Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#zostań w domu - jak to będzie

191012141518

Komentarz

  • Się uczą. Nawykli przez lata ed, że trzeba.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Konkurs świadectw zamiast egzaminu osmoklasisty w tym roku
  • To już pewne?
  • Powiem, że tego nie widzę. No ale może mam wadę wzroku w tym momencie. 
    I nie dlatego, że niedasię bo się niedasięsię tylko to będzie tak, że małe szkoły, czy szkoły niepubliczne, prywatne itp, gdzie uczą się dzieci zamożnych rodziców lub tam, gdzie są jedynacy czy już starsze dzieci jest niewiele. 

    W tym układzie będzie ogromne poczucie niesprawiedliwości, frustracji. 
    Zawsze ktoś będzie poszkodowany. 

  • Agnieszka powiedział(a):
    W radiu dzisiaj mówili o egzaminie 8 klasisty i jest duże prawdopodobieństwo, że się zwyczajnie nie odbędzie.

    Wcale? Czy w innym terminie?
  • No i to ostatnie uważam za sensowne. 
  • A dokumenty ile czasu powinny być na kwarantannie? 
  • Uważam że dochodzi już do absurdów. Urząd odmówił rejestracji samochodu sprowadzonego z Niemiec 12 marca. Bo kwarantanna. I może być wirus na dokumentach.
    Podziękowali 3Katarzyna asiao Rogalikowa
  • Czytając Was się zastanawiam, czy wielką niefrasobliwością było przyjęcie wczoraj rano piły, którą kurier mi przywiózł. Postawił przy mnie paczkę we wskazanym miejscu, a ja ją zaraz wzięłam. Nie poddałam jej kwarantannie.
    Podziękowali 1Monira
  • A rączki umylaś? 
    Jak dla mnie wystarczy.
    Podziękowali 1Wela
  • Przed wzięciem paczki, czy po? ;)
  • Po rozpakowaniu. 
  • Nie no sorry, ja naprawdę się stosuje do wszystkich zaleceń, ale nie doprowadzę się do obłędu.
    Nie mam zamiaru parzyć chleba albo nie odbierać paczek 
    Do sklepu też mąż musi iść a ja nawet do lekarza muszę. Więc te paczki to mały pikuś.
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Najfajniej to kupić świeże pieczywo i poddać je kwarantannie. Na zdrowie i smacznego. ;)

    Tak, wiem. Lepiej upiec, jako i my pieczemy.

  • Po rozpakowaniu paczki, o zgrozo, dotykałam piły, która była w środku. Tej piły ktoś dotykał przede mną całkiem niedawno, bo przesyłka przyszła w ciągu kilkunastu godzin. Co po umyciu rąk po rozpakowaniu, jak potem ta piła? Może trzeba było piłę poddać dezynfekcji?
  • Skatarzyna powiedział(a):
    Najfajniej to kupić świeże pieczywo i poddać je kwarantannie. Na zdrowie i smacznego. ;)

    Tak, wiem. Lepiej upiec, jako i my pieczemy.

    Ja robiłam sama. Niedawno zrezygnowalam, bo piekarnia dobra, a mi się nie chcialo. A teraz znów trzeba bo w Tesco ponoć wczoraj nie mieli, a i mało piecze piekarnia lokalna. No i znów wracaj człowieku do jaskini... 
    Podziękowali 1asiao
  • Elunia powiedział(a):
    Moja jeszcze leży. Same metalowe puszki z farbą.
    OlaN. powiedział(a):
    Uważam że dochodzi już do absurdów. Urząd odmówił rejestracji samochodu sprowadzonego z Niemiec 12 marca. Bo kwarantanna. I może być wirus na dokumentach.
    A te dokumenty kto ma? Wy w domu?
    Tak, od wczoraj. Przez tydzień leżały u gościa, który sam nie jeździł do Niemiec po samochód, tylko przywiózł mu ktoś inny. I sam samochód też od tygodnia stoi w Polsce.
  • Ale ja dzisiaj nie chciałam iść rejestrować, tylko dzwoniłam żeby się umówić. I jeszcze kobieta powiedziała mi, że jak za tydzień zadzwonię, to się jeszcze zastanowi czy będę mogła przyjść.
  • Teraz nawet zakaz wchodzenia do lasu jest. 
  • Kaika powiedział(a):
    Teraz nawet zakaz wchodzenia do lasu jest. 

    Gdzie?

  • Będzie do świąt co najmniej 
  • Pierdolca dostanę z chłopem pracującym w domu. Przysięgam. Dziś od 7:15 jest non stop online. Niech oni to jakoś unormują, bo sama się oddeleguje do psychiatryka. 
  • Ja mam tak codziennie, zawsze, tylko do 17, 19 albo i dłużej....
    Podziękowali 2MonikaN antonina
  • MAFJa powiedział(a):
    Będzie do świąt co najmniej 

    @MAFja, już jest.
  • A ja nie. Gdybym musiała tak mieć,.to już dawno zrezygnowałbym z mieszkania w dwóch pokojach. Bo teraz mieszkamy w jednym, bo jeden jest pieprzonym biurem. A rodzice tak ułatwiają, że piszą tony maili, na które domagają się natychmiast odpowiedzi, oczywiście maili z milionem pretensji, bo wszystkiemu winni nauczyciele i szkoła. Porażka. 
  • @Dorotak, na tym polega praca zdalna. Mój mąż już 2 tydzień 9-17 przed kompem.
    Tylko jeden pokój więcej ;).
    Podziękowali 2Hope AgaMaria
  • U nas lekcje online od poniedziałku..  mam nadzieję że rozsądnie..  
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.