Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tyle ładnych dziewczyn

1234579

Komentarz

  • Odrobinka powiedział(a):
    Prawicy realnie nie dopuszcza się do głosu.  A sorry to przystawka PO. Mspanc

    Dlatego to nie prawica. Choć nie tylko z tego powodu, jeszcze kilka innych by się znalazło.
  • No gospodarczo Pis to lewica. Ale niektorzy mieli złudzenia ze sa za zyciem
    Podziękowali 1Hope
  • edytowano kwiecień 2020
    PiS jest za władzą
    Natomiast cała ta sprawa aborcji jest dosyć medialna. Jedni przekrzykują drugich, wszystko na szybko (w takim sensie że bez przygotowania społeczeństwa)
    Zakażą aborcji- dobrze, ale zwiększy się podziemie aborcyjne. Nie zakażą- źle, bo jest szansa że inne rządy też nic nie zrobią.
     Gdyby tylko trafili się ludzie którzy umieliby jakoś załatwiać to powoli, stopniowo, ale wątpię. 
  • Polly powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Prawicy realnie nie dopuszcza się do głosu.  A sorry to przystawka PO. Mspanc

    Dlatego to nie prawica. Choć nie tylko z tego powodu, jeszcze kilka innych by się znalazło.
    Skoro PiS tak twierdzi i jego piewcy to z prędkością tak jest. Tak samo jak PiS jest za życiem. Tylko strategiczne podejście ma.
  • Odrobinka powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Prawicy realnie nie dopuszcza się do głosu.  A sorry to przystawka PO. Mspanc

    Dlatego to nie prawica. Choć nie tylko z tego powodu, jeszcze kilka innych by się znalazło.
    Skoro PiS tak twierdzi i jego piewcy to z prędkością tak jest. Tak samo jak PiS jest za życiem. Tylko strategiczne podejście ma.
    Ty tak serio? 
  • Pomyliło mi się z pewnością miało być nie z prędkością. 

  • Pokpiwam sobie. W sumie przykra sprawa że nie przeszło. W sumie tylko jedna partia jest w pełni za życiem.  A właściwie to dwie w Konfederacji. 
  • I teraz już serio?
  • No jak kpisz to lepiej. Bo inna opcja to że słaby obserwator z ciebie i z wnioskowaniem też nie za bardzo.
  • Kaczyński zawsze był za kompromisem. Uważasz że żaden z wyborców tego nie odnotował? Tam jest część ludzi konkretnych, faktycznie przeciw aborcji. Teraz już mniejsza część. 
  • Jestem w środku więc mogę powiedzieć to samo O Tobie. 
  • Tak tak mniejsze zło i tego typu pierdoły. 
  • paulaarose powiedział(a):
    PiS jest za władzą
    Natomiast cała ta sprawa aborcji jest dosyć medialna. Jedni przekrzykują drugich, wszystko na szybko (w takim sensie że bez przygotowania społeczeństwa)
    Zakażą aborcji- dobrze, ale zwiększy się podziemie aborcyjne. Nie zakażą- źle, bo jest szansa że inne rządy też nic nie zrobią.
     Gdyby tylko trafili się ludzie którzy umieliby jakoś załatwiać to powoli, stopniowo, ale wątpię. 
    No właśnie i zamiast krzyczeć, że feministki to wiedźmy, edukować i uwrażliwiać.
    Ale mam poczucie, że prawie nikt nie chce tego tak naprawdę załatwić

  • Glosowalam na PiS jako na mniejsze zło do poprzedniej kadencji sejmu. Więcej tego nie zrobię ponieważ nie są mniejszym złem. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • IdaIda
    edytowano kwiecień 2020
    Odrobinka powiedział(a):
    Glosowalam na PiS jako na mniejsze zło do poprzedniej kadencji sejmu. Więcej tego nie zrobię ponieważ nie są mniejszym złem. 

    To jak zagłosujesz? Można wiedzieć?
    @Odrobinka ?
  • Odrobinka powiedział(a):
    Jestem w środku więc mogę powiedzieć to samo O Tobie. 
    W jakim środku jesteś? 
  • edytowano kwiecień 2020
    Jestem członkiem Ruchu Narodowego. Głosuję więc na RN. 
    Podziękowali 2Taw Ida
  • Odrobinka powiedział(a):
    Jestem członkiem Ruchu Narodowego. Głosuję więc na RN. 

    No ja bym też na nich zagłosowała, gdyby nie to że to jednak zmarnowany głos będzie.
    Mało popularni są niestety.


  • Przecież się dostali do Sejmu. Ja tam nie uważam tego za zmarnowany głos.  Zmarnowany głos to jest na PiS PO i Lewicę bo małe zło wcale nie jest małym złem. Winnicki w poprzedniej kadencji był sam a zrobił bardzo wiele np dla Polonii z dawnych Kresów. Więcej niż rząd RP.
  • Zmarnowany to na Adriana bedzie... i tak przejdzie... a w drugiej turze zawsze mozesz poprawic sobie samopoczucie.

    No... ale to pisze ja... ktory jedyny glos jaki zmarnowal to na Lecha... swego czasu.
  • Publicznie (znaczy się na fb;) obiecałam Bosakowi, że pójdę na wybory. Ech... Już zapomniałam, jak się głosuje :D

  • 1) Chodzi o terminy wycen i informację o odpływach.
    2) Różnica między 2% a 4-5% polega na skali - to 4-5% (przywołane dlatego, że o takim poziomie mówiliśmy przed koronawirusem)  już zaczyna być poważnie odczuwalne w portfelach (zwłaszcza gdy dotyczy takich branż jak spożywcza czy nieruchomości jak w tym wypadku - tu podwyżki były znacznie wyższe niż średnia) i znacznie trudniejsze do "odrobienia". Ale jednoznacznej granicy nie ma oczywiście - każdy w zasadzie mógłby sobie policzyć własną "inflację", w zależności od tego, co kupuje.
    3) Ty.


