Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dramaty z matmy

1568101114

Komentarz

  • mojemu młodszemu synowi pani wystawiła na koniec roku 3 (4 klasa podstawówki)
    wyszło jej to na podstawie ocen: (podaję w kolejności otrzymywanych ocen)
    3+, 5, 3, 5,5,5, 4,5,5,3, 5,4

    na 1 semestr miał 4

    po naszym mailu że jako żywo wychodzi średnia 4,3 i że to niesprawiedliwe pani przyznała że źle policzyłą średnią (sic!) - Pani od matematyki! i zmieniła mu końcową na 4
    także tak
  • Super ta pani od matematyki ;-)
    Podziękowali 1madzikg
  • mamaw powiedział(a):
    Super ta pani od matematyki ;-)
    Mogła spojrzeć na ucznia niżej lub wyżej w dzienniku. Mnie też się zdarzyło.
    Podziękowali 1Prayboy
  • beatak powiedział(a):
    mamaw powiedział(a):
    Super ta pani od matematyki ;-)
    Mogła spojrzeć na ucznia niżej lub wyżej w dzienniku. Mnie też się zdarzyło.
    I mnie. Dwa razy w tym roku
  • edytowano czerwiec 2019
    Wszystko wina tych komputerów. Do zwykłego dziennika matematyk ma fachowe narzędzie- linijkę  ;)
  • Bambidu powiedział(a):
    Wszystko wina tych komputerów. Do zwykłego dziennika matematyk ma fachowe narzędzie- linijkę  ;)
    Wiem,ze sobie zartujesz teraz ale faktycznie tak jest
    Wystarczy jeden ruch i wskakuje nie to,co trzeba. Zwlaszcza,jak wpisujesz oceny seryjnie. Z cząstkowymi pomylka mi sie nie zdarzyla.
    A w trzecim przypadku pomylka byla taka,ze postawiłam wyższą ocenę zamiast niższej i zostawilam. Moja pomylka-zysk dziecka 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • @Prayboy Gratulacje! News dnia :) Ogromnie się cieszę :)
    Podziękowali 2Prayboy In Spe
  • Wspaniała wiadomość, mega się cieszę.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano czerwiec 2019
    no i my się cieszymy bo tak to wakacje dla całej rodziny zmarnowane, wszystko kręciłoby się wokół tej wiszącej gilotyny...uf
    Podziękowali 2Mle madzikg
  • Bogu niech będą dzięki! To spokojnych i pięknych wakacji.
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano czerwiec 2019
    Świetnie.  Ale swoją drogą niech syn sobie systematycznie na spokojnie tę matmę przerobi żeby przed maturą znowu alarmu  nie było.
    Podziękowali 3Skatarzyna Prayboy MAFJa
  • edytowano czerwiec 2019
    tak.. sam tak mówi i wie o tym a on dalej na wagary chodzi np. dzisiaj
    nic nie zmądrzał... twierdzi że nikt do szkoły już nie chodzi i nic się nie uczą sratypierdaty
    Podziękowali 1Monika73
  • edytowano czerwiec 2019
    Obawiam się,  że może to być prawda... Moi też chodzą tylko jak jest na co.
    Tzn aktualnie w ogóle wyjechali  ;)

  • Moja córka , ta z pierwszej liceum tez nie chodzi. Mówi , że nikt nie chodzi .
  • A w podstawówce atmosfera imprezowo -sportowa ;)


  • Ale chodzą i to chętnie ;)
  • Mój też nie chodzi. 3 gimnazjum. Nic się w szkole nie dzieje.

