Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie na wakacje 2020 w Polsce

1568101121

Komentarz

  • Quintana powiedział(a):
    My wybieramy się nad morze polskie - trasa ścianą wschodnią granicy Polski od południa na północ a potem wzdłuż wybrzeża z wschodu na zachód . Potem w dół przez Wrocław ( może ) na Podkarpacie do domu 

    Jak ktoś mieszka na tej trasie i może udostępnić podwórko i toaletę ... to niezmiernie będziemy szczesliwi.albo jak znacie darmowe miejsca biwakowe 
    To ściana wschodnią czyli gdzieś  blisko  mnie  jak coś  to zapraszam 
    Podziękowali 1Quintana
  • edytowano czerwiec 2020
    Berenika powiedział(a):
      Potwierdziły się informacje money.pl, że pieniądze nie będą wypłacane w gotówce. - Bon będzie miał postać elektroniczną, cyfrową - wyjaśniał prezydent. Będzie go można uzyskać rejestrując się na Platformie Usług Elektronicznych w ZUS. - po zarejestrowaniu się i zweryfikowaniu, taki bon będzie przydzielany - mówił Andrzej Duda. Rezerwując nocleg czy kupując miejsce na koloniach dla dzieci będzie trzeba powiedzieć właścicielowi czy organizatorowi, że korzystamy z bonu. Wypłacającym będzie ZUS.

    To wyjaśnia, dlaczego niektórzy w ofercie piszą, że są na to przygotowani. Ale inni mogą nie być. O właścicielach kwater mówię. Na pieniądze z ZUS-u może będzie trzeba czekać.
    Ten idiota Grodzki już powiedział że zatrzyma tą ustawę w Senacie. Także w lipcu na pewno nie będzie pieniędzy.
    Podziękowali 1Katanna
  • to jest przedsmak tego co będzie jak Trzaskowki zostanie prezydentem,
    Podziękowali 2Prayboy Dot
  • Quintana powiedział(a):
    My wybieramy się nad morze polskie - trasa ścianą wschodnią granicy Polski od południa na północ a potem wzdłuż wybrzeża z wschodu na zachód . Potem w dół przez Wrocław ( może ) na Podkarpacie do domu 

    Jak ktoś mieszka na tej trasie i może udostępnić podwórko i toaletę ... to niezmiernie będziemy szczesliwi.albo jak znacie darmowe miejsca biwakowe 
    Jakbyście mieli ochotę przez Poznań przejechać, to mamy duży ogród do udostępnienia :) A mój mąż na pewno bardzo chętnie obejrzy sobie Wasz pojazd (jest zafascynowany tym tematem, choć na razie tylko w formie wirtualnej - śledzi mnóstwo vlogów i blogów na ten temat ;) ).
  • \Aneczka08 powiedział(a):
    to jest przedsmak tego co będzie jak Trzaskowki zostanie prezydentem,
    dokładnie, chodzi o paraliż państwa.
  • @beatak @kociara @Karolinka
    z ciekawości, czy w Waszych szkołach wyplacili gruszowe, czy tak jak u mojego Męża czekają na decyzję nt bezsensownego bonu wakacyjnego? 
  • edytowano czerwiec 2020
    jukaa powiedział(a):
    Człowiek się już ze szczęścia w tych zasiłkach gubi  :D
    nie narzekaj nie narzekaj, przyjdą nowi to będziesz piszczeć. Zapomniało sie jak to było w latach 2012-2017? DObrze pamiętam. Bezrobocie, płaca za psi grosz, śmieciówki, żebranina o darmowe posiłki na stołówce szkolnej. I rechot złodziei wpieprzających ośmiorniczki i okradających nas w biały dzień. W dupach się poprzewracało.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • Poprzednicy też mocno podwyzszali podatki, chociaż obiecywali obniżyć. 
  • Dorotak powiedział(a):
    @beatak @kociara @Karolinka
    z ciekawości, czy w Waszych szkołach wyplacili gruszowe, czy tak jak u mojego Męża czekają na decyzję nt bezsensownego bonu wakacyjnego? 
    Jeszcze nie, ale chodzą słuchy,  ze parę zlotych wyplaca. O bonie ani widu ani slychu.
  • edytowano czerwiec 2020
    beatak powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    @beatak @kociara @Karolinka
    z ciekawości, czy w Waszych szkołach wyplacili gruszowe, czy tak jak u mojego Męża czekają na decyzję nt bezsensownego bonu wakacyjnego? 
    Jeszcze nie, ale chodzą słuchy,  ze parę zlotych wyplaca. O bonie ani widu ani slychu.
    Na razie cisza, tych obietnic bonu wakacyjnego nikt nie bierze poważnie w Poznaniu. Bo nie ma tych pieniędzy w budżecie zabezpieczonych, więc skoro ich de facto nie ma i nie wiadomo , skąd będą wyciągane to jasne jest, że skądś je trzeba komuś zabrac

