Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

1151618202143

Komentarz

  • @Gregorius, ale to tylko opinia młodego Winnickiego. Czy można prosić o jakiś konkretny materiał w temacie?
  • edytowano grudzień 2015
    @Gregorius

    Na moje oko nastąpiła w Polsce zmiana namiestnika, ze środowiska Michnika na JK i PiS,
    i zachowania na Ukrainie są, być może, warunkiem koniecznym sprawowania tej funkcji.
    Wiązał bym tę zmianę ze, związaną z drugą kadencją, względną niezależnością Obamy i jego antyizraelskim nastawieniem, więc to okienko w nastawieniu USA może być krótkie.
    Patrząc na projekty PiS-u i ich zdecydowanie, jest jednak jakaś szansa, że to namiestnictwo się utrzyma.
  • @Pioszo54 mi to zwisa kto mnie okrada, czy to PiS czy PO, złodziej zawsze jest złodziejem. Zasadnicza sprawa
  • Prowokacja.
  • Po co zatem nawołuja do tworzenia KOPów np. Semka?
  • Semka:
    " Moim zdaniem powinien powstać obywatelski ruch, który byłby odpowiednikiem Komitetu Obrony Demokracji. Trzeba wyraźnie powiedzieć: nie macie monopolu na manifestacje w obronie demokracji, nie będzie tak, że tylko wy będzie decydować o tym, co jest demokracją – mówił w audycji Salon Dziennikarski Floriańska 3 Piotr Semka..."
  • edytowano grudzień 2015
    @Gregorius
    mi to zwisa kto mnie okrada, czy to PiS czy PO, złodziej zawsze jest złodziejem. Zasadnicza sprawa

    Błąd.
    Lepiej, jeśli rządzi lokalny bandzior, to dla własnego interesu będzie dbał, by jego władztwo w miarę dobrze działało.
    (A nie można też wykluczyć, w tym przypadku, motywacji wyższych)
  • Tym celem są przyśpieszone wybory i próba obalenia legalnie wybranego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Powtórka z „Nocnej zmiany” czasu rządu premiera Jana Olszewskiego.
  • Anka, ale kto krzyczal o koniecznosci rozdzielenia funkcji ministra i PK? Przeciez nie pis,ktory zawsze postulowal laczenie. Co do lawnikow,to przeciez np.w prawie amerykanskim sa lawy przysieglych,ktore te ludowosc przesuwaja znacznie dalej. Mnie tam idea udzialu obywateli w egzekwowaniu prawa czy w procesach nie obraza specjalnie. Aktualna opcja prawnikow jako wtajemniczonych kaplanow niezrozumialego obrzedu nie musi byc jedyna .
  • @Pioszo64 błąd. PiS nie jest lokalnym bandziorem tylko usraelskim. Powtarzam: w konflikcie PiS i PO różnią się ich mocodawcy, choć nie tak bardzo, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Jedni i drudzy to masoni.
  • edytowano grudzień 2015
    @Malgorzata koleżanka sobie przypomni kto zalegalizował po dziesięcioleciach pewną lożę.
  • Kaczyński jest masonem????
    _______________

    tak, bo masuje kota
  • Swego czasu było tez głośno o podziękowaniu Kaczyńskiego "za OBIAT"
    To byl chyba nawet wpis do księgi podziekowań
    No ale to Kaczyński to przecież niewypada szargać ni wypominać ;)
  • Nie słyszałam o tym. Za to słyszałam o nadzieji i bulu(by Komorowski). Żenujące żeby ludzie na najwyższych stanowiskach robili rażące błędy ortograficzne. I tacy nie znający podstaw ortografii ojczystego języka uważają się za elity...
  • Dziś minister Szymański, omawiając szczyt Rady Europejskiej w ubiegłym tygodniu, potwierdził, że Polska nie prowadzi ofensywy politycznej na rzecz zmiany decyzji UE w sprawie umieszczania w naszym kraju imigrantów.

