Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1323335373891

Komentarz

  • Taw powiedział(a):
    Hehe no jak mu nie mozna ufac to chyba pasuje do calej reszty jak ulal.

    Zależy od perspektywy.
  • Polly powiedział(a):
    Taw powiedział(a):
    Hehe no jak mu nie mozna ufac to chyba pasuje do calej reszty jak ulal.

    Zależy od perspektywy.
    Tak, to prawda. Bezkrytyczni wyznawcy PIS są w stanie przełknąć i usprawiedliwić wszystko.
  • Dokładnie   wystarczy sobie przypomnieć rządy PO, a nawet popatrzeć co wyprawiają jako opozycja.  Nic , zero wizji, pomysłu, sok z buraka ma im zwycięstwo zapewnić. Zamiast pokazać się z lepszej strony, to jedyny ich pomysł to hejtowanie PIS. 
  • Zuzapola powiedział(a):
    Dokładnie   wystarczy sobie przypomnieć rządy PO, a nawet popatrzeć co wyprawiają jako opozycja.  Nic , zero wizji, pomysłu, sok z buraka ma im zwycięstwo zapewnić. Zamiast pokazać się z lepszej strony, to jedyny ich pomysł to hejtowanie PIS. 
    Faktycznie, PO jako opozycja jest tragiczna, tu pełna zgoda. Nie uważam jednak, że beznadziejność opozycji powinna być usprawiedliwieniem łajdackich posunięć obecnej władzy.
  • edytowano kwietnia 2020
    Nie usprawiedliwia, ale nie ma innej strawnej opcji
  • Zuzapola powiedział(a):
    Nie usprawiedliwia, ale nie ma innej strawnej opcji
    Twoim zdaniem. 
  • TecumSeh powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Tak, to prawda. Bezkrytyczni wyznawcy PIS są w stanie przełknąć i usprawiedliwić wszystko.
    Może dlatego, że mieli doświadczenie PO, więc wiele są w stanie znieść by tamto szambo nie wróciło.
    Lepsze zło mniejsze niż większe - proste.
    Zwłaszcza gdy obok zła jest też sporo dobra.


    W tym nieuczciwość, bezprawie i niesprawiedliwość 
  • A PO to uczciwość , prawo i sprawiedliwość,  ha, ha ha, która to partia taka uczciwa ?
  • edytowano kwietnia 2020
    @Zuzapola bynajmniej nie są cnotliwi, co nie daje innym do bicia rekordów w tych antycnotach
  • Najgorzej, że opozycja nie potrafi nawet wyciągnąć wniosków z porażek, im bardziej im spada poparcie tym bardziej  hejtuja  , i tym bardziej to ludzi odpycha, a to , że SLD z niebytu wyciągnęli ...to już szkoda słów. Przy najbliższych wyborach SLD wygra z PO...
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • beatak powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Taw powiedział(a):
    Hehe no jak mu nie mozna ufac to chyba pasuje do calej reszty jak ulal.

    Zależy od perspektywy.
    Tak, to prawda. Bezkrytyczni wyznawcy PIS są w stanie przełknąć i usprawiedliwić wszystko.

    @beatak, niepotrzebne to. Sama wiele razy pisałam wprost, że widzę błędy i zaniechania, inni też. Wystarczy odszukać wpisy choćby z poprzedniej strony. Tak trudno przyjąć, że niektórzy widzą bilans na plus? No serio, są tacy. I to ponad 40% społeczeństwa, więc niemało.
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Zuzapola powiedział(a):
    A PO to uczciwość , prawo i sprawiedliwość,  ha, ha ha, która to partia taka uczciwa ?

    Konfederacja przecież B) Partia stworzona pod maksymalne odebranie poparcia PIS, by z pozyskanymi głosami wejść w koalicję z KO. Poza tym nie wiadomo o co im chodzi, ale krzyczą głośno "wolnooość!!!", więc generalnie chwyta. Kto by nie docenił wolności, zwłaszcza jak się zbyt dokładnie nie tłumaczy co by owa miała konkretnie znaczyć dla pana X. Zresztą każdy znajdzie coś dla siebie i o to chodzi; wolność od Żyda, wolnośc od geja, wolność od UE, wolność od podatków... Co tam chcesz.
  • edytowano kwietnia 2020

    Ja rozumiem, że "możesz widzieć bilans na +", szanuję to, tylko że Twój sposób argumentacji jest bardzo infantylny - "bo wysyłają sygnały, że coś". Zero myślenia o konsekwencjach poszczególnych decyzji, rzeczywistych skutkach. Mamy szajskie państwo, które jest kompletnie nieprzygotowane na nadciągający kryzys gosp., ale mamy się cieszyć z gównianego zasiłku.
    Podziękowali 1Hope
  • @Coralgol, pytałam już czy kawkę piłaś dzisiaj?


  • Preferuję zieloną herbatę. Poczęstować?

  • Polly powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Taw powiedział(a):
    Hehe no jak mu nie mozna ufac to chyba pasuje do calej reszty jak ulal.

