Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogotowie modlitewne jedno Zdrowaś Mario

1105107109110111

Komentarz

• Proszę znów za mnie o zdrowie. Kaszel mnie dziś znów okropny suchy męczył bardzo. 
  • W intencji Bogu znajomej, ale ważnej. I w intencji wygrania walki duchowej która toczy się w moim życiu. 
  • Bea powiedział(a):
    dostałam dziś maila z zaproszeniem na wtorek na 10.00 na drugi i ostatni etap rekrutacji.
    Z jednej strony bardzo mi zależy bo to b.intratne i dobrze płatne stanowisko...
    z drugiej wisi widmo zamknięcia i młodszych klas i wówczas w czarnej jesteśmy...
    Jak kto może bym umiała przyjąć wynik rozmowy.
    Bóg najlepiej wie, co dla nas dobre..
    Bea powiedział(a):
    dostałam dziś maila z zaproszeniem na wtorek na 10.00 na drugi i ostatni etap rekrutacji.
    Z jednej strony bardzo mi zależy bo to b.intratne i dobrze płatne stanowisko...
    z drugiej wisi widmo zamknięcia i młodszych klas i wówczas w czarnej jesteśmy...
    Jak kto może bym umiała przyjąć wynik rozmowy.
    Bóg najlepiej wie, co dla nas dobre..
    Przypomne się
  • Teraz czekać na decyzję. Nie wiem....
    Mam mieszane uczucia.
    Ale dziękuje Wam za modlitwę. Nie pogardzie jeszcze chwilę. Może gł księgowego natchnie akurat na mnie. Mam być jego zastępcą w jednym z dzialow
  • Znowu pojawiły mi się drobne problemy zdrowotne. O światło Ducha Świętego dla lekarza który będzie mnie diagnozował. 
    Podziękowali 2Milamama mamababcia
  • Dziękuje  <3 jest już znacznie lepiej. Mam nadzieje, że nikt więcej z domowników nie zachoruje. 
    Podziękowali 4mamababcia Polly andora Aga85
  • September powiedział(a):
    Dziękuje  <3 jest już znacznie lepiej. Mam nadzieje, że nikt więcej z domowników nie zachoruje. 
    Super wiadomość. Myślałam o Tobie jak się czujesz.
    Podziękowali 1September
  • Za moją córkę. Chora z gorączką, w pracy covid i oczywiście jest problem z dostaniem się do lekarza.
  • edytowano 28 październik
    Moja mama siostra brat za wyborem.....
    A tu trza żyć......

Brat mi dziecko podrzucił w niedzielę, mówiąc że chce czasu dla siebie......
    Poszedł na manife....
    Opierdzielilam i już nie gadamy....

Siostra mnie próbowała uświadomić, że dzieci trzeba jeszcze wychować a nie tylko rodzić...
    Już nie gadamy ....

Z mama jeszcze gadam....
    ......
    Edit: miało być w wygadaniowym.
  • Czasem się zastanawiam co ludzie mają w głowie rzucając takie komentarze? Lepiej im po tym? Czy czują misję uświadamiania?
    Podziękowali 1aga---p
  • gabriela powiedział(a):
    Czasem się zastanawiam co ludzie mają w głowie rzucając takie komentarze? Lepiej im po tym? Czy czują misję uświadamiania?

Może to forma samousprawiedliwienia? W stylu "sama się za bardzo w życiu nie wysilam, ale za to jestem odpowiedzialna". Nie wiem jak w tym konkretnym przypadku. Taka moja fantazja. Dużo się słyszy (albo ja często słyszę lub raczej czytam), że wielodzietność=brak odpowiedzialności.
    Podziękowali 3Izka nowa aga---p
  • Szkoda że taki elementarny brak szacunku, rozumiem różnicę poglądów ale nie rozumiem braku szacunku 
    Podziękowali 1mamababcia
  • Jedną małą zdrowaśkę za mnie poproszę, nie mam siły funkcjonować, jakieś choróbsko mnie rozłożyło od poniedziałku
  • Eooo eoooo( jedzie pogotowie) ++  :) trzymaj sie @gabriela ; <3
    Podziękowali 1gabriela
  • Rejczel powiedział(a):
    Eooo eoooo( jedzie pogotowie) ++  :) trzymaj sie @gabriela ; <3
    Już mi lepiej <3
    Podziękowali 1aga---p
  • aga---p powiedział(a):
    Moja mama siostra brat za wyborem.....
    A tu trza żyć......

