Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna modlitwa za Alfiego Evansa

1356725

Komentarz

  • 18:25 polskiego czasu

    Doniesienia z posiedzenia sądu: sąd nadal nie zgadza się na transport Alfiego na leczenie do Włoch. Rozważa pozwolenie na przemieszczenie Alfiego do jego domu (z tego co rozumiemy - podtrzymując wyrok śmierci).

    To nie jest jeszcze oficjalny wyrok.

    Artykuł w języku polskim o nielegalnym handlu organami i tkankami w brytyjskich szpitalach, w tym Alder Hey: http://www.bibula.com/?p=69857

    #AlfieEvans
    #SaveAlfieEvans
    #FreeAlfieEvans
    #ReleaseAlfieEvans
    #AlfiesArmy

    O CO CHODZI? WPROWADZENIE DLA NIEZORIENTOWANYCH
    Podziękowali 1Klarcia

  • "Alfie nie jest odżywiany ani leczony już niemal całą dobę.

    Sędzia orzeka: nie wolno zawieźć Alfiego do Włoch na leczenie.

    Sędzia nazywa ten wyrok "ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca".

    Cóż za wyrafinowany cynizm

    +++

    Podziękowali 1Klarcia
  • Może za daleko myśle, ale ci brytyjscy pseudo lekarze muszą coś ukrywać skoro nie chcą go wypuścić z kraju. Jeszcze by watykańscy lekarze odkryli niewygodną prawdę i byłby koniec czyjejś kariery medycznej i wielkiego biznesu. Nie tracę nadziei +++
  • Z tego co widzę to jest klasyczny cover up, o kilku takich przypadkach czytałam.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tez tak uważam.  Albo kest doskonałym materiałem do jakis badan eksperymentów.... 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Malia powiedział(a):
    Z tego co widzę to jest klasyczny cover up, o kilku takich przypadkach czytałam.
    Co to znaczy? 
  • M_Monia powiedział(a):
    Domi weźmiesz na ukryta ten wątek, coś bym chciała napisać 
    Może Ty założysz na ukrytej np. "Alfi?" Nie wiem jak tu te wątki działają, bo sama prawie nie czytam tamtejszych
  • I ostatni wpis WC:
    "Szanowni Państwo,
    tego sędziego nie należy przeklinać, bo klątwy zawsze odbijają się też na nadawcy. Kto rzuca klątwy szkodzi też samemu sobie.
    Jego należy skazać za zbrodnię sądową, podobnie jak próbowaliśmy skazywać podobnych do niego morderców pracujących w Polsce po wojnie. Tamto nie wyszło, teraz może się uda.
    Zbrodnia sądowa - wyrok śmierci na osobie niewinnej, wydany przez sędziego, który doskonale wie, że osoba którą skasuje jest niewinna; jak Alfie.
    wc"
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie chcą go podtrzymywać sztucznie przy życiu to czemu nie zgadzają sie na przeniesienie ...to jakiś obled 
    Podziękowali 2chabrowa Klarcia
  • edytowano kwiecień 2018
    Ja nie rozumiem czemu znaczni, poza papieżem milczą... Sędzia się czyni Bogiem. Będzie w domu dziecko które chciał zabić to w imię czego ktoś może im zabronić wywieźć dziecko tam gdzie będzie mieć lepsza opiekę . Ja bym wywiozla. 
  • Gdzies cztałam że nie chcą sie zgodzic na transport bo mógłby go nie przeżyć. 

    A ja podejrzewam że cała choroba Alfiego,  była jakaś błahą infekcją,  zaniedbaną,  źle leczoną co dopowadziło dziecko do takiego stanu. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Jo no ale jaki sens ma tłumaczenie że może cm ie przeżyć transportu jak wyrokiem sądu to właśnie najlepsze dla niego rozwiązanie.. To tyle sensu ma co badanie lekarskie przed egzekucja
  • 21:09 czasu polskiego

    Tata Alfiego pisze, że chłopiec walczy już prawie dobę od momentu odłączenia go od aparatury, jest głodzony już 23 godziny.

    - To jest humanitarne? Gdzie jest jego godność? - pyta ojciec chłopca.