    Zależy od perspektywy.
    Tak, to prawda. Bezkrytyczni wyznawcy PIS są w stanie przełknąć i usprawiedliwić wszystko.

    @beatak, niepotrzebne to. Sama wiele razy pisałam wprost, że widzę błędy i zaniechania, inni też. Wystarczy odszukać wpisy choćby z poprzedniej strony. Tak trudno przyjąć, że niektórzy widzą bilans na plus? No serio, są tacy. I to ponad 40% społeczeństwa, więc niemało.
    Naprawdę? A jakie to błędy i zaniechania widzisz, bo jakoś mi to umknęło?  Ale tak konkretnie. Może jak je nazwiesz po imieniu, Ty zrozumiesz tych, którzy tej władzy nie popierają.

    Przyjmuję i rozumiem, że 40% społeczeństwa ma swoje zdanie. Ja się z nim po prostu nie zgadzam. 
  • Coralgol powiedział(a):

    Preferuję zieloną herbatę. Poczęstować?


    Zielona jakoś nie bardzo. Ale siku nie zapomnij, umysłu nie oczyści co prawda, ale chociaż pęcherzowi ulży.

  • Doceniam próbę dojrzałej konwersacji, ale może... nie aż tak ;)


  • Gowin ma zadatki na nowego DługoPisa. Też nie czyta, co podpisuje.


  • @beatak, ale ja rozumiem tych "innych". Skąd pomysł, że nie? Z jakiegoś szablonu "nawiedzonego pisowca"?
    Ograniczenie ed (chyba miesiąc po wyborach, złapałam się za głowę czy ta Zalewska całkiem zgłupła), likwidacja gimnazjum na plus z mojej perspektywy, ale co poza tym? Dalej biurokracja, niskie płace, degradacja zawodu nauczyciela plus coraz większe obciążanie odpowiedzialnością. Bieda z nędzą w szkołach a wymagania z kosmosu.
    Nędza w szpitalach, braki leków, materiałów, rozpanoszeni profesorowie, którzy w szpitalu tylko odsiadują wyrok, zarabiają prywatnie. W ogóle,rozwój prywatnej medycyny, bo nie ma innej opcji, jeśli chcesz naprawdę się leczyć. Zaniechanie w sprawie aborcji. Dziwny układ z Rydzykiem. Ciągłe, w co drugim zdaniu rozliczanie PO, jakby to co faktycznie zrobili nie wystarczało, tylko trzeba sobie wciąż do gardeł, nawet teraz. Brak poprawek w ustawie o przeciwdziałaniu przemocy, które to poprawki zadeklarowali przed pierwszymi wyborami...

    Tak, sporo. Tylko czy inni byli na tych polach lepsi? Moim zdaniem, nie. I nie widać kogoś, kto dawałby rękojmię.
    A dobra sporo.


    Podziękowali 4beatak Zuzapola Taw Rogalikowa
  • Polly, dziękuję Ci bardzo. Cieszę się, że potrafisz być obiektywna. Szanuję to. 
    Podziękowali 1Polly
  • A pochłaniacze Netflixa?

  • co w ogóle "inteligentny" człowiek robi przed telewizorem ?
    mozna by mu ostatecznie wybaczyć, gdyby to była telewizja w stylu gomółkowskiej, ale dzisiejsza?
    Z mich obserwacji z poczekalni u dentysty, telewizja dzisiejsza hoduje i zaspokaja bezmózgie istoty i prawdopodobnie taki jest też target TVP.

    Podziękowali 2Odrobinka Monira
  • Telewizję oglądam przypadkowo jak jestem u kogoś kto telewizję ma włączoną. W sumie TVP i TVN i każda inna są na jednym beznadziejnym poziomie. Tym bardziej nie rozumiem dotowania takich mediów z budżetu. Niech sie sami utrzymują skoro tacy opiniotwórczy i żyć się bez nich nie da. 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Tola powiedział(a):
    @TecumSeh Raziło mnie to również, ale prymitywizm obecnej propagandy aż poraża. Każdą myślącą osobę powinien. Za każdym razem, kiedy zdarza mi się włączać program informacyjny (na przestrzeni paru lat!) w TVP, non stop o tych uchodźcach i tej złej PO. PO nie ma u władzy od 5 lat.
    Nie mam zamiaru bronić TVP - Kurski to nie jest człowiek z mojej bajki.
    Natomiast co do prymitywizmu - pamiętam jak zdarzyło mi się obejrzeć TVN w 2015 roku - PiSu wtedy nie było u władzy 8 lat, a seans nienawiści trwał w najlepsze.

    Mscila sie woda w ustach w latach 2005-2007.
  • no i Gowin przelicytował


  • wybory będą korespondencyjnie - i bardzo dobrze
    Podziękowali 1Polly
  • Gowin podaje się do dymisji.
  • Prayboy powiedział(a):
    wybory będą korespondencyjnie - i bardzo dobrze
    Uczciwe? 
  • 10% ludzi chce głosować.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.