Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co oznacza posłuszeństwo żony wobec męża?

15678911»

Komentarz

  • Milej zabawy, nie uduscie sie tylko tym sznurem  :D
  • Dobrze @Paprotka, zdradzę sekret: mężowie dyscyplinują żony w ten sposób, że jak ona nie słucha, to zero seksu do czasu, aż kobieta zmięknie i zacznie być posłuszna.
    Podziękowali 2Skatarzyna Hope
  • edytowano marca 2017
    nie, dłużej seksu nie ma.

    kompensuje i gruba!
    Podziękowali 1Karolinka
  • Żartujecie sobie a ja też jestem ciekawa ;)
  • niech nie-po-słuszne się wypowiedzą!

    ja jestem posłuszna, wszystko mam :D
  • @Elunia, tak publicznie się przyznajesz do bicia mężą?
    a czym?
  • mezowie czest dyscyplinują zony odcinając je od finansów.
    Podziękowali 1Nika76
  • A Tola wiedziala, ze to bylo spotkanie przywodcow partii rzadzacych , a nie premierow rzadow? To niech teraz Tola zastanowi sie nad roznica... a nie powiela sokizburaka i inne szmaty...
  • Owszem, czasem mi sie wyswietlaja takie szmaty na facebooku - wsrod co poniektorych, bylych juz, znajomych byli fani tego smiecia. Poza tym - dobrze jest wiedziec, co mowi przeciwnik. Natomiast spotkanie Kaczynski - May bylo spotkaniem szefow partii rzadzacych - nie zas spotkaniem rzadowym.  A ze spotkal sie z przedstawicielami Polonii w Uk - to co w tym dziwnego? Tusk tez sie spotykal i przedstawiciele opozycji takoz.
    Podziękowali 1Katia
  • Jasne bo to konieczność wprost żeby szef partii rządzącej był premierem. Może po prostu nie każdy szef partii chce być premierem. I nie każdy się do tego nadaje. A Szydło nadaje się znakomicie moim zdaniem. Sprawia wrażenie że wie czego chce.
    Podziękowali 1draconessa
  • A to tez mnie zadziwia. Ludzie lykaja wszystko, co im podane - jak kaczki - wylaczajac myslenie.:)
    Podziękowali 1Karolinka
  • Szydło nadaje sie znakomicie?? Znakomicie wypadła we Włoszech, faktycznie. Tak wiosennie :D
  • O co chodzi z tym kolorem? Mieszkam we Wloszech i to jest jedna wielka sciema. Zolty jest pantonem tego sezonu i co ciekawe wlosi, ktorzy ogolnie preferuja ciemne kolory, zaczeli sie ubierac na zolto (czeste przyklady z pracy i z ulicy). Ludzie, naprawde wierzycie e pudelka?! (tak, wiem, ze to z pudelka poniewaz szukajac tego argumentu byla to jedna z 3-4 stron tego pokroju, ktore jako jedyne wspomialy o tej sciemie) Zenada.
  • Nie czytam pudelka, wiec nie wiem, co masz na myśli. Natomiast widze różnice miedzy strojem "ludzi na ulicy", a premier rzadu na oficjalnym spotkaniu. 
    Podziękowali 1beatak
  • Bo oficjalnie nie mozna na zolto? Dziwne, ze ani krolowa Elzbieta ani Michelle Obama (miedzy wieloma innymi) sie do tego nie stosuja i nikt sie nie gorszy:
    http://fashionbombdaily.com/first-lady-michelle-obama-wears-yellow-naeem-khan-floral-embroidered-dress-welcome-singapore-prime-minister-lee-hsien-loong-white-house/
    Podziękowali 3draconessa Joannna Katia
  • krolowa Elzbieta czesto nosi jaskrawe kolory, takze przy okazjach oficjalnych. Czepianie sie zoltego ubioru pani Szydlo uwazam za idiotyczne. Zolty jest absolutnie kolorem sezonu, a kroj ubrania byl na tyle konserwatywny, ze nie ma sie czego czepiac. 
  • A to musi byc oficjalny sped? Jest jakis prikaz? Szefowie partii moga sie spotkac , kiedy chca, jesli wyraza taka wole - nawet, jesli to spotkanie dwustronne :D
  • No nie bylo, ale co z tego? Jeszcze raz pytam - bez oficjalnego spedu, dwustronnie nie wolno? Musi byc jak w Zwiazku Radzieckim - albo wszyscy, albo nikt?
  • Gorzej, to jak zlobek... albo magiel. :)
  • Ja moge odwrotnie
  • tzn być posłusznym żonie?
  • pewnie

    Paprotka powiedział(a):
    tzn być posłusznym żonie?

  • No dzieki :) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.