Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

1323335373843

Komentarz

  • Aniela, skoro nie przeczytałaś dalej niż pierwsze zdanie pytające z cytowanego komentarza, to nie wiem po co w ogóle odpowiadasz.
  • edytowano luty 2016
    Przeczytałam dalej, ale zacytowałam tylko początek. Twoje pytanie jest z tezą, że PiS ma podwójną moralność i odpowiadam Ci na podstawie własnego doświadczenia, również na szczeblu samorządowym, że podwójną moralność mają działacze PO i PSL (kiedyś mieszkałam w wiejskiej gminie)
  • Mnie chodziło raczej o wymienione przykłady tych podwójnych standardów. Dotyczące polityków i działań partii, a nie Twoje osobiste jednostkowe doświadczenia z działaczami PiSu.
  • Apel, aby bogaci nie brali 500+, jest uzasadniony. Uczy bogatych solidaryzmu społecznego, że warto pomagać własnemu państwu, a przez to innym ludziom.

    Takich osób jest niewiele. Myślę o bogaczach, którzy maja sporo akcji w różnych spółkach. Przy trójce dzieci zarabiają powyżej 20 tys

    Jerzy Urban nie pobiera emerytury z ZUS. Sam zrezygnował. Przynajmniej tak mówi.
  • edytowano luty 2016
    "czego nie mogę powiedzieć o działaczach PO, których znam"

    Ot dajmy na to Pomaska, Ma wielkie parcie na szkło. Typowa karierowiczka. Głosowała w PE przeciwko Polsce. Pewnie myśli że dzięki temu załapie się gdzieś w UE jak Tusk.
    Tu w Gdańsku ludzie ją znają.

    Platformersi kombinują coś z MZKZG i komunikacją miejską. Szczegółów nie znam, ale podejrzewam że zrobią sporo miejsca dla spadochroniarzy z ul. Wiejskiej.
  • a nie Twoje osobiste jednostkowe doświadczenia z działaczami PiSu.
    --------------
    A nie interesują Cię moje osobiste przykre obserwacje na temat działaczy PO i PSL? Byłoby o czym pisać, o ich krętactwach i oszustwach tylko na terenie gmin, w których mieszkałam/mieszkam.
  • edytowano luty 2016
    W Gdańsku GPEC liberałowie z PO sprzedali gminie niemieckiej Lipsk.
    To się nazywa wzorcowa prywatyzacja !!!

    http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/GPEC-Prezydent-podpisal-n7415.html
    http://wybrzeze24.pl/aktualnosci/cien-sluzb-nad-prywatyzacja-gpec-u
  • Aniela, mnie w tym momencie bardziej interesuje ekipa rządząca ;)
  • Adamowicz nadal rządzi w Gdańsku.
  • Niestety lemingi popierające PO są głusi na argumenty.
  • @zbyszek, ale bogaci, płaca ogromne podatni i tez bezpośrednie i pośrednie (nawet jak są na19 proc), nie korzystają z publ służby zdrowia, szkolnictwa itp. Utrzymują panstwo bez niegrania kasy na dziecko....Dlaczego taka bogata matka wielodzietna, nie ma mieć satysfakcji ze została zauważona? Niech sami zdecydują na co przeznacza the pieniàdze, na pewno je lepiej wydadzą niż państwo.
    I tu widać, ze dla osob powyżej pewnego dochody, lepiej by było wprowadzenie konkretnych ulg w związku z urodzeniem kolejnego dziecka.
  • Aniela, mnie w tym momencie bardziej interesuje ekipa rządząca
    --------------
    @Paprotka, Ciebie przede wszystkim interesuje propaganda szeptana o rządzie, który rządzi zaledwie 3 miesiące. Najpierw trzeba rozliczyć ekipy, które rządziły 25 lat i doprowadziły do ruiny polskiej gospodarki.
  • Wśród tych ekip był uwielbiany przez Ciebie PIS, Anielo.
  • edytowano luty 2016
    Mówisz o tym 1,5 roku ? Kiedy to wszystkie wskaźniki gospodarcze rosły w górę

    Może jakieś konkrety?
  • O tym też. Za parę rzeczy chętnie bym rozliczyła, np. za Leppera i Giertycha w rządzie, nie wspominając o Marcinkiewiczu.
  • PIS się krystalizował przez 8 lat przeßladowań.
  • I teraz stoi przed nami cudownie czysty i skrystalizowany.
  • Jak również dziewiczy i niepokalany, pełen cnót wszelkich, wad wszystkich pozbawion.
  • "Kaczyński jest gupi" wydrukuj i powieś nad łóżkiem
  • Tego nie powiedziałam, ale skoro tak myślisz, to sam sobie powieś.
  • @Aniela - komunistyczna przeszłość Piotrowicza to propaganda szeptana? Kania też?
    Piszesz jak wyjątkowo zindoktrynowany leming.
  • Chociaż złodziej jest złodziejem, jest różnica czy okrada innych złodziei czy społeczeństwo. Nasz instynkt samozachowawczy podpowiada nam, że w pierwszej chwili należy działać we własnym interesie, potem w interesie naszego środowiska, a potem reszty. Dlatego przewały godzące w interesy innych tuzów z branży będą wybaczane społecznie szybciej niż te godzące w bezpośrednio w szarego Kowalskiego.
  • Wśród tych ekip był uwielbiany przez Ciebie PIS, Anielo.
    ----------
    @beatak, sprostuję: PiS nie jest przedmiotem mojego uwielbienia.

    Od tzw. transformacji minęło 27 lat, PiS rządził 2 lata, a lewactwo (w tym także nominalnie AWS, a realnie UW) pozostałe 25 lat. PiSu nie było przez te 25 lat, jasne?
  • A ja na podstawie Twoich wpisów wyczuwam, że jest.
  • @Aniela - komunistyczna przeszłość Piotrowicza to propaganda szeptana? Kania też?
    Piszesz jak wyjątkowo zindoktrynowany leming.

    -------------------
    @Paprotka
    Propaganda szeptana dotyczy podwójnej moralności w PiS. Ktoś szepnął, a Ty powtarzasz.
  • O tym też. Za parę rzeczy chętnie bym rozliczyła, np. za Leppera i Giertycha w rządzie, nie wspominając o Marcinkiewiczu.
    --------------
    @beatak, z czego byś chciała rozliczać Leppera, Giertycha czy Marcinkiewicza? :D
  • @Aniela, no niestety wiele świecących przykładem ojców wielodzietnych (oczywiście jest KR, MM) czy matek nie znajdziesz. Za to masz prezesa TVP, czy wiceministra infrastruktury (to sytuacja świadcząca o totalnej hipokryzji!)
  • @Anka, mogłabyś szerzej opisać mi tę hipokryzję, bo nie wiem o co chodzi. Czy oni już coś ukradli? Albo może ułożyli takie prawo, aby Polaków puścić z torbami czy cos tam jeszcze?
  • edytowano luty 2016
    Kurski np. żonę chciał puścić z torbami przy okazji rozwodu. Twierdził, że przez lata pracy w Parlamencie Europejskim niczego się nie dorobił i dopiero po doniesieniach prasowych na ten temat zmienił zdanie. Ale rozumiem, że żonę można?
  • Nie wierzę :)) Naprawdę Aniela, to już proplatformowe lemingi mają jakieś argumenty, a Ty - totalne wyparcie.
    Tak, promowanie Piotrowicza przy jednoczesnym nawoływaniu do dekomunizacji to wcale nie jest żadna podwójna moralność i schiza, no skąd.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.