Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Minister Czarnek

Co myślicie o tym ministrze edukacji? Jak wielodzietni katolicy oceniają jego wypowiedzi, plany, posunięcia? 

Dla mnie ten człowiek jest szkodliwy i niekompetentny i mało kto tak zaszkodził kościołowi, religii w szkołach, ale może macie inne zdanie? 
«1345678

Komentarz

  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Ten człowiek przyspieszy proces zabijania wiary młodego pokolenia. Wiara ma być kontaktem człowieka z żywym Bogiem. Min. Czarnek uprzykrzy młodym lekcje religii jeszcze bardziej. Dramat. 

    T
    Mam dokładnie takie same spostrzeżenia, widząc jak młodzi ludzie na niego reagują. W liceach z religii wypisują się na masową skalę; nigdy tak nie było.  On ich  w każdym razie nie zachęca.
    Podziękowali 1babka4
  • Popieram ministra Czarnka. Jest osobą o bardzo dobrym wykształceniu (dr hab. nauk prawnych) i reprezentuje naszą stronę w sporze światopoglądowym z lewicą. Nie boi się tęczowych terrorystów, ani feministek. Myślę, że trudno by było znaleźć kogoś lepszego na to miejsce.
  • tę porcelanę
    to ustawia propaganda
    Podziękowali 3Elf77 piotoru Klarcia
  • Pioszo54 powiedział(a):
    tę porcelanę
    to ustawia propaganda
    A on jakże chętnie w nią wpada!

  • Maciek_bs powiedział(a):
    Popieram ministra Czarnka. Jest osobą o bardzo dobrym wykształceniu (dr hab. nauk prawnych) i reprezentuje naszą stronę w sporze światopoglądowym z lewicą. Nie boi się tęczowych terrorystów, ani feministek. Myślę, że trudno by było znaleźć kogoś lepszego na to miejsce.
    Trudno raczej znaleźć kogoś gorszego.
    Podziękowali 2formatka Wilfrid
  • Czyli lepiej znaleźć kogoś z wykształceniem podstawowym, sympatyka lewicy?
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Czyli lepiej znaleźć kogoś z wykształceniem podstawowym, sympatyka lewicy?
    Tak, oczywiście, przecież jak nie Czarnek, to lewak lub z wykształceniem podstawowym. W PIS nie ma zatem ludzi z wykształceniem, stonowanych i kompetentnych - musi być Czarnek. To tylko świadczy o kadrach tej partii.
    Podziękowali 3Izka paulaarose Stokrotka
  • beatak powiedział(a):
    Pioszo54 powiedział(a):
    tę porcelanę
    to ustawia propaganda
    A on jakże chętnie w nią wpada!

    i słusznie, to nie propaganda ma ma kierować jego postępowaniem
  • Ja nie bardzo rozumiem zwalania winy na Czarnka, katechetów its za wypisywanie się uczniów z religii. A rodzice co przyrzekali przed Bogiem w czasie ślubu, co obiecywali podczas chrztu dzieci?
    Podziękowali 1Elf77
  • "Wolałby każdą kobietę usadzić w jedynej dla niej słusznej roli natychmiast po maturze, nie dając przestrzeni dla rozwoju i wolności decydowania."

    Poproszę cytat z wypowiedzi, w której coś takiego mówi.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    "Wolałby każdą kobietę usadzić w jedynej dla niej słusznej roli natychmiast po maturze, nie dając przestrzeni dla rozwoju i wolności decydowania."

    Poproszę cytat z wypowiedzi, w której coś takiego mówi.
    "Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się, rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Pierwsze dziecko rodzi się nie w wieku 20-25 lat, tylko w wieku 30 lat. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana" - mówił podczas konferencji "Kościół i państwo w służbie rodziny” na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w październiku 2019.

    Zwracam uwagę na ,,ucz się''. 
  • Wrzuciłem ten cytat w Google i pokazuje się wyłącznie na stronach zwalczających PiS. Dlatego przyjmuję, że jest fałszywy. Żona ministra Czarnka jest doktorem biologii i wykładowcą uniwersyteckim. Fejki też trzeba umieć robić, ten jest nieudolny.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Wrzuciłem ten cytat w Google i pokazuje się wyłącznie na stronach zwalczających PiS. Dlatego przyjmuję, że jest fałszywy. Żona ministra Czarnka jest doktorem biologii i wykładowcą uniwersyteckim. Fejki też trzeba umieć robić, ten jest nieudolny.
    No to źle przyjmujesz. Ja oglądałam wywiad, którego udzielił po tym swoim wystąpieniu na KUL (bo tam o tych kobietach powiedział) i wszystko idealnie powtórzył, niczego się nie wyparł.
    Podziękowali 1Izka
  • Kajla powiedział(a):
    matuleczka powiedział(a):
    Od kilku lat słyszę o skrajnie niskim udziale młodzieży w lekcjach religii w szkołach ponadpodstawowych (po kilku uczniów na klasę).
    Jak teraz to minister jest winien, że młodzi się wypisują, to czemu wypisywali się już wcześniej? 