    Dla mnie to jest serio nieporozumienie.
    10 dni przed koncem roku już wakacje. 
    Podziękowali 3Bagata Rogalikowa Felicyta
  • Moja ósmoklasistka chodziła w kratkę, ale dziś jest ostatni dzień szkoły to poszła na wszystkie "lekcje"  :)
    W poniedziałek zakończenie.
    9 lat życia, kiedy to minęło...?
  • @Prayboy ;Super z matmą, że syn ma wolne w wakacje.
    Nie rozważaliście ED? - nie ma tych cyrków z ocenami cząstkowymi, nauczy się - zda egzamin, nie zda - to ma poprawkowy egzamin. Jest czas na korepetycje, czas na spokojną naukę przedpołudniem, kiedy umysł chłonniejszy i szkoła bzdurami nie zawraca głowy. Słyszałam od osób z problemami z matmą, że w ED one zniknęły (chyba łatwiej im zdać określony materiał).
    Podziękowali 3Skatarzyna E.milia Aniela
  • edytowano czerwiec 2019
    pochwalę się córką, polski 94% matma 90% angielski 97% (egazmin 8 klasisty)
  • edytowano czerwiec 2019
    co daje po przeliczeniu i dodaniu wszystkich punktów (tytuł laureata, wolontariat, pasek) 179.5 w humanie lub 181,5 w biolchemie... zobaczymy czy na Warszawę to wystarczy na sensowne liceum - to wielka niewiadoma w tym roku
  • uff.. to i ja odpuszczę... nasz tez ma lekcje skrocone i podobno nic się w szkole nie dzieje
    to już mu odpuszczę najadł  się i tak strachu przez tą matmę
  • @Prayboy ;Jak młoda jest laureatką konkursu przedmiotowego kuratoryjnego to czym ty się martwisz. Ma pierwszeństwo przyjęcia do każdego liceum. Tych dzieciaków nie jest tak znowu dużo, nawet jakby wszyscy uparli sie na jedną szkołe.

    Przynajmiej mojemu M. nauczyciele tak mówili, że ma nie stresowac się i nie kombinować i składac gdzie chce bo i tak będzie przyjęty w pierwszej kolejności.



    Podziękowali 1Joannna
  • @Prayboy ma Twoja córka stypendium? Kiedy można się starać?
  • Nigdy po konferencji mnie w szkole już nie widzieli ;), tylko po świadectwo
  • @mamaw jeżeli pytasz o stypendium naukowe prezydenta miasta to  termin zależy od uchwały w poszczególnych miejscowościach. Trzeba sprawdzić  na stronie albo w UM. U nas w tym roku papiery trzeba dostarczyć do końca lipca.
    Są też stypendia marszałkowskie ale tylko dla licealistów i studentów, no i te centralne prezydenckie acz aby je otrzymać to trzeba mieć kosmiczne wyniki
    Podziękowali 1mamaw
  • Marszałkowskie też trzeba sprawdzić w danym województwie.  U nas były również dla podst i gimn.
    Podziękowali 1mamaw
  • edytowano czerwiec 2019
    joachm1 powiedział(a):
    @Prayboy ;Jak młoda jest laureatką konkursu przedmiotowego kuratoryjnego to czym ty się martwisz. Ma pierwszeństwo przyjęcia do każdego liceum. Tych dzieciaków nie jest tak znowu dużo, nawet jakby wszyscy uparli sie na jedną szkołe.

    Przynajmiej mojemu M. nauczyciele tak mówili, że ma nie stresowac się i nie kombinować i składac gdzie chce bo i tak będzie przyjęty w pierwszej kolejności.



    Po pierwsze ona nie jest laureatem ale finalistą. Ciagle mi się to myli. Po drugie do najlepszych liceów przychodzą czesto przynajmniej w Warszawie sami laureaci a tych jest wielu. Dla zwyklaków nie ma miejsca. Nawet dla finalistów. Tytul laureata jest zarazem gwarancja przyjęcia do szkoły a nie do klasy w danym liceum. Po trzecie nie mamy ciśnienia na najlepsze liceum.
    Podziękowali 1formatka
  • edytowano czerwiec 2019
    Moje też odtygodnia nie chodzą. Bo ogólnie bez sensu. Jedna była  w zeszlym tyg razy zdawala kartę rowerową. No i najstasza chodzi ale ją to akurat miłość gna. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.