Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1373840424391

Komentarz

  • @Tecum@TecumSeh
    Czyli gaz potanial i ludzie placa teraz polowe tego co za PO?




    Podziękowali 1Pioszo54
  • Taw powiedział(a):
    @Tecum@TecumSeh
    Czyli gaz potanial i ludzie placa teraz polowe tego co za PO?




    :D
  • Prąd też potaniał, i to jak!!!
  • Wszystko tanieje
  • TecumSeh powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prąd też potaniał, i to jak!!!

    Spokojnie - budowa elektrowni atomowej musi trochę potrwać.
    Byle POKO albo reszta totalnej nie dobrała się do władzy - wtedy potrwa w nieskończoność.

    Wtedy oddamy w zarządzanie Niemcom a potem ogłosimy, że udało się wynegocjować transfer na preferencyjnych warunkach :D
    Podziękowali 1Klarcia
  • Malgorzata powiedział(a):
    Oczywiście,  że jestem za normalnymi wyborami w  maju.
    Normalnymi, to znaczy  - jakimi? Takimi jak zawsze, czy tymi korespondencyjnymi?
  • TecumSeh powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Jest taka jedna pani co jest profesorem, ale najwyraźniej nie ma wykształcenia podstawowego, taka z niej chamówa 

    Owszem. Magdalena Środa na przykład.
    A nie o niej myślałam, nie kojarzę chamskich wypowiedzi, że poglądy ma inne od Twoich to wiem. 
  • TecumSeh powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Prąd też potaniał, i to jak!!!

    Spokojnie - budowa elektrowni atomowej musi trochę potrwać.
    Byle POKO albo reszta totalnej nie dobrała się do władzy - wtedy potrwa w nieskończoność.
    POKO zaczęła, PiS zastopował a potem zaczął i tak się temat buja, a wynagrodzenia każdemu lecą 
  • edytowano kwiecień 2020
    Trudno bronić zarządzania państwem przy pomocy dekretów przez prezydenta, z całkowitym pominięciem parlamentu, co właśnie wprowadzono na Węgrzech.

    Przypominam, że Fidesz jest już zawieszony w EPL, więc to nie jest tak, że jedyny Tusk ma z nim problem.
  • TecumSeh powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    A nie o niej myślałam, nie kojarzę chamskich wypowiedzi, że poglądy ma inne od Twoich to wiem. 
    Nie? A to ciekawe bo o "kretynach" dziennikarzach (co ciekawe - także z NaTemat i GW ) oraz o młodzieży że to "konsumpcjonistyczne ćpuny" to pisały nawet lewackie media.

    Przykłady pierwsze z brzegu:)

    Widać to chamstwo bardziej powszechne niż by się wydawało, komentarz był do @Klarcia wypowiedzi a propos Bosaka, kulturę ma przynajmniej 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Jest taka jedna pani co jest profesorem, ale najwyraźniej nie ma wykształcenia podstawowego, taka z niej chamówa 

    Owszem. Magdalena Środa na przykład.

    Ona nie jest prof. :) 
  • Czytam w wiki ze prof ndzw na uw
  • katarzynamarta2 powiedział(a):
    Po opisie obstawiłam Pawłowicz. Wygrałam? 
    No właśnie jakiej osobie odpowiada opis... 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Taw powiedział(a):
    @Tecum@TecumSeh
    Czyli gaz potanial i ludzie placa teraz polowe tego co za PO?
    Tak, gaz potaniał i ludzie płacą znacznie mniej niż za PO.

    A czy dwa razy? Pewnie nie - podobnie jak obecnie nie płacą 4 razy mniej za benzynę i ropę niż w 2008 roku:)
    Podpowiedź: nie tylko w Polsce, ale nigdzie na świecie:)
    Ty pisales ze teraz kupujemy dwa razy taniej niz od ruskich.
  • edytowano kwiecień 2020
    A propos elektrowni atomowej zaduma nad nia trwa już około 10 lat @TecumSeh ;
  • Biorąc pod uwagę dotychczasowe wysiłki i będący na rękę jako doskonałe usprawiedliwienie ale też i realna przeszkoda - kryzys, zaduma potrwa dalsze x lat, ale na pewno skorzystają zatrudnieni przy projekcie 
  • TecumSeh powiedział(a):
    Taw powiedział(a):
    Ty pisales ze teraz kupujemy dwa razy taniej niz od ruskich.

    I dokładnie tak jest. Czego nie rozumiesz?
    Myslalem ze jak kupujemy dwa razy taniej to placimy dwa razy taniej. A takiego spadku sobie nie przypominam wiec pytam.
  • Ale głosowanie tajne, zapoznaj się ze szczegółami, w Niemczech też tak zorgsnizowano wybory i nikt nie protestował,  protesty są tylko dlatego, że to jest PIS .
    Podziękowali 1Klarcia
  • A nie jest tak, że możesz nie odebrać poleconego?
  • Do skrzynek zostanie wrzucone
  • Izka powiedział(a):
    Do skrzynek zostanie wrzucone

    Dokumenty do głosowania do skrzynki? Bez potwierdzenia odbioru? Na pewno?
    Podziękowali 1Stokrotka
  • Można też nieważny głos oddać?
  • asiao powiedział(a):
    Można też nieważny głos oddać?

    Jak zaznaczysz dwóch np?
    Podziękowali 1asiao
  • Polly powiedział(a):
    Izka powiedział(a):
    Do skrzynek zostanie wrzucone

    Dokumenty do głosowania do skrzynki? Bez potwierdzenia odbioru? Na pewno?
    Na stronach sejmowych z końcówka gov.pl jest projekt ustawy, tam mowa m.in. o tym
  • Czemu? Będą kary za nieważne głosy?
    Jednego roku dwóch kandydatów skreslilam bo żaden mi nie odpowiadał ;) 
  • Właśnie. Albo można zaznaczyć więcej niż jednego, bo podoba się wielu  ;).
    Bosak na przykład dość przystojny.
    Podziękowali 1Katia
  • Izka powiedział(a):
    Klarcia powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    a mnie zależy na wyniku Bosaka, gdyż uważam, że ten wynik może zaważyć na naszej przyszłości, na wydostaniu się z kręgu Okrągłego Stołu

    Ten mydłek nie ma szans - zresztą nie mam ochoty znowu czuć się upokorzona jako Polka, bo mój prezydent ma tylko maturę i blamuje się na światowych salonach.
    Jest taka jedna pani co jest profesorem, ale najwyraźniej nie ma wykształcenia podstawowego, taka z niej chamówa 

    Tysiąckroć wolę "tą panią" (moja krew, mój charakterek), aniżeli "mydłka". Zresztą, ona na prezydenta by się nie pchała.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.