Brat mi dziecko podrzucił w niedzielę, mówiąc że chce czasu dla siebie......
    Poszedł na manife....
    Opierdzielilam i już nie gadamy....

Siostra mnie próbowała uświadomić, że dzieci trzeba jeszcze wychować a nie tylko rodzić...
    Już nie gadamy ....

Z mama jeszcze gadam....
    ......
    Edit: miało być w wygadaniowym.

Ja przy okazji rozmów na wiadome tematy wspominam naszą @monę ...
    Podziękowali 2aga---p Mamuska
  • Poproszę Ave za mnie dziś, by spóźniona kasa wreszcie dotarła. Trochę głodno ;)
    Podziękowali 3antonina Kobieta NC500
  • Bardzo proszę o modlitwę za moją siostrę: ciąża jednokosmowkowa, jeden z chłopców przestał przybierać, za tydzień kolejne usg i decyzja co i jak. W domu niespełna dwulatek o bardzo wrażliwej naturze, nie wiemy jak zareaguje na długą rozłąkę z mamą. Sytuacja mieszkaniowa gorzej niż beznadziejna i ogólnie dół i depresja w domu.. Niby 33 tc, ale Covid, zamknięcie w szpitalu itp są bardzo nieciekawą perspektywą. 
  • Córka ma pozytywny wynik covid. 21 lat zdrowa, poza tym że leczyła anemię wiosną. Na razie ból gardła i gorączka.
  • Proszę o modlitwę za lekarza który będzie mnie diagnozował w środę

Podziękowali 1Katia
  • Cieszyłam się zbyt wcześnie. To 7 dzień choroby i czuje się jak na początku a nawet gorzej bo pojawiła się wysoka gorączka. Boję się...
  • Strasznie boli mnie ząb, od kilku dni jadę na środkach przeciwbólowych... Prosze o jakas małą +. 
    Podziękowali 2olgal NC500
  • Dziś druga córka dołącza do dorosłych! 
    Poproszę dziękczynnie, za jej 18. lat.
  • edytowano 31 październik

September powiedział(a):
    Cieszyłam się zbyt wcześnie. To 7 dzień choroby i czuje się jak na początku a nawet gorzej bo pojawiła się wysoka gorączka. Boję się...

@September  Nie bój się. Tak jest. Ta choroba trwa długo jeśli jest objawowa. Po 1-1,5 tygodnia jest kryzys,ale w większości po 2 tyg. się poprawia.
    Jak masz możliwość gdzieś pożyczyć albo kupić pulsoksymetr to warto mieć i sprawdzać przy dusznościach.
    Podziękowali 2September Elunia
  • Za mnie. W środę idę do szpitala, w czwartek cesarka. Stres już odpalony na całego.
    Do tego jutro rutynowy test na covid przed przyjęciem, boję się, że zarażę się w tej kolejce. Takiej okazji do złapania przez te 8 miesięcy jeszcze nie miałam.
  • @Polly no to w czwartek zobaczysz i utulisz swoje dzieciątko: ) Będę sie modlić o szczęśliwe narodziny!
    Podziękowali 1Polly
  • awia powiedział(a):
    @Polly no to w czwartek zobaczysz i utulisz swoje dzieciątko: ) Będę sie modlić o szczęśliwe narodziny!

Staram się tak właśnie o tym myśleć, w dzień jeszcze jako tako, ale jak się obudzę w nocy, to jakoś optymizm mi nie wychodzi :|
  • Noc jest ciemna i pełna strachów ;) W nocy to spać póki można więcej niż mniej ;) wszystkiego dobrego i będę pamiętac
    Podziękowali 1Polly
  • @Polly tak...na mnie noc i wieczór też tak działa....czytaj wtedy Pismo Sw lub żywoty Świętych. Mi pomagało.
    Podziękowali 1Polly
  • Odmawiam różaniec ;)
    Podziękowali 4In Spe Mle nodobra awia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.