Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

#zostań w domu - jak to będzie

1101113151618

Komentarz

  • Od 25 marca rusza podstawa programowa przez Internet, będzie już sprawdzanie wiedzy k wystawianie ocen
  • MonikaN powiedział(a):
    @Dorotak, na tym polega praca zdalna. Mój mąż już 2 tydzień 9-17 przed kompem.
    Tylko jeden pokój więcej ;).
    Kurwicy dostaje. nie mamy tv, jeden komputer zajęty 12h na dobę. Nawet siku przy szarańczy nie da się czasem zrobić. Poszłam siku i nie mam tv. Najlepszy przykład.


    Każdy normalny pracownik pracujący zdalnie wie na jakich warunkach pracuje, ma czas i możliwości się dostosować. My zostaliśmy wrzuceni w to gówno z dnia na dzień bez szans na przygotowanie. 
  • Zuzapola powiedział(a):
    Od 25 marca rusza podstawa programowa przez Internet, będzie już sprawdzanie wiedzy k wystawianie ocen
    Nie będzie sprawdzanie i wystawianie, tylko kurna ktoś będzie siedział i wystawiał. I bral na klatę pretensje rozwścieczonych mamusiek. 
  • Najszybciej to zrobią żony nauczycieli ;) 
    Podziękowali 2Dorotak Katia
  • Ja już zaprawiona w bojach jeśli chodzi o pracę zdalną męża bo pracuje tak od lat. Albo w domu, albo w delegacjach kilkudniowych. Dzięki epidemii niektórym otwierają się oczy, że to też praca. Wcześniej wielu zazdrościło, że taka fajna praca nic nie robić tylko przed kompem siedzieć.
  • Mój mąż pracuje zdalnie i dogląda naszej trójki, ja chodzę normalnie do pracy... Mówi, że jeszcze kilka dni i na desce kuchennej opracuje te szczepionkę  ;)
    Podziękowali 4Skatarzyna AgaMaria Engi Katia
  • Rok szkolny nie zostanie przedłużony 
  • Nauczyciele też przecież siedzą i nic nie robią. 

    Albo opracuje te szczepionkę, albo najpierw się rozwiode a potem wyląduje w wariatkowie.
    Mój chłop zapewne w ciągu kilku dni też ogarnie robotę i życie..pewnie. zamiast wiosennych butow dla dzieci trzeba było zamówić mu laptopa. Coś mówił o kamerce, ale widział moja minę. Pracodawca na pewno zapewni mu warunki do pracy zdalnej..na pewno.
  • A laptop nie ma kamerki? Takiej wbudowanej? Ja nie wiem.. smartfony w większości mają..  
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • MAFJa powiedział(a):
    A laptop nie ma kamerki? Takiej wbudowanej? Ja nie wiem.. smartfony w większości mają..  
    Nowy będzie miał. Stary jest taki stary że nie ma :D bosz, czekam na rozporządzenie Menu. Coś czuję, że kupiłam na te epidemie za mało czekolady. 
    Podziękowali 2Barbasia AgaMaria
  • Jeszcze można dokupić;-) czekolady 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • edytowano marzec 2020
    @Dorotak, też z dnia na dzień, ale w przypadku mojego męża, wiele to nie zmienia, On czy w pracy pracuje czy zdalnie, to przy kompie.
    Tylko teraz ma czasem telekonferencje, to musi byc cichutko dookoła.


    Podziękowali 1AgaMaria
  • MonikaN powiedział(a):
    @Dorotak, też z dnia na dzień, ale w przypadku mojego męża, wiele to nie zmienia, On czy w pracy pracuje czy zdalnie, to przy kompie.
    Tylko teraz ma czasem telekonferencje, to musi byc cichutko dookoła.


    Wiesz, jest pewna różnica, czy pracujesz przy kompie, nawet mając telekonferencję, czy prowadzisz lekcję z 20-30 osobami . Mój też pracuje teraz w domu i nie widzi różnicy, ja jako nauczyciel widzę olbrzymią. 
  • @beatak, toz napisalam, że w niektórych zawodach, to niewiele zmienia. 
    Akurat u nauczycieli pracujących z czynnikiem ludzkim zmienia wiele.
    Podziękowali 3beatak AgaMaria Engi
  • Ja mojemu szukam jakiegoś miejsca do pracy w domku sąsiedzkim czy gdzieś. Wolę koronawirusa niż jego prace tu. Ja muszę ogarnąć zajęcia lekcyjne i fakultatywnie przedszkolne dla trójki dzieci z maluchami.
    A przy kiepskiej pogodzie zająć cała piątke w jednym pokoju.
     Ani mi się myśli dbać o ciszę, bo lekcje online..no way. Jeszcze trzy tygodnie. Omfg.
  • Ok, nie zauważyłam tego ,, w niektórych zawodach''.  Jestem najeżona po wystąpieniu ministra, przepraszam.
  •  Raczej 3 miesiące.
    Podziękowali 2MonikaN Katarzyna
  • MAFJa powiedział(a):
    Jeszcze można dokupić;-) czekolady 
    Tak zrobię. Dokupie czekolady. Chciałam drożdże i domowa pizzę, ale drożdży u nas nie ma, wcielo, więc dokupie tone czekolady.
  • A nie możesz go wysłać na ten strych co to teraz jest pralnia? Biureczko z olx, krzesełko z pokoju i styka.
    Podziękowali 1Izka
  • andora powiedział(a):
    A nie możesz go wysłać na ten strych co to teraz jest pralnia? Biureczko z olx, krzesełko z pokoju i styka.
    Linki na suszenie prania to jeszcze nie pralnia. Zero prądu i światla, a jakby oświetlić to już widzę reakcje uczniów na tło w stanie surowym :D niez nie, wyrzucę go z domu. Już mam dość błagania, żeby pracował jak człowiek 8h. Wolę nie patrzeć i nie liczyć. 