    i co na to zwolennicy PiS?
  • Głupoty sama piszesz Elunia. Teraz nagle co 3 osoba ma jakieś dys, a to zwykłe niedouczenie i zaniedbanie. Poza tym rażące błedy ortograficzne w wykonaniu głowy państwa czy innych uważających się za elitę, to nie są "drobne ortografy. Nawet na forum jest osoba, która jak twierdzi jest dysortografem, a pisze poprawnie ortograficznie. Taka ortografia jakie"elity"
  • @ Gregorius przecież to wiadomo, że różnica w podejściu PO i PIS do realizacji rozkazów Merkel jest taka że PO wykonywał wszystko w podskokach, wyskakując przed szereg nawet, a PIs w kraju udaje że będzie realizował np politykę w sprawie uchodzców z "bólem serca". Efekt będzie ten sam. O czym tu mówić i jak czepiać się wyborcó PIS, skoro jest jeszcze masa idiotów popierajacych Nowoczesną czy PO gotowych własną piersią bronić koryta komuchów i złodziei.
  • Apolonia
    Szkoda tylko ze wytyka sie przeciwnikom politycznym nawet błędy orto
    Kaczyński pisał obiat - wpis w księgach gdzieś tam jest
    Pawłowska pisała "wsiąść"
    Tego sie nie wytyka
    W tym przypadku nie pisze sie "jaka ortografia takie elity"
    Ale bul to przy okazji
    Jakie to wybiórcze te błędy i wytykanie ;)
  • edytowano grudzień 2015
    To również marnie świadczy o Kaczyńskim i Pawłowicz ( nie Pawłowskiej), nie twierdzę ,że nie. Tylko to PO i ich wyborcy zawsze uważali się za elitę(młodzi, wykształceni, z wielkich miast) Dlatego LIS skompromitował się wpisem na facebooku zarzucając innym miernotę podczas gdy sam w tym szkalujacym wpisie popełnił błąd ortograficzny... Gdyby nie to nikt by z tego afery nie robił. Już jaśniej nie potrafię wytłumaczyć.
  • I u Pawłowicz chyba nie chodziło o wsiąść tylko wziąść, tak?
  • ale wsiąść jest poprawne:) chyba że o "wziąść" chodzi.
  • U p. Pawłowicz chodziło o "wziąć"
    Tak tłumaczyła :
    [Pisownia oryginalna]"obie formy dozwolone. Mnie w szkole w latach 60-tych ub.wieku uczono tak,jak napisałam: WZIĄŚĆ.I tego będę się trzymała. Wy,dzisiaj wszystko skracacie i stosowanie niechlujnych, często prymitywnych skrótów jest Waszą ,lewactwa cechą ,przejętą zresztą po komunistach psujących język. Np.spoko, zara itp.Pouczacie też innych ,bo nie znacie języka polskiego,a jedynie jego pojedyńcze wersje słownikowe,wymyślane i dołączane póżniej.To ignoranckie czepialstwo,to właśnie styl Waszego zdetronizowanego idola ,kłamczucha J.Kuźniara." - perorowała posłanka PiS.

    Znalezione na natemat.pl
  • Apolonia
    Afera zawsze wychodzi kiedy chce sie dopierdolic przeciwnikom politycznym zapominając ze "nasi" tez swoje za uszami maja ;)
    Było już o szpetnej i grubej Komorowskiej, ale nie daj Boże powiedzieć ze śp. Kaczyńska tez miss świata nie była - olaboga jak mozna
    Teraz wytyka sie "wrogom" błędy
    Dla mnie niezrozumiałe to wszystko, nic nie daje prócz nawalanki i pokazania ze moje jest naj a wasze bleee
  • Hipolit, kto chciał komu dopierdolić?! LIS tym prymitywom z PISu, a wyszło że sam jest debilem. Rozumiesz, czy dalej udajesz, że nie wiesz o co chodzi?
  • Elunia, a LIs "nie umi urzywać edytora". Taki młody, wykształcony z wielkiego miasta a nie umi...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.