  • "Ja się w takim razie zapytam co robi Korwin na imprezie w ruskiej ambasadzie, po co Braun lata do Sputnik News i dlaczego fotografuje się w Moskwie z wydalonym z Polski za szpiegostwo rosyjskim dziennikarzem Leonidem Swiridowem.

    A co to ma do rzeczy? Ano to, że w Rosji aborcja jest w pełni dozwolona i rocznie zabija się 750 tys dzieci, i mimo tego, a także mimo faktu że to nasz główny wróg - ja mam wierzyć że Konfederacji na życiu zależy?

    Pewnie że zależy, ale na waleniu w PiS tymże - ale na niczym więcej."

    Ale co to ma do rzeczy? Konfa jest beznadziejna, ale jak to tłumaczy Pis?  To oni zagłosowali przeciw życiu. Bardziej komfortowej okazji mieć nie będą.




  • Niestety nadal nie ma wyboru i trzeba głosować na Pis
  • Ja na nich nie zagłosuje w życiu to juz wole nawet konfe
  • Na to, co w sejmie, bezpośrednio  - teraz - oprócz modlitwy i postu w tej intencji  - nie mamy wpływu. 
    Jak z wieloma sprawami - mamy za to wpływ "oddolny". 
    Jeśli ktoś chce - może wesprzeć kampanię społeczną: https://bezwyjatkow.pl/ , wedle uznania - udostępniając innym na fb, dzieląc się historią swojego życia, czy finansowo - wspierając potrzebujące rodziny i/lub dzieci niepełnosprawne. 

    A za osoby z "nakładkami" - warto się osobiście (po kolei za każdego) modlić. I  - do tych, co się dziwimy, że mają "nakładki" - bo np. nie są uczestnikami czarnych marszów  - napisać i zapytać, dlaczego uważają, że ten projekt to "piekło kobiet". 
    Jak my nie zapytamy, to nie zapyta nikt. 
    k.
    Podziękowali 1Katia
  • Korwin pięknie się wyraził, co myśli o potworkach w kobiecie, to ta antyaborcyjna Konfederacja?
    "Wychodzi na to, że jest panu bliżej do retoryki kobiet, które krytykują pomysł Kai Godek.

    Nie. Jestem po stronie pani Godek, ale projekt, z którym przyszła do Sejmu jest zbyt rygorystyczny. Nie pozostawia wyboru kobietom, a kobieta musi mieć wybór. Problemem w temacie aborcji jest coś innego.

    Co?

    Ustalenie, kogo uznajemy za człowieka. Jeżeli kobieta nosi w sobie potworka, to nie może go obejmować ochrona gatunku ludzkiego. Wszystko oczywiście zależy od oceny lekarza.

    Czyli jest pan w stanie zrozumieć kobiety, które twierdzą, że nie chcą rodzić "chorego płodu"?

    Owszem. Jestem w stanie zrozumieć normalną kobietę, której może się trafić, że zamiast człowieka nosi w łonie coś, co nigdy nie będzie normalnie funkcjonowało. Natomiast panie, o których pani na początku wspomniała zupełnie mnie nie przekonują."

    Podziękowali 1Polly
  • Sprawa ochrony życia jest ważna dla 15% wyborców. Kto uczyni z tego tematu sztandar, ten może liczyć na te 15% i nic więcej. Tego za nas Kaczyński nie załatwi. To od nas zależy, czy nasi krewni i znajomi są za życiem, czy za śmiercią. W szczególności dotyczy to młodych, którzy są formowani przez lewicę, jak plastelina. Wiele razy pisałem o tym, że jako wielodzietni mamy szczególny charyzmat, aby oddziaływać na młode pokolenie. Delikatnie mówiąc, nie znalazło to zrozumienia. Lewica nie ma z tym problemu, przeciwnie, cały swój przekaz formatuje pod kątem nastolatków. I ma świetne efekty, czego przykład możecie zobaczyć na filmie poniżej.


  • Zuzapola powiedział(a):
    Korwin pięknie się wyraził, co myśli o potworkach w kobiecie, to ta antyaborcyjna Konfederacja?

    Ustalenie, kogo uznajemy za człowieka. Jeżeli kobieta nosi w sobie potworka, to nie może go obejmować ochrona gatunku ludzkiego. Wszystko oczywiście zależy od oceny lekarza.

    Czyli jest pan w stanie zrozumieć kobiety, które twierdzą, że nie chcą rodzić "chorego płodu"?

    Owszem. Jestem w stanie zrozumieć normalną kobietę, której może się trafić, że zamiast człowieka nosi w łonie coś, co nigdy nie będzie normalnie funkcjonowało. Natomiast panie, o których pani na początku wspomniała zupełnie mnie nie przekonują."


    @Odrobinka, jeśli (bo nie znajduję teraz odpowiedniego cytatu), kiedykolwiek napisałaś lub choćby sugerowałaś, że Konfederacja jest jedyną partią przeciwną aborcji, nie to co ten wstrętny Pis, to kłamiesz. I może nie jest to zła wiadomość, bo dzięki temu nie możesz być wiarygodna co do propagowania także innych postulatów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.