprawnia do parkowania na terenie kościelnym... ;) Świadczy o wyznaniu kierowcy, czy pasażerów ? Lepiej rokuje na rynku wtórnym?

    Bo jak dla mnie to raczej marne świadectwo życia chrzescijańskiego, niezależnie od marki pojazdu....



  • edytowano czerwiec 2015
    mi @Aga obiecała Polskę Walcząca i ciągle jeszcze mam nadzieję że sobie przypomni.
    ;)
  • Agata, żebyś się uśmiała, to nawet znalazłam naklejkę kilka dni temu, przeprowadzkę przeżyła. Napiszesz mi na priva adres, bo ja tej nazwy ulicy z fonetyki nie odtworzę :)>-
  • edytowano czerwiec 2015
    A czy do wszystkiego musi być ideologia? Jeden nakleja gołą babę a inny rybkę.
    -------------------------------------------------------------------
    To zapytam posiadaczy rybki na aucie: dlaczego nalepiliscie rybkę z tyłu auta (a nie goła babę) ?
    Poważnie pytam.
    Chyba, że nikt nie ma..... :(




  • Moj maz tez zauwazyl @Aga B-)
  • edytowano czerwiec 2015
    Tu instrukcja, dla tych , co nie mają jeszcze, a czują potrzebę ujawnienia się :

    image

    ;)

  • mój mąż powiedział że naklejki z rybą to rodzaj ekshibicjonizmu. ale on ostatnio wszędzie ekshibicjonizmu widzi.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.