Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

1282931333443

Komentarz

  • http://www.dailymotion.com/video/x3o24k1_segregacja-odpadow-wersja-poprawiona-dla-min-srod-bez-gender_fun

    ;)

    Turturek - racja, dlatego nie można ślepo wierzyć żadnym gazetom. A tu obserwuję przesadę w drugą stronę.
  • Czy niechęć do zajmowania się głupotami, jest przesadą w druga stronę?
  • edytowano styczeń 2016
    Chodzi mi raczej o przekonanie że tylko gazeta czy stacja x mówi prawdę.
    A reszta do zmanipulowane lemingi i kłamcy.
  • To chyba widzisz to co chcesz widzieć. Jakoś nie zauważyłam ślepej wiary w jakieś media bez manipulacji.
  • edytowano styczeń 2016
    Zadziwiające jak niektórzy mogą wałkować w nieskończoność nieistotny temat.

    @TecumSeh: //https://www.youtube.com/watch?v=xUjiqxxytdQ, b. ciekawe, warto obejrzeć całość.
  • @Odrobinka no a ja zauważyłam. Może to Ty widzisz tylko to co chcesz widzieć ;)
    @Elf77 chyba nie kumasz, że problemem jest to że minister w ogóle palnął taką głupotę, a nie że niektórzy się nad tym pastwią.
  • @Paprotka, dla Ciebie to problem, że wg Ciebie minister palnął głupotę.
  • edytowano styczeń 2016
    Jak powiedział pewien mądry człowiek "gospodarka głupcze!". To co robi rząd czy politycy w ogóle, ma różny stopień ważności. Opinia o spocie mieści się w kategorii pudelka czyli obyczajówka, najniżej w hierarchii ważności z punktu widzenia państwa. Wolałbym żeby ludzie ekscytowali się sprawami gospodarczymi, bo w końcu każdy zajmuje się budżetem domowym i elementarną wiedzę na ten temat powinien posiadać.

    Do kuriozów naszej rzeczywistości należy brak zainteresowania defraudacją pokaźnych sum z pieniędzy podatników, a fascynacja obyczajówką. Dlatego jest tak jak jest.


    @edit, co do przekonania o nieomylności jednej stacji, to osobiście nigdy nie dawałem powodu aby tak sądzić. Podobnie jak też wielu innych forumowiczów. Zaczynam się zatem zastanawiać zatem czy ta uwaga to nie rodzaj jakiejś samokrytyki :P
    Chyba lepiej nie uogólniać, prawda?
  • A Ty Tecumcech jesteś na to najlepszym przykładem.
  • Jak powiedział pewien mądry człowiek "gospodarka głupcze!".
    ----------------------
    @Turturek, czy chodzi Ci o profesora Leszka Balcerowicza? W 1994 r. hasłem Unii Wolności było: "Po pierwsze gospodarka" :D
  • @Turturek - wiesz, to czy dałeś do tego powód czy nie, to chyba sam nie ocenisz ;) Akurat nie miałam Ciebie na myśli, nawet nie kojarzę teraz wszystkich nicków od tych postów, ale chodzi o namiętne linkowanie do mediów typu Tv Republika, Trwam, RM z przesłaniem że tylko tam prawdę mówią. Takie jest moje wrażenie. Na drugim biegunie są osoby które patrzą na świat przez pryzmat GW i Newsweeka (uprzedzam to nie ja ;) )
    Zgadzam się z Tobą, że miejsce takich niusów jest na pudelkach, tylko czy one powinny cytować ministrów a nie np celebrytów serialowych...
    To tyle na tego spotu, wbrew pozorom nie jest on dla mnie sprawą najwyższej wagi ;)
  • edytowano styczeń 2016
    Hmm media z prawej strony manipulują również. Tylko nieco inaczej niż te lewackie. Poczytaj sobie dyskusje TecumSeha z Maurą w poczekalni. Tam to jest ładnie i przejrzyście jak dla mnie przytoczone. http://www.wielodzietni.org/discussion/comment/1404887/#Comment_1404887
  • Poczekalnia mi się nie otwiera.
    Nie uważam żeby była jakaś szczególna różnica między manipulacjami lewackimi a prawackimi, obie strony naginają prawdę i kłamią do swoich celów.
  • @Aniela, szukaj dalej :P
  • edytowano styczeń 2016
    Chodzi właśnie o cel i o formę. O ile prasa prawicowa nagina fakty to ta lewacka zdarza się często kłamie na temat faktów. Tzn pisze o faktach których nie było.
  • Czy pisanie o Korwinie że jest prorosyjski to jeszcze naginanie faktów czy już kłamstwo?
  • edytowano styczeń 2016
    JKM o Rosji ok
    :)