    Nie śledzę poczynań  ministra, zmienił program religii? Na czym polega to "uprzykrzanie uczniom lekcji religii" i o co chodzi, że minister uprzykrzy je jeszcze bardziej?
    Np na jego bucie i protekjonalnym tonie, choćby ta świeża wypowiedź o tym że malejaca frekwencja na lekcjach religii to problem 2 wielkich miast, bo w miasteczkach na wschodzie jest świetnie. Wypowiedź, że albo religia lub etyka powinny byc obowiązkowe. Tekst o cnotach niewiescich, z którego kpi cały Internet. To ma być język ministra edukacji, do młodzieży i o młodzieży? Oderwany od rzeczywistosci jezyk, protekcjonalny stosunek do kobiet, kumanie sie z hierarchia koscielna. Czarnek umacnia najgorsze stereotypy o pisie i polskich księzach. Mało który polityk zniechęca do nich tak jak on. Jest w tym tak dobry, że zastanawiam się czy nie jest jakimś lewackim agentem :) 

    Ja też się nad tym zastanawiałam, serio, ktoś taki nie może chyba istnieć, prawda?
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Wrzuciłem ten cytat w Google i pokazuje się wyłącznie na stronach zwalczających PiS. Dlatego przyjmuję, że jest fałszywy. Żona ministra Czarnka jest doktorem biologii i wykładowcą uniwersyteckim. Fejki też trzeba umieć robić, ten jest nieudolny.
    Zadałam sobie trud i znalazłam film z tym wystąpieniem, mowi sam pan Czarnek. 

    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25317880,jak-sie-pierwsze-dziecko-rodzi-w-wieku-30-lat-to-ile-tych.html

    Pod artykułem wideo dla niedowiarków.
    Podziękowali 2Izka persa
  • beatak powiedział(a):
    Maciek_bs powiedział(a):
    Wrzuciłem ten cytat w Google i pokazuje się wyłącznie na stronach zwalczających PiS. Dlatego przyjmuję, że jest fałszywy. Żona ministra Czarnka jest doktorem biologii i wykładowcą uniwersyteckim. Fejki też trzeba umieć robić, ten jest nieudolny.
    Zadałam sobie trud i znalazłam film z tym wystąpieniem, mowi sam pan Czarnek. 

    https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,25317880,jak-sie-pierwsze-dziecko-rodzi-w-wieku-30-lat-to-ile-tych.html

    Pod artykułem wideo dla niedowiarków.
    Radzę puścić nastoletnim dzieciom, ciekawe co powiedzą.
    Podziękowali 1persa
  • Relacja z konferencji jest tutaj i takiego cytatu nie ma. Z podanymi natomiast trudno się nie zgodzić.

    https://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/wojewoda-na-kongresie-ruchu-europa-christi-w-lublinie
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Relacja z konferencji jest tutaj i takiego cytatu nie ma. Z podanymi natomiast trudno się nie zgodzić.

    https://www.lublin.uw.gov.pl/aktualnosci/wojewoda-na-kongresie-ruchu-europa-christi-w-lublinie
    Maciek, relacja relacją, radzę obejrzeć video, bo tam jest Czarnek na żywo.

    Podziękowali 2Izka persa
  • No dobrze, oburzajcie się dalej na Czarnka, że powiedział o cnotach niewieścich, albo krytykuje edukację kobiet, choć jego żona ma doktorat. Jak nie będzie Czarnka, to będzie Biedroń. Ten na pewno będzie milutki.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    Maciek_bs powiedział(a):
    No dobrze, oburzajcie się dalej na Czarnka, że powiedział o cnotach niewieścich, albo krytykuje edukację kobiet, choć jego żona ma doktorat. Jak nie będzie Czarnka, to będzie Biedroń. Ten na pewno będzie milutki.
    No i własnie na tym polega jego hipokryzja - ma żonę z doktoratem, ktora urodziła jedynie dwójkę, a wypowiada się o innych kobietach. I to wlaśnie wkurza. I jest mega niespójne.
    Podziękowali 4formatka Izka persa E.milia
  • Rozumiem, że słowa Czarnka rozsierdziły Waszą "wewnętrzną feministkę". Dla mnie są zupełnie normalne.

    A komentowanie cudzej liczby dzieci jest bardzo słabe. Nic nie wiecie o tym, ile chcieli mieć, a ile stracili.
    Podziękowali 2agnieszkamama Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Rozumiem, że słowa Czarnka rozsierdziły Waszą "wewnętrzną feministkę". Dla mnie są zupełnie normalne.

    A komentowanie cudzej liczby dzieci jest bardzo słabe. Nic nie wiecie o tym, ile chcieli mieć, a ile stracili.
    Ale on też komentuje. I ocenia. Ludzi,  których nigdy na oczy nie widział.
  • Po nazwisku?
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Po nazwisku?
    A musi po nazwisku? Gdy o wielodzietnych ogólnie mówi się,  że są patologią,  leniami , itp to Ciebie to wcale nie rusza? Musi być po nazwisku,  byś czuł się dotknięty? Gdy księży określa się mianem ,,pedofile" , musi być po nazwisku, by katolicy czuli się pokrzywdzeni?
    Podziękowali 3formatka kociara Engi
  • I kogo Czarnek nazwał pedofilami?
  • I co ma z tym wspólnego Czarnek? Pozbawia Cię jakichś praw i możliwości?
    Podziękowali 1Klarcia
  • > Wolałby żeby kobieta nie szła "w nauki".

    I dlatego ma żonę z doktoratem? Gdyby tak naprawdę wolał, to by sobie znalazł kogoś z wykształceniem średnim.

    A manipulacje nagraniami Czarnka w lewicowych mediach też już były. Oni go nienawidzą.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Twojej historii rodzinnej nie będę komentował, choć wychodzi mi z niej zupełnie co innego.
  • Popieram go. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Ja lubię jak się ładnie mówi o kobietach i traktuje się kobietę z łagodnością 
    Wychowanie kobiet do cnót .. nie brzmi ładnie i kto miałby je wychowywać ? Jakiś mężczyzna ? Czy może inna kobieta? 
    Jakby nagle pojawiło się całe pokolenie kobiecych niewiast to całe pokolenie współczesnych mężczyzn by usiadło i się rozpłakało bo oni kompletnie nie wiedzą i nie potrafią dotrzeć do kobiety.

    Podziękowali 1Hope
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.