    @Prayboy serio?
    Ośmiorniczki? Po 30 zeta za kg zestawiasz z 70 bańkami Sasina, interesem Banasia (ten od NIK), przepisywanymi majątkami na żony Szumowskiego i Morawieckiego, milionami dla kolesia Szumowskiego brata, kolejnymi grubymi milionami za respiratory, których nikt nie widział, rzekomy producent nic nie wie.
    Dwie Wieże to też pikuś?

    Senat zły? Bo jako jedyny w tym kraju robi, co do niego należy a nie przyklepuje buble i populistyczne bzdury Kaczyńskiego?
    Groszki zły, bo nie jest jak marionetka Duda, który podpisuje każda bzdurę Kaczyńskiego? I to jeszcze z żebralnym spojrzeniem, by wódz Kaczyński łaskawym okiem spojrzał na marionetkę, zwana dla niepoznaki prezydentem?

    Buahahaha
    Podziękowali 1obwarzanek
  • Kociara, oczywiście, że pikus. Jeszcze się nie przyzwyczailas?
  • Dorotak powiedział(a):
    @beatak @kociara @Karolinka
    z ciekawości, czy w Waszych szkołach wyplacili gruszowe, czy tak jak u mojego Męża czekają na decyzję nt bezsensownego bonu wakacyjnego? 
    Odpowiem niezawołana: do 25.05 wypełnialiśmy podania o gruszkowe. Wczoraj potwierdzenie od dyrekcji, że będzie. 
    Podziękowali 1Karolinka
  • jukaa powiedział(a):
    U mnie nic się nie zmieniło. Jedną ręką dają, drugą zabierają dwa razy więcej. Albo 34 razy , tyle masz nowych podatków :p   


    punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, musilibyśmy ankietę tu zrobić komu lepiej komu gorzej i nie chodzi tylko o finanse ale o to że nie trzeba oglądać tych mord zdradzieckich...
  • edytowano czerwiec 2020
    kociara powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    @beatak @kociara @Karolinka
    z ciekawości, czy w Waszych szkołach wyplacili gruszowe, czy tak jak u mojego Męża czekają na decyzję nt bezsensownego bonu wakacyjnego? 
    Jeszcze nie, ale chodzą słuchy,  ze parę zlotych wyplaca. O bonie ani widu ani slychu.
    Na razie cisza, tych obietnic bonu wakacyjnego nikt nie bierze poważnie w Poznaniu. Bo nie ma tych pieniędzy w budżecie zabezpieczonych, więc skoro ich de facto nie ma i nie wiadomo , skąd będą wyciągane to jasne jest, że skądś je trzeba komuś zabrac

    @Prayboy serio?
    Ośmiorniczki? Po 30 zeta za kg zestawiasz z 70 bańkami Sasina, interesem Banasia (ten od NIK), przepisywanymi majątkami na żony Szumowskiego i Morawieckiego, milionami dla kolesia Szumowskiego brata, kolejnymi grubymi milionami za respiratory, których nikt nie widział, rzekomy producent nic nie wie.
    Dwie Wieże to też pikuś?

    Senat zły? Bo jako jedyny w tym kraju robi, co do niego należy a nie przyklepuje buble i populistyczne bzdury Kaczyńskiego?
    Groszki zły, bo nie jest jak marionetka Duda, który podpisuje każda bzdurę Kaczyńskiego? I to jeszcze z żebralnym spojrzeniem, by wódz Kaczyński łaskawym okiem spojrzał na marionetkę, zwana dla niepoznaki prezydentem?

    Buahahaha
    100 milardów z Vatu już zapomniałaś?
    likwidacja mafii paliwowej?
    a to wszystko co wymieniłaś to pomieszanie prawd, półprawd i bzdur (dwie wieże)
    nie ta skala... 
    patrzę czy mi lepiej czy gorzej, mi jest lepiej  - tobie gorzej  - no to masz problem. Ja nie mam.

    każdą bzdurę podpisuje mówisz?
    zapomniałaś weto w sprawie sądów zeszłym roku?