    @Elunia, dzięki. Zamówiłam z allegro ale w razie czego będę próbować ;)
    Atsd, kto wie co się stało z drożdżami?
  • U nas są. W biedronce. Świeże i suszone. 
  • Hehe mój też straszy praca zdalna A ja myślę czy jest już dość ciepło by robił wtedy w nieogrzewanym domku gospodarczym..:-) . prąd jest.. grzejniki jakieś też mamy.. 
    Podziękowali 1Dorotak
  • Kurde no nie ma u nas. Nie ma. Suchych, świeżych, nie ma..zamówiłam dziś na allegro. No porażka, żeby droższe kupować przez internet xD ale chcę mi się drożdżówki z kruszonką i domowej pizzy, a dzieci wołają o pampuchy. Dobrze, że dostawa za friko, bo moja wewnętrzna Grażyna by umarła.
  • Mój mąż jak ostatni mochikanin jeździ wciaz do biura... 
  • Dorotak powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    A nie możesz go wysłać na ten strych co to teraz jest pralnia? Biureczko z olx, krzesełko z pokoju i styka.
    Linki na suszenie prania to jeszcze nie pralnia. Zero prądu i światla, a jakby oświetlić to już widzę reakcje uczniów na tło w stanie surowym :D niez nie, wyrzucę go z domu. Już mam dość błagania, żeby pracował jak człowiek 8h. Wolę nie patrzeć i nie liczyć. 

    @Elunia, dzięki. Zamówiłam z allegro ale w razie czego będę próbować ;)
    Atsd, kto wie co się stało z drożdżami?
    Podciągnąć system przedłużaczy, jak survival to musi być stan surowy, może mówić młodym że nadaje z miejsca w klimacie cyber punk ziemia po epidemii i ni żywego ducha wokół....
  • AB powiedział(a):
    Zuzapola powiedział(a):
    Rok szkolny nie zostanie przedłużony 
    Skąd to wiesz?
    Przynajmniej na razie tak twierdzą, podane było na Interii w podsumowaniu nowych wiadomości. 
  • Izka powiedział(a):
    Dorotak powiedział(a):
    andora powiedział(a):
    A nie możesz go wysłać na ten strych co to teraz jest pralnia? Biureczko z olx, krzesełko z pokoju i styka.
    Linki na suszenie prania to jeszcze nie pralnia. Zero prądu i światla, a jakby oświetlić to już widzę reakcje uczniów na tło w stanie surowym :D niez nie, wyrzucę go z domu. Już mam dość błagania, żeby pracował jak człowiek 8h. Wolę nie patrzeć i nie liczyć. 

    @Elunia, dzięki. Zamówiłam z allegro ale w razie czego będę próbować ;)
    Atsd, kto wie co się stało z drożdżami?
    Podciągnąć system przedłużaczy, jak survival to musi być stan surowy, może mówić młodym że nadaje z miejsca w klimacie cyber punk ziemia po epidemii i ni żywego ducha wokół....
    Na linkach do suszenia co raz nowa dekoracja w tle...
    Podziękowali 2kowalka Katia
  • Czemu mieliby przedłużać skoro dzieci się uczą. W wakacje się nie ucza- to ich główne założenie 
  • Mój od dwóch już nie jeździ. No i plan się sypnal ;)
  • Takie coś znalazłam:

    Koronawirus. Przerwa w szkołach do Wielkanocy

    Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski na antenie TVP1 odpowiadał na pytania dotyczące szkolnictwa w kontekście pandemii koronawirusa SARS-CoV-2.


    Koronawirus: matura i egzamin ósmoklasisty

    Uczniowie, rodzice oraz nauczyciele wciąż zastanawiają się, co z maturą oraz egzaminem ósmoklasistów. Czy one również zostaną przełożone w czasie ze względu na pandemię koronawirusa SARS-CoV-2 oraz prowadzoną właśnie kwarantannę?

    Egzaminy ósmoklasisty miały odbywać się od 21 do 23 kwietnia. Matury z kolei powinny rozpocząć się 7 i zakończyć 22 maja.

    Podczas jednej z konferencji prasowych minister Piontkowski poinformował, że ani matura, ani egzamin ósmoklasisty nie zostaną odwołane. W tej chwili Ministerstwo Edukacji Narodowej nie widzi potrzeby wprowadzenia zmian w kalendarzu szkolnym. Oznacza to, że przedłużony nie powinien zostać rok szkolny"

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.