Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

blondynka pyta o TK

1333436383943

Komentarz

  • Ej, no ale Piotrowicz rozwalał system od środka, wszedł odważnie do jaskini lwa i przecież mówił, ze nikomu krzywdy nie zrobił.
    Jak mówi, znaczy trzeba wierzyć
  • Prikaz jedynego słusznego Radia?
  • Paprotka, naprawdę jeszcze tego nie zrozumiałaś?
  • Trochę się pogubiłem która z Pań jest za czym.
    Lemingi nie mają argumentów. Czytając ten wątek padają tylko srgumenty któtych powinienem się domyśleć
    - jedynie słuszne radio
    - Kaczyński- tak dlaLemingów tojest argument
    - zagrożenie demokracji
    - maibach ks. Rydzyka
    To są argumenty emocjonalne żaden Leming nie jest w stanie tego ufowodnić
  • edytowano luty 2016
    Właśnie teraz w jedynie słusznym radio møwią o różnicy w jakości rządów PO a PiS. Chodzi o gospodarkę walą konkretami i liczbami.
    Lemingów jednak nic nie przekona

    Petru politycznie uczeń Balcerowicza dla Lemingów to nowa jakość
  • Jak na razie to ja próbowałam od Anieli wyciągnąć odniesienie się do opisanej, hmm, rozbieżności działań i deklaracji PiSu. Jej argumenty sprowadziły się do zupelnego wyparcia ("szeptana propaganda, przeciwnicy wmawiają") albo odwracania uwagi (opowieści o lokalnych działaczach PO). Reakcje wypisz wymaluj lemingowe. Dlatego zastanawiam się czy to wpływ radia do którego uwielbienia Aniela nie kryje, ale to w sumie bez znaczenia.
    A jeśli chodzi o maybacha, to mnie cudze samochody nie interesują :P Ktoś tu o tym pisał w ogóle? Może przeoczyłam.
  • @paprotka Meibach ks. Rydzyka jest świetnym probierzem jak słuchacze mediów mętnego nurtu ulegają propagandzie. Do dzisiaj wielu wierzy że ks Rydzyk ma ten samochód. Twój wpis "że nie obchodzą mnie cudze samochody" świadczy że nadal wierzysz, że ks Rydzyk ma ten samochód.

    Przez 10 lat nikt go nie sfotografował. A przypomnę że TVN dzień i noc stał z kamerą pod bramą siedziby radia. Nie ma na jego temat żadnej informacji w Internecie.

    Na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że ks Rydzyk miał kiedykolwiek ten samochód ?!!!

    Każdego Leminga można na tym złapać.
  • Najśmieszniejsze z tego jest to, że kiedyś sławny Stefan od owadów wylewał swoje pomyje na PiS bo na listach PiS był Giertych. W ostatnich wyborach był na liście PO :))
  • edytowano luty 2016
    zbyszek, nie, to świadczy o tym że żaden maybach nie jest dla mnie argumentem w tej dyskusji. Ani prawdziwy ani zmyślony ;) I nie wiem po co w ogóle o tym wspominasz.
    Ale skoro już wspomniałeś, to zobacz gdzie pojawiło się sprostowanie :D
    http://wyborcza.pl/56,75402,14554485,jezdzi-maybachem,,1.html
  • edytowano luty 2016
    Jeśli ktoś nie słucha jedynie słusznego radia, a tylko media mętnego nurtu to nie jest w stanie porównać tego co jedni i drudzy mówią.
    W teorii podejmowania decyzji :

    "Decyzja jest sumą informacji którą zgromadziliśmy w określonym czasie."

    Jak można w takim przypadku podejmować właściwe decyzje wyborcze ?
  • edytowano luty 2016
    To wiesz Ty, ale wielu na tym forum tego nie wie. Ten fałsz odbija się czkawką u wielu ludzi.
  • no i to są właśnie Lemingi,
    To jest jak z wchodzeniem na plażę. Stoi słup z informacją, ale nie chcemy czytać, żeby się nie dowiedzieć, że na tę plażę nie wolno wchodzić.
  • Właśnie czytam na onet.pl o "imperium" Rydzyka

    Geotermie ks. Rydzykowi zrobili profesorowie z krakowskej politechniki. Których wzięła cholera na wieść, że gmina sprzedała zakopiańską geotermię prywatnej osobie. Wiem też, że żądali w umowie likwidacji innych źródeł ciepła !
    Czemu to zawsze musi być platforma ?

    Szkołę ks. Rydzyka sfinansował, nieżyjący już emigrant z Urugwaju, nie pamiętam jak się nazywał. Opluty przez GW, a jakże.

    Radio i telewizję finansujemy MY oglądacze i słuchacze.