    Senat "zabuuujcze koperty" pana Grodzkiego "lepkiej rączki"?
    zabuujcze koperty ale podpisywanie list Trzaskowskiego już nie zabuuujcze?
    wez się nie kompromituj
    Grodzki to dopiero marionetka, tyle że innej partii - jeśli nastąpi zmiana prezydenta będziemy mieli paraliż państwa
    banda zdrajców,, szkodników i targowiczan

  • edytowano czerwiec 2020
    Hehe
    Prayboy, a w którym momencie Grodzki ma lepkie rączki? W tych nieudolnych próbach manipulacji i plotek pisu? Czy tam, gdzie powstaje materiał o Kascie(nawiasem mówiąc, byłeś zachwycony tymi bzdurami i manipulacjami). 
    Cóż, póki co PiS bardzo starał się umoczyc Grodzkiego, z miernym skutkiem, stać ich było jedynie na jakichś lewych świadków sprzed 20 lat  :D

    A może, skoro juz tak śledzisz sprawy marszałków senatu powiesz, jak to było z Karczewskim i jego robocie w szpitalu w czasie urzędowania politycznego? 
    Tu chyba większą, realna kasa poszła niż ta z plotek o Grodzkim
    Ciekawe, czy jakoś oddał te 400tysiecy realnych pieniędzy zarobionych na hehe wolontariacie

    Podziękowali 1obwarzanek
  • wakacje są bo macie na nie kasę
  • Prayboy powiedział(a):
    wakacje są bo macie na nie kasę
    Nie mam kasy ale wraz są  wakacje  A że  w domu to inna sprawa  , 
    Podziękowali 2Karolinka Aga85
  • @Dorotak
    nie wypłacili jeszcze nic, o bonie nikt nie słyszał, czekamy na kaskę, w zeszłym roku już była
    tak nas to zdalne przeciągnęło, ze szkoda gadać :(((

  • @Agnicha - jak bedziecie gdzieś na trasie w Bieszczady , zapraszam !
  • U nas kasy brak, ale my mieszkamy w takim rejonie, że  żal wyjeżdżać, no może w góry ciągnie, 
    To do nas przyjeżdżają "miastowi" odetchnąć

  • @Hania i @nowa dziękujemy za zaproszenie . Nasz spontaniczny wyjazd po Polsce jest spontan więc gdzie i kiedy i jaką drogą pojedziemy jest płynny ... może zahaczymy o wasze domostwa , jak już wiemy , że można tam spory samochód zaparkować . Bardzo dziękujemy !!!!
  • edytowano czerwiec 2020
    Quintana powiedział(a):
    @Hania i @nowa dziękujemy za zaproszenie . Nasz spontaniczny wyjazd po Polsce jest spontan więc gdzie i kiedy i jaką drogą pojedziemy jest płynny ... może zahaczymy o wasze domostwa , jak już wiemy , że można tam spory samochód zaparkować . Bardzo dziękujemy !!!!
    I z pralki,  wi-fi  i jeszcze  paru rzeczy  skorzystać  co tam będzie  akurat  dostępne  ooo kozy będą  do glaskania  i @Quintana do dojenia ja nie będę  doić  ale się cieszę  zrobię  sobie  wakacje i nie wydam ani grosza 
    Podziękowali 1Quintana
  • Zastanowiło mnie wi-fi z pralki.  :D
    Podziękowali 2Bambidu nowa
  • Ale grusza to zupełnie inna rzecz. Z bonem nie ma nic wspólnego! Niezależnie od tego, czy on będzie czy nie.
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Zastanowiło mnie wi-fi z pralki.  :D
    Chciałam  być  oryginalna  , a tak serio  zawsze  zjada mi coś  przecinki , 
  • edytowano czerwiec 2020
    @Dorotak
    dziś wpłynęło
    chociaż to

    Podziękowali 2Dorotak Laf2011
  • Karolinka powiedział(a):
    @Dorotak
    dziś wpłynęło
    chociaż to

    U nas cisza. Ale ogólnie ucięli co się dało, więc przestaje liczyć na cokolwiek... 


    Miałam plan wystawić ogłoszenie, że zamienimy się mieszkaniami na tydzień z jakąś fajną rodzinka z forum, ale teraz to i ja wyjazd i na jakieś atrakcje stoi pod znakiem zapytania. Ech. 
  • Oj
    czekaj może jeszcze czas
  • @nowa , dojenie kóz to jest super atrakcja !!! Moja piątka byłaby pewnie chętna
    Podziękowali 1nowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.