  • MAFJa powiedział(a):
    Jo no ale jaki sens ma tłumaczenie że może cm ie przeżyć transportu jak wyrokiem sądu to właśnie najlepsze dla niego rozwiązanie.. To tyle sensu ma co badanie lekarskie przed egzekucja
    Oczywiście masz racje,  napisałam to wyjazując oprócz okrucieństwa absurdalniśc tej sytuacji. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nie wiem jak można... Bezkarnosc, buta, bezdusznosc.. Właśnie byłam poprzykrywac moje bezwladne o tej porze dzieci.. Hormonu też swoje robią... Oby przeżył na przekór wszystkiemu i oby ten sędzia się nawrócil. I wszyscy ci którzy siedzą cicho w tej sprawie ciesząc się głośno z urodzonego parę kilometrów dalej zdrowego royalbaby3.. Oby mu się jakaś choroba nie włączyła.. :-( bo w tym kraju marny koniec go czeka wowczas
    Podziękowali 2annabe Klarcia
  • Nikt nie wyciągnie żadnych konsekwencji , bo widać takie przepisy tam są 
    Tez zaczynam wierzyć że albo sprawa ma drugie dno albo tam sami psychopaci. 
    Nie zastanawia Was , że ani jedna osoba z personelu nie chce zaryzykować podania dziecku pożywienia czy elektrolitów? 
    Zawsze! Zawsze przecież znajdzie się ktoś , kto nawet z narażeniem kariery zawodowej przeciwstawi się nieludzkiej procedurze. 
  • Moze ktos podaje ale w tajemnicy trzymają ten fakt,  taką mam nadzieje. 
  • Otuchy dodaje mi myśl, że tutaj na ziemi jesteśmy wszyscy przez chwile a potem każdy będzie odpowiadał za swoje uczynki. Nagroda albo kara...
  • AgataZi powiedział(a):
    Unia też milczy. Fakt, to tylko chory człowiek, nie biedny kornik drukarz, albo bezbronne drzewo w Puszczy Białowieskiej, nie ma czym sobie głowy zawracać.
    Żałosne.
    Bo to neopogańska cywilizacja śmierci
    "A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu"- pewnie nie powinnam przywoływać tego cytatu z Pisma św., ale jakoś te słowa nieustannie dziś kolebią mi się po głowie. Można drwić z tzw. spiskowych teorii dziejów, ale mam niestety jakieś nieodparte wrażenie, że to dzieje się na naszych oczach i -być może - za sprawą Pana Boga - sprawa nabrała takiego rozgłosu byśmy wreszcie przejrzeli na oczy i przestali się oszukiwać codziennym "z dnia na dzień", tak jakby ta machina toczyła się w innej czasoprzestrzeni...
    Maryjo, ratuj!
    Podziękowali 1Klarcia
  • #AlfieEvans CO MOŻNA ZROBIĆ

    Ktoś zaproponował ustawianie zniczy pod Ambasadą Brytyjską.
    Jestem daleko, nie mogę iść pomodlić się i postawić świeczki* dla Alfiego, ale gdybym był dzisiaj w Polsce, to bym poszedł:
    Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie znajduje się przy ul. Kawalerii 12.
    Konsulat w Krakowie - przy ul. Świętej Anny 9
    W Poznaniu - ul. Święty Marcin 80/82
    Szczecin: ul. Starego Wiarusa 32
    Wrocław: ul. Oławska 2
    Łódź: ul. Struga 2
    Katowice: ul. PCK 10
    Lublin: ul. Beskidzka 9
    wc
    * Rodzina chłopca prosiła o świeczki - dla nich to symbol wsparcia i czuwania, nie koniecznie znicz "dla zmarłych" - przyp. red.

  • Nie mogę o tym spokojnie myśleć
    Kurde może jakoś uciec stamtąd z tym chłopcem 
    Przecież to będzie śmierć przez zagłodzenie, odwodnienie..
  • Żeby nie cierpiał to go zagłodza - co to za cholerna argumentacja .... (Przepraszam za słownictwo) mysle sporo o tej sprawie i nie moge sie uspokoić nie potrafię ... Jestem wręcz przerażona ta bezdusznością ....modlę sie by udało sie dziecko zabrać w końcu do Włoch  
    zyjemy w cywilizacji śmierci :( :( :(
    czy ktos ma najnowsze informacje ? 
    Podziękowali 2MAFJa Klarcia
  • Ja tak samo nie moge przestac o nich myślec. 
    Modle sie o siły dla rodziców. 
    Nie moga uciec bo policja ich pilnuje.  



    Podziękowali 1Klarcia
  • W nocy byly prosby o maski tlenowa i resuscytacyjna, ale nie ma info, czy dotarly. Policja pilnuje, mogli zabrac. Tez w nocy zabroniono podawac tlen.
    Rozwala mnie ta sprawa. Nie wyobrazam sobie co czuja rodzice. Koszmar.
    Podziękowali 2MAFJa Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.