Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna modlitwa za Alfiego Evansa

2456725

Komentarz


  • "4:53 czasu polskiego

    Siedem godzin samodzielnego oddychania. Alfie się nie poddaje. Tego nie przewidzieli jego oprawcy.

    Rodzina prosi o niezaprzestawanie modlitwy."https://www.instagram.com/p/Bh7-XY-Dmcm/

    https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/?hc_ref=ARQb90qBXILjxCl-9-QCcgv_a6HKWENz_be7Nas_Km3aATab0Opju-acdKSZZ0AFxvs&fref=nf

    "AKTUALIZACJA 3:25 czasu polskiego

    Rodzina #AlfieEvans dementuje plotkę, jakoby szpital miał zamiar przywrócić opiekę nad chłopcem po upływie 5h samodzielnego oddychania.

    Chłopiec żyje i oddycha sam od ponad 5 godzin. Pracownicy szpitala i policja nie pozwalają używać dostępnego w sali szpitalnej tlenu, pomimo, że wyrok sądu mówi tylko o odłączeniu wentylatora (i zakłada, że to zabije dziecko natychmiast), nie wspomina natomiast o dostępie do tlenu czy innych form pomocy medycznej."

    Podziękowali 2maliwiju Klarcia
  • Nie ufać lekarzom, to nie jest dobre rozwiązanie, jest wielu oddanych sprawie, nie ufać bezgranicznie i bezrefleksyjnie
  • "Godz. 7:50 polskiego czasu

    Alfie jest odłączony od aparatury wspomagającej oddychanie już ponad 9 godzin. Żyje, oddycha z trudem, ale stabilnie i samodzielnie, nie jest odwodniony.

    Oczekujemy na oświadczenie "szpitala", które ma się pojawić ok. godz. 8 czasu polskiego.

    Prosimy nie ustawać w modlitwie."

    Podziękowali 1maliwiju
  • "Godz. 8:05 polskiego czasu

    Tata Alfiego w porannej konferencji prasowej przed szpitalem mówi, że chłopczyk oddycha sam od ponad 9 godzin i obecnie dostaje już tlen, ale będzie potrzebował wsparcia oddychania w najbliższych godzinach.

    "Lekarze są oszołomieni", że Alfie żyje, mówi Tata chłopca."

    Czy ktoś tu mówił, że cudu nie będzie? Myślę, że nawet godzina życia tego chłopca bez aparatury medycznej to  znak od Pana przypominający V przykazanie

  • W latach trzydziestych faszyzm bym nazywany faszyzmem. Teraz lewacy są sprytni, faszyzm jest schowany za pijarem. 

    Panstwo nie ma prawa decydować za rodziców co mają robić, a w szczególności nie ma prawa dobijać dziecka trucizną. 

    Podziękowali 5MAFJa Lome Aga85 Rejczel Klarcia
  • Alfie jest teraz obywatelem Włoch, więc może także dlatego od wczoraj wieczorem przychodzi mi na myśl dwóch wstawienników, św Ojciec Pio i lekarz św Giuseppe Moscati, no i 2 "naszych" bł. ks Jerzy Popiełuszko i sł.B. kard. S. Wyszyński

    A tak swoją drogą, czyż nie okrutnie brzmi wpis "zezwolono na tlen i wodę"?
  • Straszne i Okrutne.
    Nie mogę o tym spokojnie czytac.
    To jest oswajanie ludzi z "humanitarnym" odbieraniem życia. 
    Pozbawienie rodziców praw do podejmowania decyzji o własny dziecku. W głowie mi się nie miesci.
  • +++
    św. Jerzy, wstawiaj się za Alfim!
    Podziękowali 1madzikg
  • Jakie to bezduszne, nieludzkie, okropne... Umierającemu dziecku zezwolono na tlen i wodę..... 

    Panie Boże miej ich w swojej opiece+
    Podziękowali 1Klarcia
  • Elinia napisała "Przeliczanie życia na kasę, a tyle pieniędzy ładuje się w zabijanie(wojny i zbrojenia). Kupa kasy idzie też w bezsensowne terapie, szczepienia i procedury.Można też było odmówić finansowania, a nie upierać się przy zamordowaniu dziecka. " Racja, sęk w tym, że tu niestety nie tylko o kasę raczej chodzi - watykański szpital Dzieciątka Jezus, do którego póki co nie chcą go "wypuścić" zadeklarował darmowe leczenie chłopca, angielski szpital także nie miał ponosić kosztów transportu medycznego
  • A czytał ktoś komentarze na gw? 
    Bo właśnie byłam i jakbym weszła do innego swiata.
    Np. "po co potrzymać życie dzieciaka który powinien dawno umrzec"
    Albo: "rodzice są zbyt emivjonalni.dziecko odłączyć i dać mu godnie umrzec" 


    Podziękowali 1Klarcia
  • I jeszcze ze rodzice to egoiści że pozwalają żyć dziecku pod aparatura 
     :| 
  • Cywilizacja śmierci... Nie mogę zrozumieć,że rodzice nic nie mogą... O jakiej wolności mówi się na świecie, do zabijania?
    Podziękowali 4MAFJa Rejczel mamaw Klarcia
  • Odszczekuję
    Z dostępnych materiałów zrozumiałam, ze dziecko jest absolutnie w stanie wegetatywnym, nie ma żadnych odruchów i  wszystko robi za niego maszyna. 

    To jest nieludzkie i chore.

    (natomiast moje wcześniejsze wpisy dot terapii uporczywej nie były tylko w odniesieniu do tej konkretnej sytuacji-jako wątek poboczny)


  • Mnie zaczynają krążyc po głowie,  teorie spiskowe,  czy to zamiesznie i nacisk na uśmiercenie dziecka to nie tuszowanie błędów w leczeniu.... 
    ++++
  • Elunia możesz streścić ten reportaż?
  •  

    Modlitwa potrzebna TERAZ.

    Na godz. 15:30 lokalnego czasu (16:30 w Polsce) zaplanowane zostało kolejne posiedzenie sądu, pod przewodnictwem tego samego sędziego, który uporczywie dąży do zabicia Alfiego.

    (rozwiniemy za chwilę w tym samym poście, proszę odświeżyć za jakiś czas)

    #AlfieEvans
    #ReleaseAlfieEvans
    Podziękowali 1jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.