Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna modlitwa za Alfiego Evansa

1235725

Komentarz

  • Takie informacje przekazują sobie ludzie na Facebooku... Nie są one potwierdzone,więc różnie może być... Ja mam jednak nadzieję,że to prawda...
  • edytowano kwiecień 2018
    AgataZi z tego co czytalam gdy chcieli zabrac do domu - bo tam  w domu mieli przygotowany sprzet to lekarze wezwali policje ... by rodzice nie mogli zabrac dziecka do domu :( i to przed tym wyrokiem sadu
  • w gazecie wprost jest artykul - wypowiada sie lekarz ze oni sie spodziewali ze Alfie tyle przezyje bez aparatu - bo smierc moze nastapic po paru dniach ... ciekawe bo wczesniej wszedzie bylo napisane ze w wyroku sadu bylo uzasadnienie ze dziecko i tak zaraz po odlaczeniu od respiratora umrze  :( ktos tu zaczyna mieszac i klamac ... :/
  • edytowano kwiecień 2018
    AgataZi powiedział(a):
    Nie sądzę niestety, żeby pozwolili na wyjście do domu. Jeśli już to pod eskortą silnej grupy policjantów pod same drzwi mieszkania, żeby czasem się nie wymknęli po drodze i potajemnie nie wsiedli do przygotowanych specjalistycznych środków transportu do innych szpitali.


    To by znaczylo ze to jest panstwo policyjne ....w sumie patrzac na ta sprawe .... moze Wielka Brytania to panstwo policyjne ... Tylko co dalej - areszt domowy ? zakaz wyjazdu ?
  • edytowano kwiecień 2018
    Oficjalna wiadomość jest taka,że chłopiec dostaje tlen, wodę i pozywienie...a rozprawa się opóźniła... 
    Pozostaje nam się modlić...i czekać...
    Podziękowali 1kiwi
  • edytowano kwiecień 2018
    +
  • @Sylwik dziekuje za informacje - to dobra informacja ze Alfie dostaje tlen wodę i pokarm - wskakuje tu dzis często na forum dowiedzieć sie cos wiecej na abardzo leży mi na sercu sprawa tej rodziny 
  • Cały czas+
  • @szczurzysko a może właśnie powinnaś. To ryzykowne, bo sama masz dzieci, ale wszędzie potrzebni są "nasi" ludzie i wierz mi, wszędzie można obejść system, nawet w UK. Wielka Brytania nie obudzi się bez ułańskiej fantazji Polaków, którzy po cichu uprawiają partyzantkę.
    Podziękowali 1kiwi
  • Historia szpitala, w którym jest Alfi. Ci ludzie nadal tam mogą pracować.

    http://www.bibula.com/?p=69857

  • Ten c....j jest pedałem i walczy z prawnikami rodziny Alfiego, ktorzy są pro-marriage:

    https://www.churchmilitant.com/news/article/judge-sentencing-alfie-to-death-member-of-gay-uk-barristers


    Teraz mnie zbanujcie za hate speech.
  • On ma w dupie Alfiego, on chce się odgryźć tej organizacji, która nie akceptuje homo, a z której są prawnicy.


    Podziękowali 3MAFJa weronella Klarcia
  • AgataZi powiedział(a):
    "Rodzina Alfiego donosi, że obecnie szpital przeszukuje torby wszystkich wchodzących na teren placówki w poszukiwaniu środków i sprzętu medycznego, które ktoś mógłby chcieć "przemycić" dla Alfiego."


    bez komentarza bo na usta cisna sie same wulgaryzmy :/

    co za zawzietosc w dazeniu do smierci malego dziecka :( cywilizacji juz nie ma ...zostalo czyste barbarzynstwo
    Podziękowali 1Milagro
  • Że Pan Bóg nie spali tego g.. Szpitala ogniem z Nieba 
  • A ta rozprawa co miała dziś być odbyła się? Sędziowie inni? I ja rozumiem że sędzia h.. Ale szpital zaczął... Ja dziękuję za taką "służbę zdrowia" 
  • Ponoć rozprawa dalej trwa...

  • na twiterze jest napisane ze prawnik szpitala powiedzial, ze to, ze Alfie oddycha nie jest okolicznoscia zmieniajaca cokolwiek
    i ...
    ze tragednia rodzicow jest to ze Alfie wyglada na szczesliwe dziecko

    wiecie co - ja nie wiem co sie dzieje- jak by mi ktos w glowe przylozyl solidnie ;/ ... w jakim my swiecie zyjemy i o co tu wlasciwie chodzi
    Podziękowali 3Sylwik Gosia5 Klarcia
  • W naszych wiadomościach mówi się,że wyjazd chłopca do Włoch zagraża jego życiu... Tak w dniu wczorajszym sedzia motywowal swoja decyzje. No większego absurdu nie słyszałam. To słyszałam i czytałam w TVN i Polsacie...
    Podziękowali 2Klarcia Milagro
  • a w tym linku co tu podalyscie jest komentarz policji angielskiej ze monitoruja media spolecznosciowe i ze za zlosliwe komentarze moga byc konsekwencje - ...jak dla mnie to jest zastraszenie ludzi - nie mozna juz nawet wyrazic swojego oburzenia ...
    Podziękowali 1MAFJa
  • Mam podobnie...cały czas zaglądam czy są jakieś nowe wiadomości...
    Zastanawiam się też dlaczego Bóg dopuszcza do tekiej sytuacji... Bo to wygląda tak jakby zły wygrywał... Ale wierzę i ufam,że ma jakiś swój plan...Może tak jak napisałaś @AgataZi
  • Sąd odrzucił apelację 
  • A ja ciągle miałam nadzieję. Płaczę
  • Trudno uwierzyć,że to się dzieje naprawdę...
  • A gdzie ta ich j....a królowa? Aha, z Royal Baby
    Podziękowali 1monia3
  • edytowano kwiecień 2018
     :'(  nadal liczę na cud 

    edit ta sprawa ma drugie dno - pokazuje że tam dziecko należy do państwa i trzech sędziów decyduje co jest dla dziecka lepsze - Orwell by tego nie wymyślił 
  • No właśnie!!!!! Dlaczego Kate& William nie interweniują????!!!!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.