    Wielki mi imperium. Jestem wdzięczny ks Rydzykowi za ten trud i informowane ludzi o tym jak jest.
  • edytowano luty 2016
    Jak na razie to ja próbowałam od Anieli wyciągnąć odniesienie się do opisanej, hmm, rozbieżności działań i deklaracji PiSu. Jej argumenty sprowadziły się do zupelnego wyparcia ("szeptana propaganda, przeciwnicy wmawiają") albo odwracania uwagi (opowieści o lokalnych działaczach PO). Reakcje wypisz wymaluj lemingowe. Dlatego zastanawiam się czy to wpływ radia do którego uwielbienia Aniela nie kryje, ale to w sumie bez znaczenia.
    A jeśli chodzi o maybacha, to mnie cudze samochody nie interesują Ktoś tu o tym pisał w ogóle? Może przeoczyłam.

    --------------
    @Paprotka
    Plotkami obyczajowymi i pogłoskami nie interesuję się. Wręcz brzydzę się nimi. Zatem nic ode mnie nie wyciągniesz, bo ja po prostu, jak pisałam wcześniej zwyczajnie nie wiem o co chodzi w tych pogłoskach, ploteczkach, które cytujesz. (RM nie dostarcza takich wiadomości, bo to medium na poziomie - stąd moja niewiedza)
  • Ni i to jest właśnie komiczne, że piszesz o ploteczkach i pogłoskach. Jakich niby??? Nie wiem, Piotrowicz na stanowisku to wg Ciebie ploteczka? Czy jego przeszłość to też takie pogłoski niezweryfikowane? Proces Kani to ploteczki?
    Gdybym nie przeczytała więcej Twoich postów w podobnym stylu gdy ktoś inny krytykował PiS albo RM, to bym pomyślała że za przeproszeniem głupa rżniesz.
  • @beatak
    Eureka, Ty nie lubisz RM, bo tam nie ma sensacji i plotek.
  • edytowano luty 2016
    Ni i to jest właśnie komiczne, że piszesz o ploteczkach i pogłoskach. Jakich niby??? Nie wiem, Piotrowicz na stanowisku to wg Ciebie ploteczka? Czy jego przeszłość to też takie pogłoski niezweryfikowane? Proces Kani to ploteczki?
    ---------
    @Paprotka
    Przecież chciałas coś ode mnie wyciągnąć odnośnie podwójnej moralności PiSu w sprawie Kani (tej sprawy podwójnych standardów nie znam, nie muszę się wszystkimi sensacjami, niezawsze wiarygodnymi, interesować), a nie odnośnie Piotrowicza.

    Piotrowicza cenię sobie, że sprawę TK w sposób jasny potrafił wytłumaczyć takim przygłupom jak ja. A to, że był w PZPR, trudno, miliony były, ale to nie znaczy, że teraz działają na szkodę Polski tak jak np. działa Tusk i Schetyna, którzy w PZPR nie byli.
  • Kurczę, Anielka, właśnie mnie rozszyfrowałaś, dowiedziałam się, czemu nie trawię RM.
  • Czyli skłoniłam Cię do refleksji :D
  • Oczywiście, Anielciu. Ty zawsze skłaniasz do refleksji - dokąd zmierza ten świat?
  • No to Aniela czytaj uważnie, komentarz który zacytowałam i do którego się odniosłaś dotyczy i Piotrowicza i Kani.
  • Paprotko, w RM nie mówili nic o czytaniu ze zrozumieniem, więc....
  • ...z tego wniosek, że RM nie jest dla inteligętów typu beatak.
  • Teraz można posłuchać o polityce surowcowej państwa, oczywiście w RM na żywo. Gościem jest Orion-Jędrysek, naczelny geolog.
  • Zdecydowanie nie jest, droga Anielciu, oj nie.Jest za to dla inteligentów typu nasza Anielcia.
  • Prof. Jędrysek w I części audycji mówił:
    W warunkach polskich, można powiedzieć, 90 proc. surowców to mogą być surowce lokalnego pochodzenia. Nasza stabilność gospodarcza mogłaby być bardzo mocno oparta o surowce. To oznacza, że moglibyśmy mieć bardzo dobrze planowany wzrost gospodarczy. I może przybywać miejsc pracy




  • @Aniela Piotrowicz tym się rożni od wielu szeregowych PZPRowców, iż to on wydawał wyroki zgodnie z linią partii przeciwko polskim patriotom. Takiego kiedyś AK by rozstrzelało bez dyskusji. Ale widzę, że popieranie skurwiela mającego krew niewinnych na rękach to teraz w modzie i jeszcze bezczelnie się zwie patriotyzmem.

  • Gregorius, ale w RM tak o Piotrowiczu nie mówią, więc Aniela wie swoje...
  • Ale wiesz, Gregorius, dzieki za to, co napisałeś, właściwie to ubrałeś w słowa to, co mi chodziło po głowie, ale nie umiałam zwerbalizować o tym Piotrowiczu.
  • bo RM uprawia tę samą politykę informacyjną co GW: jeżeli fakty są przeciwko nam, tym gorzej dla faktów. Więc przemilczmy to co nie wygodne, aby nie powodować dysonansu poznawczego u odbiorcy. Ta iście Goebelsowska metoda z piekła rodem funkcjonuje świetnie zarówno u O. Rydzyka jak i u Michnika. W tym się absolutnie nie różnią.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.