Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Minister Czarnek

124678

Komentarz

  • edytowano lipiec 2021
    Może wreszcie zrobi porządek z komuchami z ZNP i lewackim tałatajstwem
    Podziękowali 2Karolinka ewaklara
  • Wczoraj opozycyjne bydło wyło i waliło w pulpity jak wyszedł na mównicę w Sejmie. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tak. Powinni wysłać całą tą hołotę do Berezy
  • A bardzo chętnie Tomaszu
  • Młodzież brzydko mówiąc z Czarnka ciśnie bekę

  • Młodzież ma do tego prawo. Taki przywilej młodzieży.
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    Wiadomo że bardziej podobałaby się młodzieży Sylwia Spurek. Hulaj dusza piekła nie ma. To przywilej młodości. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    Czarnek: Lewica i PO wyciągają dzieci na ulice i piszą im na czole wulgaryzmy i przekleństwa - Jedynka - polskieradio.pl
    posłuchaj rozmowy z nim zamiast czytania lewackich spazmów - działam w dwóch radach rodziców w Warszawie i mogę w 100 procentach się podpisać pod tym co minister mówi - chodzi o pomoc rodzicom w zablokowaniu marksistowskiej deprawacji w szkołach
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    córka go nie znosi, ale czy ty jako dziecko przejmowałeś się kto jest ministrem edukacji? opinia o nim wśród młodzieży to efekt tego co się pisze i mówi w sieci
    Podziękowali 1Klarcia
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    @Prayboy

    czy twoje dzieci są fanami ministra Czarnka?

    T
    a co to,
    konkurs piękności?
    :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    faktem jest że wiele mnie kosztuje walka z lewacką ideologią w szkole w ramach działania w radzie rodziców, te rady to komunistyczne przyczółki marksistowskie, przynajmniej w dużych  miastach. Raz mi nawet grożono zrzuceniem ze schodów. Oczekuję wspacia MEN i kuratorium i mam nadzieję że to nadejdzie. Ten minister ma jaja powiem brutalnie. Posłuchaj wywiadu. Mówi tam  o wielu sprawach.
    Podziękowali 3Elf77 ewaklara Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    w wywiadzie jest mowa właśnie o  tej sytuacji z  naszego liceum (Czacki) o której mówiłem. Przytoczono to jako argument konieczności zmian. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Czarnek zamiast pielęgnowania cnot niewieścich mógłby zreformować regulaminy szkolne, podnieść poziom dyscypliny oraz podnieść wymagania. 

    T
    przestan już powtarzac o tych cnotach, to śmieszne. Posłuchaj wywiadu. Ale zgoda, powinien. Trudno mówić jednak o podniesieniu wymagań kiedy to 20 procent uczniów nie zdało matury a moja córka ósmoklasistka nie dostała się do żadnej szkoły średniej publicznej (na szczęście i tak wybrała prywatną katolicką poza rekrutacją). Poziom nauczania należy podnieść przede wszystkim najpierw, a potem podnosić wymagania. Rok nauki zdalnej to była porażka.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Popieram ministra Czarnka. Jest osobą o bardzo dobrym wykształceniu (dr hab. nauk prawnych) i reprezentuje naszą stronę w sporze światopoglądowym z lewicą. Nie boi się tęczowych terrorystów, ani feministek. Myślę, że trudno by było znaleźć kogoś lepszego na to miejsce.
    Szkoła to w ogóle słabe miejsce na spory światopoglądowe. Ja oczekiwałbym od szkoły, że wyposaży moje dzieci w wiedzę i umiejętności zgodne z współczesną nauką i przygotuje do życia w społeczeństwie. Niestety, pan Czarnek może zepsuć tę szkołę w tempie bardzo szybkim. I w tym rzeczywiście nikt go nie pobije.
    Podziękowali 1paulaarose
  • Szkoły nie da się już bardziej zepsuć to ruina 
  • Kolejny powód, aby popierać min. Czarnka.


    Podziękowali 1Klarcia
  • I jeszcze jeden.


  • Robią Czarnkowi czarny pr żeby go udupić. Boją się go po prostu, że zrobi porządek. Oby udało mu się posprzątać tak jak mówił w Sejmie. 



    Jak dla mnie ciekawe wystąpienie i styl miał niezły. Musieli go dobrze przeszkolić.
    Podziękowali 3Elf77 Karolinka Klarcia
  • edytowano lipiec 2021
    Lewackie ... uważają że nasze dzieci już do nich należą.
     Dlatego mają taki ból dupy i chcą za wszelką cenę dowalić Czarnkowi. Dziwi mnie tu na forum grono jego przeciwników. Chyba się co poniektórym fora pomyliły. Jest taka fajna strona Krytyka Polityczna. Tam można się wykazac.
  • Skandal w szkole. Niepokojące zajęcia z edukacji seksualnej w Austrii - o2 - Serce Internetu

    Zły wpływ edukacji seksualnej

    Jeden z chłopców miał zdjąć ubranie z lalki. Odmówił, ale nauczycielka próbowała go zmusić. Rodzice chłopca wypisali go ze szkoły, mówiąc, że był "przytłoczony" po zajęciach i zaczął dotykać swoją siostrę.

    tego chcecie w naszych szkołach?