    propaganda (więc kłamstwa) o JKM nie ok
  • edytowano styczeń 2016
    w czym TecumSeh jesteś lepszy od lewackich propagandzistów ?

    :)
  • Rozumiem, że twierdzenie "kocham Rosję, a im dalej jest ode mnie tym kocham ja bardziej" jest ewidentną oznaka prorosyjskości :D

    Przypomnę jednak jeden drobiazg który trochę umyka. Jednym z podstawowych działań wywiadu rosyjskiego jest tzw. metoda "łap złodzieja". Polega na tak ustawicznym wyszukiwaniu i wskazywaniu agentów rosyjskich, aż wszyscy się tematem znudzą i w tym gąszczu pomówień prawdziwi agenci będą bezpieczni.

    Gratuluję zatem owocnej współpracy z tym wywiadem :P
  • edytowano styczeń 2016
    przecież to nie są poważne oskarżenia, a jedynie ostateczny argument w dyskusjii...
    :))
  • Tecumsech, argumentem dla mnie (ale mogę być wyjątkiem na tym forum) jest niemal każdy Twój post, ukierunkowany w jedną, konkretną stronę. Nie odmawiam Ci przy tym erudycji i umiejętnosci argumentowania, jednocześnie zastanawiając się, kiedy Ty na to wszytko znajdujesz czas.
  • Nie uważam się za "lepszego" bo nie myślę w takich kategoriach:) Ale skoro Ty myślisz, może odpowiedz w czym Ty jesteś od nich lepszy:)

    ależ mówimy o tobie :)

    Jaka ładna KOD-wska deklaracja ci się udała, brawo :)
  • edytowano styczeń 2016
    Tecumseh, ale ja nie przytoczę argumentów, bo musiałabym cytować każdy Twój post. I mnie nie przeszkadza fakt, iż nie ma konkretów. Moje posty to nie rozprawa naukowa lub rozprawka, tylko wyraz własnych, subiektywnych odczuć, które żywię tym bardziej, im więcej Cię czytam.
  • Nie uważam się za "lepszego"
    od lewackich propagandzistów


    i KOD-owskie
    jestem ludzkim śmieciem
    jestem zdrajcą

    :)
  • @TecumSeh napisałeś: "Zgadza się, tylko jedna uwaga. Gdzie i kiedy ja napisałem o JKM jako agencie rosyjskim? Hę?
    Proszę o stosowny przykład:) "

    A gdzie ja napisałem że Tobie gratuluję? :P

  • no pierwsze jest mniej więcej równoważne "jestem (lewackim) propagandzistą) więc dalej "jestem świadomym kłamcą"
    :)
  • edytowano styczeń 2016
    kontekst, kontekst, kontekst !!!
    (i hipokryzja)
    :)
  • edytowano styczeń 2016
    są ?,
    co z tego, kiedy nie przystają do rzeczywistości
    (wew tym, konkretnym, przypadku)

    :)
  • ku przestrodze zacytuję jeszcze (moją ulubioną) stopkę z rebelki:

    Gnębon Puczymorda (troszkie czynny)

    Mam wew plonkownicy zupełnie nikogo wienc jusz wiency nie pisz gupot bo cie widze

  • staram się
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.