    świea nie jest skomplikowany, to postmodernistyczne gadania

    jest zło i dobro

    Podziękowali 1Klarcia
  • Kajla powiedział(a):
    Ludzie nie dzielą się na zwolenników Czarna i KP. Świat jest bardziej skomplikowany. 

    Jakaś kampania opisywana w Wyborczej ma być argumentem na poparcie Czarnka? Serio lepszych nie ma?
    no tak - są jeszcze zwolennicy Hołowni, zapomniałem.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kajla powiedział(a):
    "tego chcecie w naszych szkołach?" inni ministrowie edukacji mieli takie pomysły? W Polsce?

    Kiepsko z tymi argumentami za Czarnkiem...na razie padły takie, że Wyborcza pisze o kampanii która ma na celu go usunąć i że jak nie on to Biedroń, zwłaszcza ten drugi argument jest logiczny. 
    argument za Czarnkiem jest bardzo prosty

    to PiS rządzi
    Podziękowali 1Prayboy
  • Pioszo54 powiedział(a):
    Kajla powiedział(a):
    "tego chcecie w naszych szkołach?" inni ministrowie edukacji mieli takie pomysły? W Polsce?

    Kiepsko z tymi argumentami za Czarnkiem...na razie padły takie, że Wyborcza pisze o kampanii która ma na celu go usunąć i że jak nie on to Biedroń, zwłaszcza ten drugi argument jest logiczny. 
    argument za Czarnkiem jest bardzo prosty

    to PiS rządzi
    Nie tyle prosty, co jedyny. Ale faktycznie, innych nie ma. 
  • i nie musi być,
    dyskusję oczywiście trzeba prowadzić,
    ale miejsce do odwoływania jest przy urnie
    Podziękowali 1Klarcia
  • Nakręcacie się bez sensu na Czarnka!!! Co on zrobił tym, którzy tak na siego psioczą?

  • Karolinka powiedział(a):
    Nakręcacie się bez sensu na Czarnka!!! Co on zrobił tym, którzy tak na siego psioczą?

    Jest z PiS.
    Podziękowali 3Karolinka Pioszo54 Klarcia
  • Karolinka powiedział(a):
    Nakręcacie się bez sensu na Czarnka!!! Co on zrobił tym, którzy tak na siego psioczą?

    Myślę, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć, gdyż masz najprawdopodobniej poglądy podobne do Czarnka, więc dziwi Cię, że komuś mogą one przeszkadzać skoro Tobie nie przeszkadzają.



  • @beatak myśl dalej

    Nadal żadnych konkretów 
  • Karolinka powiedział(a):
    @beatak myśl dalej

    Nadal żadnych konkretów 
    Padły, ale Ciebie nie przekonają, bo Tobie te jego działania pasują.

    Z mojego punktu widzenia, konkrety, które wiem, jak wpłynęły na moich uczniów i osobiste dzieci:

     - brak jakichkolwiek konkretnych działań podczas długich miesięcy nauki zdalnej Minister nie podjął absolutnie żadnych działań, by młodziez wróciła szybciej do szkół, a gdy już wróciła, oprócz nakazu mycia rąk  - zero działań, jakby Covid nie istniał. Wszystko w rękach dyrektorów (ale bez kasy, bo tej szkoda). Zero propozycji działań po tak trudnym okresie nauki zdalnej (jak pomóc dzieciom i nauczycielom, jak nadrobić braki, itp)

     - fakt, że obecne klasy III po SP i ich nauczyciele  dopiero w marcu tego roku dostały informatory co do wymagań, które będą ich obowiązywać na maturze. Bardzo pilnowałam wszelkich informacji na ten temat, bo sama uczę przedmiotu maturalnego i chcę swoich uczniów jak najlepiej przygotować. Miały być gotowe we wrześniu 2020.

     - brak wsparcia dla młodzieży i dzieci z olbrzymi problemami psychicznymi po nauce zdalnej (wszystkie statystyki potwierdzają, jak strasznie izolacja i nauka zdalna wpłynęła na dzieci)

     - ten brak wsparcia idzie w parze z homofobicznymi wypowiedziami ministra, które dodatkowo dołują i budzą smutek. Nie przeszkadzają one ,,prawdziwym,, katolikom, ale wśród wielu ludzi (niekoniecznie gejów) są tacy, którzy czują się zranieni i skrzywdzeni.   Dochodzą do tego wypowiedzi na temat konieczności odchudzenia się dziewczynek, bo zwłaszcza one przytyły w czasie pandemii - tak, jakbyśmy nie byli w czołówce chorób psychicznyc związanych z zaburzeniami odżywiania.

    - wypowiedzi o cnotach kobiecych, które edukację spychają do czasów, gdy dziewczyny nie mogły się uczyć. 

     - wzmocnienie roli kuratoriów (zawsze zależnych od władzy) w kwestii szkoleń, zajęć, itp prowadzonych w szkołach. Wbrew kłamliwej retoryce obecnej władzy, wszystkie wejścia szkolących na teren placówki oświatowej muszą miec zgodę rodziców, ale na wypadek, gdyby rodzice się na coś zgodzili (nie po linii obecnej władzy), pozostaje kurator, który zawsze może zabronić. 

    Dla mnie osobiście trzy pierwsze punkty są najważniejsze, ale boli mnie też reszta. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.